brangiausiajam jau nupirkta

palengvintu dovanu pirkimo maratono ypatumus nes man taj ish viso galvoj bardakas… Baisuneilgaj da savishki pazhistu Drovusnoris kazhko malonaus ir romantishko… bet neisivaizduoju ka… Nežinau

As esu nupirkusi savo Vyras dovanu paprasta gesintuva i masina Cha cha (apie 50 Lt) …patikekit - apsidziauge, pats butu nenusipirkes - ai veliau, ai paskui kita karta …o dabar turi Cha cha kazkada kolektyve svente kolegos gimtadieni, tai padovanojom rukyta vista su prisegta varle prie “kaklo” ir pasodinta ant degtines butelio … Juokiasi buvo daug juoko - galimi variantai - vietoj varles galima raudona pionieriaus kaklaraisti ir spaliuko zenkliuka krutinen ysegti ir ant Vodka butelio pasodinti - tokia ir yteikti Cha cha na chia gal labiau dovana kolegai, su geru jumoro jausmu.

ce gal biski ne i tema ale ash vestuviu metiniiu proga savo Vyras padariau dovana: susiradau sena laikrasti kuriame buvo parashyta kad ta i ta diena rotushej tuoksis tas i tas , ta prasme MES ishkirpau ir ireminau visiem labai patiko ideja Laimingas Laimingas netiketas dalykas

Mano Vyras einant i svogerio gimtadieni intensyviai siule dovanoti… filtriuka masinai Cha cha

pas mus atvirksciai Cha cha bet cia jau ne i tema… ryte snekejom su bendradarbiu apie kaledines dovanas visokiems tevams ir seneliams, tai jis pasiule nebloga minti, kad galima padovanoti pvz. prieskoniu rinkini (kad ir Santa Maria koki grazu rinkinuka) Na bet cia Vyras nelabai tinka (nebent vienas gyvena ir labai megsta valgi gaminti), tai irgi ne i tema gavosi mano parasymas Mirkt

Filtras - kvailoka, o geras gesintuvas yra puiki dovanėlė. Na, už 50 Lt turėtų būti jau neblogas. Jei norite rimtos nuomonės, tai be linksmų bezdeluškių galima padovanoti ką nors ką diedas naudos ar nešiosis kasdien ir lyšną sykį turės progą prisiminti Cha cha

Modestai, o konkreciau…? Šypsena

Va butent taip as ir isivaizduoju rimta dovana Vyras. Bet kas tai - tas daiktas, kuri “diedas naudos ir nesiosis kasdien…”? pinigine - turi kaklaraisciu - nenesioja raktu pakabuka - turi rubai - jei geri ir brangus - reikia matuotis, cia jau staigmenos nebus, o ir ne simta litu kainuoja…

Nu ką aš žinau… Aš gi jo nepažįstu. Vieniems, pvz, patinka banko saskaitos valdymo slaptažodžių generatoriai ir šiaip pinigai, kitiems - kas nors darbe ant sienos pasikabinti, pvz įrėminta brangiausiosios nuotrauka ar paveikslas.

Nu ką aš žinau… Aš gi jo nepažįstu. Vieniems, pvz, patinka banko saskaitos valdymo slaptažodžių generatoriai ir šiaip pinigai, kitiems - kas nors darbe ant sienos pasikabinti, pvz įrėminta brangiausiosios nuotrauka … ar iskamsa Juokiasi

Nebent uošvienės Taip

Panasiai ir man Labas

Tai kad mes dar nevede Nekaltas

va va va - as irgi intensyviai mastau kas tas galetu buti… Moteros tai kokius ziedelius, grandineles nesiojam - o ka vyrai? Nežinau

O va, maniskiui auksine grandinele butu kap tik. Esam apie tai snekeje. Tik, kad ji ne taip pigiai kainuoja. Tai sakiau, per jubilieju sek.metais padovanosiu. O siandien tai netycia emiau ir kvepalus Lacoste nupirkau. Kazkaip pasiule pardaveja, o as kazkaip ir nupirkau … Nekaltas tai dar galvoju ka prie ju? Cigara ar marskinelius Nekaltas

pazadejau Vyras vakareli surengti - jo mamele su tevu ateis Baisu. tai ir bus dovana. nes dovaniniai pinigai visi isejo kelionei i italy. retai, tikriau, niekada nieko vienas kitam nedovanojam specialia proga. o ir dovanoti nelabai yra ka - manisksi is tu, negyvu: negeria (nedaug ir tik vyna), neruko, kasis, fule ir etc. nedomina, begioja pats - kedus perka, kai prireikia, sportine apranga irgi, dviraciu pribumbasus perkam ne LT… labai nemegstu visu tu beprasmiu niekuciu: raktiniu, uzrasu knygeliu ar parkeriu - na, kiek ju reikia normaliam zmogui?! antra vertus, tai gana brangios dovanos. jei tureciau atliekamus 400-500 euru padovanociau jam dovydo zvaigzde - tokia, kokia aprasyta mano dienorasty, tai vienintelis papuosalas, kuri, manau, jis nesiotu. o pats sake noris elektronines uzrasu knygutes, na, tai sakau - nueik ir nusipirk, kokia problema? as gavau skaitmenini diktofona - be progos. beje, gal kam bus naudinga ideja?

Kazi: del proceduros ar del tos kuri dare? Mirkt

Jofana, a jau visai žmogaus nebepažįstat ir žiaurus fantazijos trūkumas kamuoja? Sakykim, praktiškam žmogui reikia dovanoti ką nors itin praktiško. Pvz, (girdėjau pasakojant) prieš kelis metus, pakol jų dar nepardavinėjo kiekvienam kioske, labai praktiška dovana buvo tuomet deficitiniai “vėjo varpeliai”, labai geras daiktas kasdieniniam naudojimui, jei gyvenime papučia skersvėjai - iškart juos pajunta ir paduoda “ankstyvo perspėjimo” signalą. Gerai

Juokiasi Juokiasi Nekaltas Juokiasi Juokiasi

Mano tetis megsta visokius tusinukus, bet kiekviena syki juk nedovanosi tusinuku. Dar savo teciui dovanoju - visokius prietaisus (lituoklis, drele, kampinis slifuoklis ir kt.) - irankius (atsuktuvai, raktai, graztai…) - technika (radio telefona, dvd grotuva prie teliko). Priklausomai nuo to kokia proga, kiek pinigu galiu ir yra normalu skirti. Mano tetis turi daugybe irankiu, bet, kiek suprantu, jam niekada irankiu nebus per daug. Plius jis kolekcionuoja monetas, tai kartais ypatingom progom dovanojam (dazniausiai nuo visos seimos) kokia jubiliejine moneta. paprastesniam atvejui tinka albumas monetoms sudeti. Broliui - Atlenkiama peili, - Prozektoriu, - Tapkes, - Darta, - Sportine apranga, - Bokala alui… (siemet pats paprase stikliuku) Savo Vyras esu dovanojus -Rasalini parkeri, -Krepsinio kamuoli, -Kompakta kurio jis seniai ieskojo ir buvo prarades vilti surasti, -skutimosi reikmenis, -rulete ir mazu atsuktuvu komplekta -remeli, toki biski kicini, su svyturiu. bet idejus ten nuotrauka is pajurio, kur ant molo sedi labai gerai ziurisi. (ispudis, kad tas svyturys stovi ant molo galo - pasidaro lyg nuotraukos dalis. Bet cia labai reikejo nuotrauka derint) -knyga -Viena karta padariau tokia super elementaria programke, kur vis pele spaudinet reikia, ir vis kazkas naujo pasirodo, o pacioj pabaigoj toks bajeris Cha cha Idejau ta programke i startup, kad uzkrovus kompa automatiskai pasileistu, isjungiau kompa ir kai Vyras grizo paprasiau, kad muzika ijungtu - nu tipo kad jam kompa tektu ijungti. Siemet kaledoms galvoju nupirkti ta… kaip jis vadinasi… nu sagtele kaklaraisciui. (gal dar numegsiu salika, jei tik spesiu - pats prase, kai suzinojo kad moku megzt Cha cha tik turbut vistiek nesitiki) Zinau kad jis noretu mazos radijeles, kuria galetu klausytis vaikstinedamas, is irankiu - slankmacio. Bet kaledoms kazkaip man tokios dovanos NeZiuronus praeitais metais jam padovanojo mano tevai, bet kaip dovana labai GeraiOi kiek cia visko prirasiau… Zodziu su dovanomis Vyras stengiuosi balansuoti tarp naudingu daiktu ir siurprizu, staigmenu.