brangiausiajam jau nupirkta

O cia gi kas dabar?

Per tv rode, kad Vln yra tokios treniruotes laipioti “kalnais” - su Vyras nusprendem, kad labai faina butu pameginti. Gal si ideja tiktu ir jums? Mirkt

Jo, mes tai nusprendem sokius kartu lankyt, ale gi tai ne dovana Ne Cia laisvalaikis kartu Taip Nenoreciau tokios Dovana

Taip as gal ir pasinaudosiu, bet toms materialistems, kurios mane pasmerke to gali nesiulyt Ne

Nu nesam mes materialistes. Tiesiog norisi kazko, kas primintu mus Šypsena (Jauciu, kad darausi labai isranki Nekaltas)

O as be galo noreciau, zinant, kad mano vyras nemegsta sokti, o jei atvirai tai nelabai ir moka, pries vestuves seip taip valsa pramokinau Apkabinimas

prisiminiau viena dovana, kuria dovanojau savo Vyras, tai gal kam tiks: per vestuviu metines padovanojau knygele “kai liudesys tave aplanko” ten nuotraukos su zvereliais ir uzrasais po apacia. Labai faina. Visiems patiko (turejom sveciu, tai rodem), bet savo Vyras reakcijos nesupratau Nekaltas o ant kazkurio gimtadienio padovanojau savo kepta torta, tada buvo suzavetas ir dabar vis praso, kad ta torta iskepciau.

labai jau teigiamas : kašio ne , nerūko negeria pas mergas nevaikšto… gal orientacija ne ta ? Liežuvis Drovus Cha cha

Va ash irgi dabar sedziu, tai galvoju, gal ir man torta iskepti Nekaltas nu bet vis tiek dar kazi ko norisi…ech, cia vis is geros Širdis-mano Angelas nieko negaila Apkabinimas

Juokiasi priminei mano broli Cha cha (pacioj draugystes pradzioj, klause apie mano Vyras): -ruko? -ne Ne-geria? -ne Ne-viskas aishku, uosto… Cha chakasio ne, ale uz tai yr tenisas, tinklinis, badmintonas Cha cha ir ne per tv ziurimas, o zaidziamas Gerai, kas geriausia - kartu su manim Cha chaRugiagele - va ir sakau, kad dovana nuo zhmogaus priklauso Mirkt Kazkam labai reikia kad butu ta apciuopiamoji. Na jei reikia ir zhmogui tai malonu - kodel gi ne Mirkt O kitiems atvirkshchiai, tos apciuopiamos gali ir nebut, daug daug geriau tadien ‘programa’ Gerai

Na man tai gausis shevnte darbo diena, renginiu jokiu neprigalvosi, torto daryt neturesiu kada tikrai… Shiaip butu didzhiausias siurprizas, kad namuose laiku po darbo pasirodychiau… Taigi taip visada buna, kad uzhpuola kokie neatideliotini darbai priesh ir per shventes, tada spjauni i viska, nes nebelieka sveikatos… va tokiu atveju ir praverchia gera “materialine” dovana ŠypsenaNe del ko priesh menesi pradedu rupintis, jau pernykshte patirtis sako, kai reikejo visakaip ish darbo ishsiprashant suokt, kad nupirkt dovanele (gerai, kad buvo jau daug mazh nuzhiureta), o grizht namo laiku vistiek nepavyko… Vat ir stengies, kaip tie vyrai Kiaulė, ishpirkt kalte gera dovana Cha chaJei po darbo neturiu jegu niekam, tai ir neturiu niekam, jokia proga man ju nepasipildys, laiko daugiau neatsiras ir kazhkokio siurprizo ash neishgimdysiu, nebusiu gaivi ir besishypsanti… va vyras man galetu ka nors suruosht Cha cha, nes grizhta ish darbo visada laiku Drovus

Esu dovanojus gražią odinę piniginę. Dėklą mobiliakui. Segtuką kaklaraiščiui. Raudonus triusikus su pasiutusia karve ir užrašu “Metas mylėtis” Juokiasi. Kvepalus, tualetinį vandenį, dezodorantą, skutimosi rinkinį. Knygą. Kadangi nesu Rokfelerienė, dovaną stengiuosi išrinkti maksimaliai gerą iš kainų grupės iki 40 Lt.

Va triusikeliai su karve ir tokiu uzhrasheliu tai tikrai neblogas variantas Cha cha bent jau su mintim dovanele gautusi Cha chaLiuks Šypsena

Nu kad man fainiau zirgais joti. Ir tai tikrai nepigu. Galeciau uzmoketi uz faina pasijodinejima gamtoje dviems (tik kad maniskis dar nelabai gerai joti moka, gamtoje jam galetu buti pavojinga) arba galeciau padovanoti kelias treniruotes, kad veliau galima butu kartu pasijodineti. Tai isties nuostabu. Taciau cia jau gautusi kaip dovana ne JAM, o MAN. Nes man tai nuostabu. O jam, nors ir patiktu, bet ne taip labai kaip man.

Gera ideja!!! Taip

Tortas yra gerai… Šypsena O ka man daryti, kad as nei torto, anei pyrago iskepti nemoku Cha cha ir is parduotuves jis zymiai skanesnis gautusi Cha cha Tai as taip ir padarau - torta perku. Nes mano pastangos kazka sukurti panasaus savo rankomis tikrai butu nevyke ir nepavyke… ir tokios dovanos jau geriau nedovanoti Juokiasi

Tai geriausiai, kai ir dovana, ir programa. O ka daryti, jei tas zmogus ta diena jokios ‘programos’ nenori - nuovargis, apatija… juk gali buti ir taip?

Jei jis nieko nenori, tai tiks nuostabus masazas, o siaip tai reikia sudominti zmogu, tarkim uzristi akis ir vesti ji kur nors, atsiras ir noras ir dar daugiau, reikia tik intrigos Taip Galiausiai, tiktu ir save padovanoti, paisdaryneti tokiu dalykeliu kokiu niekada nedarai, gal as cia ir nusisneku, tiesiog mintys kyla is savos patirties Laimingas

vat mane bukvaliai irgi galima butu priskirti tom personom, kuriom teigiamos emocijos yra kur kas svarbesnes, kiek suprantu, mano vyrui irgi. Per mano gimtadieni nuvaziavome dviese pavakarieniauti “Prie maluno”, ir gera ir ilgai dar prisiminsiu ta saulelydi, dvi gulbes plaukiojancias ezere, zveji valteleje viduryje ezero…vyro gimtadienis irgi arteja, ka jam nupirkti, jei jis viska turi, o ko neturi tiesiog ima be jokiu palauk ir nusiperka Cha cha Nekaltas nei geria, nei ruko, fantastikos knygas pats perkasi, nes as tiesiog nezinociau kokios jis dar nera skaites…praeita gimtadieni dovanojau grikine pagalve, bet si sakiau pirskiu bilietus i koncerta rusu humoristo, vot taip…abu ir pasijuoksim ta proga…o po visko nuvaziuosim pavakarieniauti, kuo negrazu ir kiek silumos ir teigiamu emociju tai teikia Šypsena o del torto, nzn, kaip jusu vyrai, alia mano tai paprastas kaip petakas Cha cha jam skaniausias tortas kondensofke rududu arba uogiene pertepti vafliai Cha cha Cha cha Mirkt

Merginai - taip. Mirkt TaipAr jūs tikrai nuoširdžiai tikit, kad vyrukas iš laimės apsalęs į tuos žvėriukus su užrašais žiūrės ir jus geru žodžiu minės? Drovus _mačiau aš tą knygutę Taip, tad ne šiaip kabinėjuos… Šypsena Drovus_Čia tas pats, kai vyriokui dovanojamas koks pliušinis kyškiūūūkas… nuu toks čiooootkas čioootkas… Girtas Angelas Cha cha Drovus sorry, jei ką. Labas