brangiausiajam jau nupirkta

Rasydama “jo” galvojau apie A.Lydeka, kuris paaiskino, kad negalima atsisegioti svarko

Dzin ma ka sneka kazkoks Lydeka, as i kaklaraiscio segtuka dar ziuriu kaip i vyriska papuosala. As kaip sarka, man grazu, kai blizga Girtas Cha cha ir beje, daug graziau nei pvz stori slykstus auksiniai ziedai Veee Veee Veee

kas tai cia tokia per zvaigzde? ieskojau,bet neradau tavo dienorasty Ne

Valio dovana jau nupirkau Šypsena Vis delto pasipainiojo po akimis neblogas segtukas kaklarasciui TaipAciu visiems padejusiems Labas

As siandien atsitiktinai uzejau i Monton’a ir neatsispyriau pagundai, nupirkau savo Širdis Vyras kaklaraisti. Tik abejoju ar iki Kaledu islaikysiu Šypsena geriau jau be progos padovanosiu

O ash uzsimaniau vyrui padovanoti Calvin Clein’o glaudes Šypsena Ar imanoma tokias rasti Vilniuje? Aplamai kur gi tos vyru apatiniu rubu parduotuves?

niu as seip klausau japoniska popsa… nezinau kaip ciukciu skamba, bet taj itariu japoniska biski gereu… bet faktas kad nieko nesupranti Cha cha tej jei rejkia tokios muzikos taj duok zinia, i meila galeciau pabandyt nusiust viena dajna kaip pavyzdi, kuris nedaug teuzima… Šypsena

gerai, kad priminėt, dovanosiu kalėdom šlepetes, o tai ruošiausi nedovanoti nieko. o jei turėčiau atliekamų litų, užprenumeruočiau jam jachtininkų žurnalą, nupirkčiau kaitą, wakeboardą ir t.t. - tai ko reikia. bet tikrai ne kokią karštą vonią ar viešbutį. kam tą namą mes statom, jei per šventes in viešbutį eit, po velnių Cha cha

O mes stai pasitarem su brangiausiuoju ir nutarem, kad Kaledoms, Naujiesiems ir ten kitoms Naujametinems sventems vienas kitam dovaneliu nedovanosim TaipNutarem pirkti 1 didele dovana iskart abiems Cha cha - dvigule lova, nes tai, ant ko dabar miegam, yra beveik Baisu. Siandien jau ir nusiziurejom ir uzsisakem Nekaltas

Įkandin fotografijos iš senų iškarpų krūvos kyšteli rudo albumo kampas. Laužydama nagus atidariau rėmelį ir išėmiau nė kiek nebluktelėjusią fotografiją. Patyręs fizionomistas tikriausiai jau tada būtų pasakęs, kad porai nelemtas saldus ir ilgas gyvenimas – apkabinusi vyrą jį bučiuoju aš. O jis tik maloningai atsuka žandą. Kažkas, pamatęs nuotraukas iš tos kelionės, pajuokavo: reikėjo bučiuoti svetimą vyrą, o fiksuoti savojo reakcijas. Tiesa, ten buvo ir daugiau bučinių: Romoje prie Cecilijos Metelos kapo, Florencijoje ant Rialto tilto – tada, trumpam ištrūkusi iš vyro priežiūros užbėgau į juvelyro krautuvėlę ir nusipirkau savo pirmąjį tikrą papuošalą – balto aukso Dovydo žvaigždę, inkrustuota mažyčiais safyrais. Ji buvo man gerokai per brangi, be to, nebuvau žydė. Bet trikampis – viena stipriausių figūrų geometrijoje ir gyvenime, visada tikėjau simboliais, neseniai buvau perskaičiusi ne tik “Da Vinčio kodą”, bet ir simbolikos istoriją… O juk Dovydo žvaigždė ne kas kita, kaip dviejų trikampių, iš kurių vienas nukreiptas smaigaliu į viršų, o kitas į apačią – lydinys. Trikampis smaigaliu į viršų žymi moterišką pradą, smaigaliu žemyn – vyrišką… Ilgai nešiojau jį kaip talismaną, o prieš išvažiuodama į Romą nutraukiau grandinėlę. Vietos juvelyrai atsisakė taisyti sudėtingo pynimo papuošalą, aš tąsyk neketinau užsukti į Florenciją: senas, į alchemiką panašus brangenybių pardavėjas aiškino, kad jo papuošalams galioja garantija iki gyvos galvos…

Vineta, as pirkau replay, bet ten ir CK buvo - t.y.,prie vingio kino teatro, salia salono etualis yra tokia bevarde parduotuve/isparduotuve. o CK parde yra europoj, ten ir glaudziu maciau. apie 70-100 lt.

Gal kas zinot, kur gauti Sandros Straukaites lininius languotus seimyninius? Kietas Labai reikia Flirtasp.s. tai ka brangiausiajam nupirko temos autore? Šypsena

man irgi įdomu ką ji nupirko

Taigi paskaityk, parasyta (144 zinute).

Visiems kazka praleidusiems primenu, pirkau kaklaraiscio segtuka Šypsena Liko patenkintas Šypsena (nors per pirkimo laika anyta bande vis kokia minti pakishti, bet as isdidziai galejau pasakyti, kad Dovana jau nupirkta Šypsena

Kaledoms savo brangiausiajam ruosiuosi salika numegzti Juokiasi Tikiuosi, suspesiu… Mirkt