brangiausiajam jau nupirkta

Susok stripa !!!Bus geriausia dovana ir nieko nekainuos Taip

As dovanoju tai, kas man reikalinga Nekaltas Pernai jo gimdieniui padovanojau saldytuva JuokiasiO jei rimtai, reikia isiklausyti i savo mylimuju kalba, ko jie noretu. karta su vyru vaziavome ir klausemes Stakeno. Jis uzsimine, kad noretu kada ismokti groti lupine armonikele. Uzsifiksavo, Valentino dienos proga nupirkau gera lupine armonikele (net nemaniau, kad lupines armonikeles kainuoja virs 100Lt. Apakęs). Siemet mastau nupirkti auto magnetola su CD ir stiprintuvu bei kolonelemis…kas man patinka labiausiai, kad galima net neturint nei lito, issimoketinai pasiimti. O gal ziemines padangas reik nupirkt? Nekaltas Net nezinau, bet irgi esu ieskojimu kelyje NekaltasUz tokia suma, kuria mini temos autore, galima butu geras odines pirstines paieskoti. Arba vardini rasikli su isgraviruotais inicialais nupirkti. Daugiau net neisivaizduoju ka galetum nupirkt…Tiesa, o i ka tuos doleriukus deda? Gal koki kolekcionieriu kataloga, ar deklus, pinigams sudeti. mano vyras - numizmatikas, tai todel matau, jog visi pinigeliai sudelioti i specialius albumus su “kisenelemis”. O be to, yra visokiu katalogu. Jei esi Vilniete, uzeik i centrini pasta ir ten yra toks kioskelis (bent anksciau budavo - seniai nebuvau), ten kolekcionieriams yra visokiu daikciuku Šypsena

Manao vyrui draugai buvo atnese dovanu - gyria Gerai

Pire savo tevu ar prie jo motinos Nekaltas Cha cha Mes neturim savo kampo, tad si ideja atkrenta iki geresniu laiku Šypsena

Aš tai savo Vyras mėgstu dovanoti pačios pagamintas dovanas. Buvau iš popieriaus juostelių išpynusi paveiksliuką su žodžiais, po to iš balto molio nulipdžiau puzlo detales, kurias išpaišiau ir liepiau sudėlioti, ant garmoškės esu parašiusi laišką, padariau miniatiūrines kėdutes… Na, tokios dovanos tikrai ne praktiškos, bet už tai savos ir tikrai darytos iš visos širdies… Apkabinimas Myliu

Apie dovanas…tai dievinu rinkti dovanas…tai maloniausias užsiėmimas… Iš tirkųjų dovana labai priklauso nuo žmogaus …ar jis materealistas ar suprant abajerius ar prie meno,ar sunkia gyvena ir pan. Man labai patinka tokios dovanos savo berniukui kaip : šiltas megztinis, stiliovas šalikas, prikolni triusikiukai Šypsena, tapkės su užrašu “Lazy”, tai labai miela,nebrangu ir… paprasta. Sėkmės renkant Mirkt

niu vat galiu tik as pasakyt, ka padovanojau metuku proga… bet galetu tikt ir gimdienio… neturejau per daugiausiai pinigu, taj nupirkau remeli ir idejau savo nuogos fotkes kelias Flirtas(sitai manau nesunku padaryt, pasiskolini skaitmenini fotika jeigu neturi ir nusifotkini Cha cha) patikekit efektas buvo dar geresnis negu tikejaus… buvo labiau negu patenkintas ir nustebintas… Cha chagalu gale juk svarbiausia ne uz kiek tu dovanoji, o davonas originalumas ir zinoma dovanojimas su meile… Nekaltas Mirkt

Dovana tai aisku gera, ale niekam parodyt negales, kai paklaus, ka mylimoji padovanojo Nekaltas

Cha cha niu o kam rodyt? tejgi dovanojam JAM o ne jo draugams ar dar ten kokiems pazystamiems Nekaltas

Gal tai banalu ir ne romantiska, bet as savo draugui per gimtadieni (ziema) ar Kaledas primezgu megztiniu. Bent jau praktiska Šypsena

as tai noreciau gaut dovanu ranku darbo megztini…

Nu mezgu ir ash Flirtas, ale iki gimtadienio liko taip mazai, kad niekaip nespeciau Ne Turbut teks kaklarysi pirkti. Kazkaip susitaikiau su ta mitim, nes pastebejau, kad kelis kartus sake, jog senieji jau nusibodo, o i darba tebka kiekviena diena su kostiumu eiti Šypsena Na o jei man patinkancio nerasiu, tai tada …kaip ten tas daiktas vadinasi Nekaltas…na kur kaklarysi prie marskiniu prisega Šypsena

Pagal A.Lydekos Etiketa, tas daiktas - kaklaraiscio segtukas - naudojamas tik apsauginininku. Nes jiems yra butina, kad kaklaraistis nesimaisytu (issitraukiant ginkla ar pan.), o visiems kitiems - jo nereikia

Atsiprašau, bet ne kiekvienas ginkluotas mužikas su kaklaraiščiu yra apsauginis NekaltasA ką kitiems gerb Lydeka siūlo daryti? Cepūrą nešioti?

o as girdejau, jog bioenergetikai teigia, jog neprisektas kaklarastis mazian vyru potencine energija…

Nu nezinau Nekaltas maniskis ne apsaugoj dirba, bet kasdien prisisega Cha cha Skaiciau ir as ta Lydekos knyga, kai kur labai idomiai parasyta. Jei tik apsaugininkai pirktu segtukus, tai nebutu jau jie tokie brangus. beje, man patinka, kai kaklarysis netabaluoja

Gal Lydekos Etiketas tik aukstiems aukstiems aukstiems sluoksniams galioja? Cha cha man patiko jo paaiskinimas, kad “kaklaraistis netabaluotu” - “o kas jums leido svarka atsiseti?” Cha cha

Siaip jau ash nezinojau, kad ash Vyras pavirtau Cha cha na cia naujiena bus brangiausiajam, net dovanos nereiks turbut Juokiasi

Siaip jau ash nezinojau, kad ash Vyras pavirtau Cha cha na cia naujiena bus brangiausiajam, net dovanos nereiks turbut JuokiasiSorry, bet nesupratau?

Sorry, bet nesupratau? Na tu paziurek auksciau ka parasei. Kazka rasei man patiko “jo”… Šypsena o ash tai ji, o ne jis.