brangiausiajam jau nupirkta

man mano brangiausias gitmadinienio proga padovanojo termosiuka (nedideli 1 l) ir sutarti metams (isipareigojo man panorejus ir paliepus gaminti arbata (per 5 minutes) vienerius metus, bet sakau gal prates ta sutarti… Nekaltas). Ir nebrangu, ir malonu ir rodo kad tikrai sedejo , galvojo ,rashe sutarti. Girtas

O tu padovanok jam sutarti metams nesti kava i lova rytais. MirktMano Vyras be jokiu sutarciu visada daro pusrycius. Mirkt Nors jau bumbejo cia si savaitgali… Nekaltas Ale as taip skaniai nemoku kepti sumustinuku - tai tenka jam daryti. Mirkt

o, priminėt apie sutartis… Šypsenasavo pusbroliui buvau padovanojusi “įsipareigojimą” kas mėnesį jam pristatyt kelis jo baisingai mylimus kompiuterinius žurnalus. Šypsena Arba galima padovanot kokio nors vyriško žurnalo prenumeratą. Taip

taij su sutartimis galima daug prigalvoti, arba ceki tokiam ir tokiam nuo tokios ir tokios kazkokiom maloniom paslaugoms (pvy atpalaiduojanti vonia, masazas ir t.t.). Svarbiausia IDEJA. Kazkaip su vyru visuomet stengiames pasidaryti malonuma abiems ir solinezantui ir prijaucianciam.

O cia tai gera ideja Gerai reiks pamastyti Taip

Rudde - tai dazniausia ispuola paprasta diena, o ta ‘programa’ tai nebutinai kazkas baisiai sudetingo Mirkt kaip sakoma ‘genialumas paprastume’ Rugiagele, programos sakai nesinori, apatija, o dovanoms apatijos nebuna? Mane pvz apima apatija kai gimtadienis = dovana, o daugiau nieko… atseit laiko nera, noro nera ir siaip… toks jausmas atsifutbolinau(dovana iteikdams) ir gerai. Todel ir sakau - kiekvienam savo. kai zmogu pazysti nesunku ir suorganizuot tai, kas jam labiausiai patiktu.

padovanok suoli su parasiutu arba guma Gerai nepamirs visa gyvenima Taip

kamasutros knyga, liuks Mirkt

Skaitinėjau aš apie tas dovanėles, kelias neblogas idėjas teks pasilaikys iki tu laikų kai reikalas prispirs. Ale pastebėjau kad vyrukai kazkaip neparašė ką jie dovanų norėtų gauti - juk legviau butų ir jų nuomonę išklausius kazką rinktis…

jeigu neposhlinant, tai dziugu, kad tavo vyras masaza megsta Cha cha

Netgi kai yra didziausia apatija - vis tiek pas mus buna geriamas vynas, jis niekada nepamaisho. O prie vyno - ir malonus pokalbiai. Bet jeigu nesinori - nereikia niekur eiti ar kazka baisiai organizuoti. O mane kazkoks nerimas apima pagalvojus apie Kaledas - kiek visiems visko reikes pripirkti. Reiketu jau dabar pradeti, bent islaidos issidalintu ne per viena menesi ir ramiau butu. Bet ideju nera…

O, gera ideja! Tikrai galetu vyrai parasyti, ka jie noretu gauti arba yra neseniai gave dovanu.

Jooo Nekaltas, o vyrai vis tyli… Flirtas Nugi parasykit Drovus

Va va!! Pamachiau tikrai nepamirshtama dovana pasiulyta ŠypsenaTik gaila, kad manishkis jau tokia gaves ir shiaip jau nebesezonas… Shuolis su guma nuo TV bokshto tikrai neishsitrins ish atminties Šypsena Mano Vyras vis dar svaigsta nuo buvusiu pojuchiu ŠypsenaNa gal jei tik vyrukas nei truputelio nelinkes i extrymus ir labai neryzhtingas, tai gali subliuksht tokia dovanele, nes yra tokiu, kurie dievagojasi, kad neshoktu jokiais budais… Taigi, vasariniams chia kuo puikiausia dovana Šypsena

maniškis svaigo svaigo, kaip norėtų… Girtas pakol… nesusapnavo, kaip jau jis ten šoka… Cha cha Atsibudo visas baisulingai susiemocinęs, ir kol kas dar nepradeda iš naujo norėt. Cha chaNors iš tikro tai Gerai dovanėlė tiems, kas linkę į tokius… Taip

Cha cha Ir kur tokius “trucikus” radai? Cha cha Cha cha

apie tai ir kalba Mirkt kazkaip apatijos maloniai kartu praleist laika dar nera buve. o kazkur eiti ir kazka baisiai organizuoti tikrai nereikia(nelabai suprantu, kaip jus ta organizavima isivaizduojat Nekaltas), jei nera noro - viska galima ‘susiorganizuot’ vietoj Mirkto suolis su guma zmogui, kuriam tai patiktu Geraias irgi visai nieko pries pakartot buciau, ale ne nuo tv boksto. Labiau patinka gamtoj, kur grazus vaizdas, nuo kokio tilto Girtas

Tai va, ta knygele pirkau pasitarus su teciu, nes jam ji labai patinka ir jis sakesi noretu tokios dovanos, todel ja Vyrasir dovanojau. Beje tuo metu pas mus buve sveciuose vyrai ta knygele ivertino teigiamai. Visiems labai patiko ir visi juokesi uz pilvu susieme. O kas liecia maniski, tai mes kol kas gyvenam atskirai, tai nuotaikai praskaidrinti ji visai tinkama Nekaltas

tikrai nieko blogo apie tą knygelę negaliu pasakyt. Ji graži ir miela. Taip Tik tiek, kad man sunkoka įsivaizduot, kaip vyriukai ja džiaugiasi… Šypsena Čia mano patirtis tik tokia… tavo pažįstami Vyras gal visai kitokie, ir viskas. Labas

Apakęs nemegsta masazo? Žliumbia noreciau tokio vyro, nes maniskiui tai masaza padaryk, tai ausyte pakasyk tai dar ka, gerai, kad as ne is tu kurios iskart ir daro, uztat Dovana puiki gaunas Gerai