brangiausiajam jau nupirkta

Dovana brangiausiajam jau nupirkta Taip

Iskilo problemele ir tikiuosi mano mylima sheimynele pades ja isspresti Šypsena Arteja mano mylimiausio Vyras tortadienis. Reikia kazka jam Dovana nupirkti, ale niekaip nesugalvoju Ne. Va da ir dilema, kad Dovana daugiau 60-70 Lt nekainuotu. Tai tiek. dekoju jumis is anksto labai labai Labas

Turi koki nors hobi?

va va ir man tokia problema dabar aktuali… Taiptai prisijungsiu prie sitos temos savininkes klausimo Mirkt

Kad nelabai Nekaltas Sokt megsta, va baseina pradejo lankyti…kas dar? prisiminiau, kazkokius dolerius renka is amerikes,a le is kur ash ju gausiu Nežinau va tep, o siaip tai galvojau, gal koki kaklarysi ar brangesni rasikli ir pagraviruot Nekaltas pons dievs zino…sunku, nors imk ir Žliumbia is nevilties

jo, sunku su tom dovanom diedam Nekaltas Gal koki portfeli iseitu padovanot? Nekaltas Nors nezinau, kainom niekada nesidomejau Drovus

Taip taip taip, ir ash jungiuosi prie tu, kurioms patarimo verkiant reikia! LabasSedejau ir maschiau ar nesukurus chia tokios temelios, o va zhiuriu be manes jau atsirado Šypsena GėlėTaigi galiu tik pasidalint kazhkokiom netikusiom savo dovanom Liūdnasgi pernai dovanojau rashikli, brangu… O sh*dzhius blogai rasho Nustebęs, aishku reikejo garantiniu pasinaudot, bet kai mes tokie neorganizuoti… Guli lentynoj… Dovanojau pinigine, shiaip be progos, nes reikejo… Dazhnai dovanoju knygas, bet kokiom progom… (verchiu skaityt) Aaa Šypsena Dar dovanojau laikrodi Šypsena tai Vyras nuo manes nusizhiurejes man irgi padovanojo Šypsenakazhkaip pradejau tokiomis svarbiomis dovanomis metytis, tai dabar kazhkaip nei shis nei tas dovanot kokius marshkinius ar apatinius, o be to ir neitiksiu… Viskas reikia matuotis… kaklaraishchiu neneshioja ir tai turi pakankamai daug… O dar ne uzh kalnu kaledos… padekit gudrios moterys Labas Gėlė

del laikrodzio tai gal ir nieko ideja Nekaltas Ale tie prietarai kazkaip… prisibijau… nors gal surizikuoti?

Jo Rudde, nei viena tavo pasiulymas man netinka Ne. dar kartu negyvenam, kad as jam marskinius dovanociau, o ir labai jau kasdieniska. velnias Žliumbia Žliumbia mane apims depresija. O portfeli jau turi…is tikruju tai Moteris lengviau ka nors nupirkti Taip

negerai laikrodzius dovanot. O ir gera nupirkt, poros simtu reik. ne mano kisenei

gera bokala alui insipilti Cha cha arba bokalu rinkini Cha cha

p.s. ir juos pripildyti sargiais…

Kvočiau čia tėtį neseniai, ko jis norėtų Kalėdoms. Sakau, iki 20 litų ką nors išsirink Cha cha (juokavau dėl sumos, nes ją galima būtų bent 5 kartus padidinti Mirkt), tai, sako, noriu kepurės už 5 litus Nekaltas Va tai tau, koks netikėtas Vyras noras, nesusiprotėčiau pati… Nustebęs Cha cha

Alu geriam ish stikliniu, kurias labai lengva uzhmest uzh lovos, zhemos negriuna Šypsena, o sargiu nenaudojam… DrovusNezhinau nei vieno prietaro apie laikrodzhius, negalvojau ir nenoriu zhinot Šypsena Jei ash be jokios blogos minties, o tik su meile dovanoju daikta, tai tas daiktas ir simbolizuos tik meile, ir tures gera aura, o jei dovanosi abejodamas, tada ka gali zhinot… taigi, akd ash iki shiol pirkau brangias dovanas gimtadienio proga Liūdnas Dabr nei shis, nei tas niekala koki pakisht… Nors galiu naudotis proga, kad shiemet gavau tik papraschiausia knyga Cha cha ir nebeieshkot kazhi ko prabangaus ŠypsenaBet kas pradzhiugintu vyrishkio shirdi? Galetu but prisiminimu? nes kaip pradzhiugint tai ash gal ir zhinau Flirtas, bet to dzhiaugsmo nepasides ir negales pakelt po 10metu Cha cha

Na, tikrai, kartą užkėlus kartelę, paskui jau nelabai išeina jos nuleisti - tik dar ir dar kelti belieka Juokiasi

Na, sudėtingas klausimas, nes labai individualiai Nekaltas Kas pradžiugintų mano brolį, tas nebūtinai pradžiugins mano boyfriendą, ir atvirkščiai Cha chaYra Vyras, kur apskritai visiškai abejingi Dovana ir tavo pastangoms, na, buvo-nebuvo… Nekaltas

arba stengiasi buti abejingi, nes bijo tapti priklausomi Cha cha

**

**

sasagos, sage kaklaraisciui, grandinele, abonementas i sporto kluba, megstamo zurnalo prenumerata, raktine, deklas vizitkem, pelenine, ziebtuvelis, pakabukas raktams, odine uzrasu knygele, knyga, gertuve, kvepalai, kosmetikos rinkinys, bilietai i koncerta+miela smulkmena, sveicariskas peilis…

Man irgi ta pati problema su Vyras dovana. Bet ka cia perskaiciau nei viena netiko. As kazka galvoju apie marskinelius su kokiu idomesniu uzrasu ( mano Vyras zvejys, bet tu visokiu zvejybiniu pricidalu dovanot neiseina, nes ka noreciau padovanot-baisiai brangiai kainuoja) tai galvoju gal tie marskineliai su kokia zuvim turetu buti ar su kokiu uzrasu. Dar galvoju apie gera cigara. Jis man kazkaip uzsimine, kad butu neblogai ypatingai progai turet… Tai vis svarstau.