brangiausiajam jau nupirkta

Che che… ir as paskaitysiu… nes ir as NIEKADA nezinau ka pirkti vyrams: mylimam Vyras, tevui, seimos draugams ŠypsenaMan tai buna didziausias galvosukis. Ypac turint omeny, kad jau arteja Kaledos…

Man pvz. visai netinka si ideja, nes mano pazistami vyrai nerasho graziais parkeriais, o bile kokiais tusinukais, ir tai butu tik pinigu svaistymas, o dovana nebutu ivertinta. Cia reikia, kad zmogaus darbas butu susijes su daug rasymo tikriausiai Mirkt

Jau pats nusipirko Cha cha

neskaito, kaip ir as: net nezinau kodel mes neskaitom - ir laiko nera (net sestadieninio laikrascio nespejam perversti), ir jegu tam jau nebera po ilgos darbo dienos, o gal ir nemegstam. o as asmeniskai tai darbe tiek prisiskaitau visokiu taisykliu, proceduru ir teises aktu, kad i rasytine medziaga ziureti negaliu Cha cha

Laikrodziai yra telefonuose. As pati turejau grazu laikroduka, bet nustojau ji nesioti, nes visada mobilus su manimi. O Vyras neturi laikrodzio, bet tikriausiai ir nenaudotu… O be to, mano nuomone, jei jau pirkti laikrodi - tai tikrai gera (ne del pasiziurejimo kiek valandu, nes tai yra ir telefone, bet del to, kad laikrodis geras), tai cia jau reikia ne vieno simto, o gal net ir tukstancio Lt.

Butent, reikia matuotis. Staigmenos cia nepadarysi - gali ir nepatikti, ir netikti…

tas pats, irgi neturiu kam kaklaraiscio nupirkti - Vyras nenesioja, tevas daug turi ir irgi nenesioja… O Kaledos jau uz 2 menesiu…

Geros idejos, bet kai as turiu omeny butent konkrecius kelis vyrus - mylima Vyras, teva, seimos drauga… Na niekas netinka. Kaklaraisciu, sasagu, grandineliu nenesioja. Sportuoti tikrai neturi kada, o kazin ar noro ir jegu dar turetu. Pakabuku raktams tikrai nereikia. Nei vienas neruko, taigi ziebtuvelis ir pelenine tikrai netinka. Gertuves jau buvo dovanotos… Mylimam Vyras tai tikrai geriausiai nupirkti koki bilieta i koncerta ar teatra ir eiti kartu. Bet… cia ir vel reikia susiderinti, ne visi vakarai laisvi… O jei dar skoniai nesutampa. Pvz. mano Vyras nelabai megsta teatra, man ne karto dar nera pasiules nueiti. Aisku, ejome i teatra, bet jis tokia pareiga atliko del manes labiau… O as ne itin svaigstu del koncertu…

Na pasiulykit ka nors… Šypsena

Sakykit kada stop: - salikas ziemai, - bliuzonas laisvalaikiui - tik nereikia lialia del ismieru - as visada perku viena ir kelnes ir marskinius ir kt., nes maniskis Vokietijoj dazniausiai sedi, - kosmetikos rinkiniai: sampunas, zele kunui, po to kuno balzamas po prausimosi - labai cool, skutimosi reikmenys, - kvepalai - Gerai, - kazkas susije su firma - pvz. drambliukai - kas gali dar buti kaip subvenyras nesantis laime, - zaidimu kompaktai, - fantastine literatura, - ir t.t. Ka as zinau ko Jums konkreciai reikia - as visada kai pamatau - tai perku be jokiu progu - paprasciausiai jei pagalvoji, kad tam zmogui tiks gali pirkti ir vasaros vidury… p.s. Per gimimo diena padovanojau pedikiuro procedura kosmetikos kabinete - nuo tada alpsta del jos. Mirkt

365 poras kojinių su zuikučiais pvz. Taupos Mirkt ar driežiukais Pavargęs

Dar prisiminiau rakinama dezute Nekaltas

Nori pasakyti seifa? Cha cha

Man tai is situ dalyku tiktu Nr. 1 ir is dalies Nr. 2. Bet Nr. 1 jau visiems pridovanotas… Nebent po antra raunda sukti…

Chi chi… Cha cha nenoreciau, kad nuo manes kazka sleptu Šypsena

Bilieta i futbolo ar krepsinio varzybas - butu cool - Gerai. Mirkt

Tai ne nuo taves Šypsena Man buvo duotas, be teises atsisakyti, atsarginis raktas Laimingas

Atrodo idejos geros… Bet vienos jau panaudotos, kitos nepritaikomos… Susimaschiau del sporto klubo, na bet jam zhiema sportines veiklos ir taip buna pakankamai - hobis toks… Bet jokiu su juo susijusiu reikmenu nera, tiksliau vieninteli jau padovanojau ŠypsenaNu kakis visishkas Liūdnas I teatra nera kaip, nes priesh keleta dienu buvom, tokia dovana dariau jo teveliui, ejom visa didele sheimyna… Liūdnas Knygas jau shiemet 3 padovanojau, perskaite 1… O figurele pas vyruka, tai tikrai su niekuo neitiksiu, gana jau kiek pluktis reikia su prisimatavimais Liūdnas Niekada niekas netinka! Piktas turi ishsibastyt po visas parduotuves ir tushchiom grizht… Net shalika padovanojau LiūdnasNeruko… Kvepalu kieki nemazha turi…Nors nelabai negsta naudot. Nezhvejoja… Zhaidimu CD pats prisiperka ir uzhknisa taip laisvalaiki leisdamas ŠypsenaMuzika klausom tik automobilyje, mp3 formato CD tenka kompu isirashinet… Koncertas ir varzhybos… Hmm, reikia pradet dometis, del koncerto bus sh…, o varzhybos? tai kokios??? Cha cha Nieko nesuprantu Cha chaGal ash nepazhistu savo vyro??? Šypsena

Ale jus ir turtingos Šypsena Maniskis neruko, nezvejoja, kvepalu pati neisrinkciau(o ir kainos Apakęs), detuve vizitkem turi ir net dvi, bet va galvoju, gal rimtai koki kosmetikos rinkini Nekaltas nes va vakar ziu, po baseino, oda serpetoja, o jis niekuom netepa

O kam ji Nekaltas kad pinigus sleptu ar meiles laiskus Cha cha

Cia tik idejos Mirkt Pati is to sarasiuko gal tik puse dovanojus esu Šypsena Mano Vyras irgi neruko Girtas Apkabinimas

Ištikrųjų atrodo labai daug galima nupirkti ir aš net galvoju va kai ateis proga tą nupirksiu, pamatau kas reikalinga vėl galvoju ateis proga nupirksiu, bet kai ateina proga visos mintys dingsta

Apakęs skaitau ir jokios romantikos dovanose nematau. Aisku kiekvienam savo. As savo vyrui, tada mes buvom pradraugave vos 3 menesius susokau striptiza ir padovanojau drambliuka, bei labai fainas kojines Drovus Valentino dienos proga esu padariusi per visa siena uzrasa, kad ji labai myliu ir padovanojus seimyninius su drambliukais ( dramblius jis kolekcionuoja, bet seimyniniu nenesioja iki siol Cha cha , tik tuos vienintelius ) Dovanoti tokias dovanas, kaip kvepalus, laikrodi ar kazka pan. as manau reikia kaledu proga, kai tai turi buti lyg senio salcio dovana, o jos buna apciuopiamos. Beja artejanciu 4 metu sukakties proga, viesbutyje isnuomosiu kambari, bus romantiska naktis, ir garantuoju beveik 100% kad daugumai (nesakau, kad visiems) vyru daug maloniau gauti kazka isimintino visam gyvenimui, negu tusinuka, kuri netycia pametes, po 5 metu net neatsimins, kad toki buvo gaves. Va Flirtas

nu manojo b-day party irgi neužkalnų,tai jau pradėjau galvot Nekaltaspatiko šaliko idėja,galvoju,gal rimtai šiais metais reikia,nes visa kita kas čia buvo išvardinta arba jau pridovanota arba netinka. o šalikas,gal net pačios megztas nustebintų tikrai,nes aš kažkaip su mezginiais nedraugauju,tai jam staigmena būtų. o visokius romantiškus savaitgalius (pvz.druskininkuose) tai planuoju 4metukų proga padovanot + ta pačią diena valentindienis Cha cha tai dviguba proga. o autoriai :praėjusiai metais padovanojau dideli minkšta baltą rankšluostinį chalata su nugaroje išsiuvinėtų jo vardu Cha cha tai iki šiol neatsidziaugia.tad į tavo pinigų sumą apie 70lt. tikrai tilpsi +dar truputėlis(chalatas apie 70lt. + siuvinejimas apie 15lt.)

nusipiesk ant siknos 3 doleriu banknota, ir jam padovanok Taip