brangiausiajam jau nupirkta

O man laabai idomu ar tas pats vyrishkis atsimins kokia proga priesh 2 metus buvo vieshbutyje? O jei santykiai nebus patys sklandzhiausi, tai gal ir apskritai nekels jam jokiu emociju tas pasibuvimas? Nezhinau, valentino diena yra valentino, tikrai to ir reikia, bet gimtadienis… NekaltasO laikrodi neshioja, pasizhiuri, atsimena (bent jau kol kas Mirkt), todel ir norisi, kad dovana liktu prie jo, kartu su juo, kad ilgaamzhishkesne butu…

O as visada atsimenu, romantiskas akimirkas miske, kai uodai baisiai sukandziojo mus, kaip jis mane pasitikdamas po atostogu padovanojo didele pele, o roziu lapeliais nubarstytoje vonioje mes maudemes ir gerem sampana. As tokius dalykus atsimenu, kiek kalbejau su vyru, jis taip pat. Bet as juk nepersu sios idejos kitiems, kiekvienam gi savo Mirkt

Sutinku Rudde, kad kitomis progomis galima ir romantiskas dovaneles teikti Taip O va gimatdieniui noris, kad pamates, vasada mane prisimintu. Va paziurejau sarmos pusalpyje, ir jau beveik apsisprendziau, nes turiu lojalumo kortele-pirksiu kosmetikos mano Angelas, kad savim rupintis , kai manes salia nebus, galetu O rydvino pasiulymas tai isvis Veee Kas cia per dovana Apakęs Paklaus mama, draugai, ka nuo manes gavo, o jis vargsas netures ka atsakyti.

Mano nuomone, tai gali buti priedu prie dovanos Šypsena Vis tik norisi kazko apciuopaimo, juolab kad jis man irgi labai grazia dovana padovanojo-visos Moteris pavydi Šypsena

Dovana nuo zmogaus priklauso Nekaltas Pvz man netinka jokia cia aprasyta: nei ruko, nei geria, nei i kasio-futbolo varzybas vaiksto/per tv ziuri, nei fantastika skaito, nei geimina prie PC, nezvejoja, laikrodzio nenesioja-nereikia ir t.t. Cha cha ir pas mus panasiai kaip pas lilith - dovanos esme: gerai praleistas laikas, o vat butent ta materialioji - jei buna - tik kaip priedas. Pacios geriausiai savo vyrus pazystat, negi kitos moterys geriau gali sugalvot, kas jiems patiktu? Cha cha

Man jau kelintas Vyras užsimena, kad svajonių dovana kiekvienam vyrui - žiūronai. Pavargęs "O tai kam tau jie?? " “na šiaip… gi įdomu… Reikia tokį daiktą turėt. Taip” Na, reikia - tai reikia. Šypsena NekaltasVisai rimtai žadu savajam kuria nors iš artėjančių progų padovanot. ŠypsenaDar dovanojau asmeninį antspaudą. Labai patiko. Taip

arti, pritariu tavo minciai - pati ja norejau parasyti - na, negi nepazistat savo vyru? Mano isvardintos dovanos yra skirtos mano Vyras.

Interesna Taip Cha cha

o tavo Vyras gyvas? Cha cha

aha, gyvas Cha cha o ka? Juokiasi

Nu pazistam Nekaltas Ale vistiek idomu Šypsena, ka kitos Moteris perka

Mes perkam tai, ko reikia musu Vyras. Bet jeigu idomu - tai jau ir rasiau ka. MirktBeje, gali pasirinkti ir mano temuleje apie netiketas dovaneles. Mirkt Bet ten daugiau rase, ka merginos gauna, todel nededu linko. Mirkt

Ziuronu ideja ir pas mane seniai kirbejo, juolab, kad zinau, jog maniskiui ju labai reikia, bet… uzsiminus apie tokia dovana gavau atsakyma, kad papigiai nereikia… O tie, kurie jau labai geri kainuoja Apakęs, tai ir liks mano Vyras be ziuronu…

Bandau prisiminti, ka as savo Vyras dovanoju, jis pas mane irgi is tu “nelabai gyvu” tarpo - negeria, neruko, nezvejoja. gimtadienio proga norejau padovanoti abonenta i LR rungtynes, bet pigiausias buvo nuo 300… Nekaltas ir jis pts pasake, kad gal nereikia FlirtasBe progos dovanoju romantiskas knygas (tipo poezija apie meile). Su gimtadieniu padovanojau kuprine, nes senoji suplyso, su Kaledom - bilietus i Anties koncerta.

Va va - kuprine buvo irgi cool dovana mano Vyras, nes jis daug keliauja paskutiniu metu. Na, bet kuprine ne ta tokia, kur po kalnus, bet paprasta, tik kad tvirta - na geros firmos apie 70 lt. Mirkt

Dabar Vyras nori prancuzisko buldogo Apakęs. Na, pinigai negasdina, bet ta atsakomybe tai Baisu. Nezinau kaip gyvensiu tame “Gyvuliu ukyje” kacas, doberis ir prancuzas. NeduokDie… Baisu.

Kazkam nepasiseke Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Taip tep tep. Nepaminėjau… Būtent - GERŲ žiūronų. MirktPradėsiu taupyt… Nekaltas Kitoms Kalėdoms va ir turės gal. Šypsena

Dar, jei megsta, galima delione (puzzle) ŠypsenaIs labai daug daliu…

Taigi va… Nekaltas

O as manau, kad gerai praleistas laikas - yra priedas. Dovanoji dovana, valgai torta, geri vyna (ar ka nors), na… visa tai gali buti gamtoje, lovoje, vonioje, viesbutyje… kur tik norite. Bet dovanos gi reikia!!!