Beveik agitacija

Man tik dabar dašuto kad Serenas tai Šerėnas Cha cha Cha cha Cha cha

beabejo ,kad mase,taciau politiskai orentuotu balsininku?Cha cha

O kas tas Dašuto, - gal tautiniu mazumu iskeltas kandidatas?Cha chaCha chaCha cha

O kodėl tu jį iš didžios parašei Cha cha Sakai vertas?

Ash uzh Sherena. Nes Adamkus jau senelis,Bobelis - melagis, Paksa su Paulausku Blogai, o daugiau kaip nera demesio vertu…

Pabandykime įsivaizduoti, kad LR Prezidento institucija yra…
… na, kažkas panašaus į Moderatorių Bangoje. Mirkt
Tai gal ir pravedame priešlaikinius rinkimus Aš nekaltas

Taip… tiems kas megsta korupcija!

Tai gi karnavalu epocha prasidejo. Ir Šerėnas uzsidejo maske. Cha cha Tiesa, permatoma Mirkt.

Ne neturim galimybiu Nustebęs bet ipusejus diskusija ir isgere po buteliAlusnuspresimTaip

Ok, įsivelsiu ir aš į šį buitinį-virtuvinį politikavimą su savo pseudointelektualine grafomanija Mirkt
Realiai, tai bele koks prezidentas vienaip ar kitaip vykdys tą pačią politiką - tolimesnė integracija i ES, NATO bla bla bla. Programos visų vienodos, ir pilnos populistinių šūkių didinti pencijas, kovoti su korupcija ir bla bla bla. Skirtumas tik toks, kad vieni labiau priklausomi nuo vienų suinteresuotų grupių, kiti nuo kitų. O tam, kad būtų išrinktas, kandidatas privalo turėti kaip minimum tokias savybes:
a)populiarumas ir aukšti reitingai;
b)tvirtas užnugaris, t.y. pajėgi partija, visuomeninis judėjimas, ar (vadinkim daiktus savais vardais) nelabai (arba labai) besiafišuojančios finansinės grupuotės bei lobistai, liaudiškai - ‘mafija’;
c) nepriekaištingas politinis bagažas ir patirtis;
d) aktyvi veikla dabartiniame politiniame gyvenime.
Dabar perkratykite mintyse kandidatus, ir atsakykite sau, kurie iš jų turi visas reikalingas savybes? Sorry, ponia prof. Kaziute, sorry p. Matulevičiau, sorry p. Petraiti, sorry Šustauckai… Nžn ką jūs galvojote kandidatuodami (turbūt apie olimpinį principą, t.y. svarbu ne laimėti, o dalyvauti), bet realybėje susirinksit po vieną kitą procentą balsų savo asmeninei tuštybei patenkinti.
Kas lieka? Lieka dar keletas, kurie turi bent po 2-3 reikalingas savybes.
Paulauskas susirinks vienišų moterų balsus.
Paksas - visų tų, kurie labai asmeniškai priėmė Williamso atėjimą bei išėjimą, o jo asmenyje mato vienintelį kovotoją už Lietuvos gerovę.
Adamkus - visu, kurie daugiau mažiau išsilavinę, apsišvietę, pakeliavę, ir kurie nebijo tikimybės reikalui esant apturėti laidotuves valstybės sąskaita, bei kurių neprajuokino jo ekselencijos nemokėjimas kalbėti ne tik lietuviškai, bet ir angliškai Mirkt
Andriukaitis - tradicinių socialdemokratų, kurie nabalsuos už Artūriuką, balsai.
Gentvilas atims vieną kitą balsą iš Adamkaus.
Na, ir panašios variacijos.
O Šerėnas? Jis neatitinka c ir d punktų, neaišku kaip su b. Potencialiai tikėtina, kad jis susirinktų daug protesto balsų, kaip ir pats kad sako. Tikėtina, kad net užimtų 3-4 vietą. Tariamąja nuosaka kalbu todėl, kad dar klausimas, ar jis neatsiims savo kandidatūros, kaip kad kadais padarė Vilkaitis. O tolimesni jo veiksmai priklausys manau nuo to, ko jis siekia: jei tik cirko, tai viskas tuom ir baigsis, o jei ruošiasi tapti politiku - tai atsiimdamas savo kandidatūrą paskelbs nedviprasmį savo pritarimą vienam ar kitam kandidatui (anot Magdalenos - atiduos savo balsus), o taip pat ir jį remiančiai partijai. Tokiu atveju kaip show veikėjo jo dienos būtų suskaičiuotos, nes prarastų politinį neutralumą.
Tiesa, dar labai tikėtini kazusai kaip buvo Prancūzijoje ar Austrijoje - tarytum juokais žmonės prabalsuos už kokį Šustaucka, o paskui patys išsigąs to, ką padarė Mirkt

A jakže Cha cha

a takze ,kad jos lupos raudonos kaip lupu dazai Liežuvis

[quote]Arron rašė:
Jeigu ziurint rimciau tai as rikiuociau taip:
1.Adamkus
[/quote]

va va Taip ir aš taip sakau Taip
suprantama, neina jaunyn, bet duok Dieve jam sveikatos, visa kita, ko reikia prezidentui, jis turi Cha cha

[quote]Arron rašė:
2.Paksas
[/quote]

va šito jau nesuprantu Aš nekaltas tai koks tikslas jį rinkti? pakritikuos kas iš šalies ir atsistadynis Cha cha skystas jis kažkoks man rodos… tai po poros mėn. vėl rinkimai? Cha cha

nu, ir pasibučiuokim Bučkis Cha cha

GeraiGeraiGerai100%
man keistas vienas dalykas. Kai kokia firmai ar kontorai reikai Darbuotojo tai renka pagal kvalifikacija, patirtiir t.t… O kai prezidenta…Apakęs tai kazkodel atrodo kad prezidentas turi tiktai buti, o ne dirbti gana atsakinga ir sudetinga darba…

Kas, kur, kam ir kada KĄ nors atiduoda už dyką.
Visi "olimpiniai dalyviai" siekia surinkti kuo daugiau balsų tiktai tam ir tiktai todėl, kad galėtų juos pelningiau parduoti.
Vadinkime daiktus tikraisiais vardais… Gerai

…vienintelis kadidatas Valdas Adamkus ishlos Taip
nu Gerai galva turi ,sportininkas ir Gerai politikas Aš nekaltas

Čia ne privati kontora, kur konkursą laimėjęs paskui dar turi dirbti, ir dar atidirbti. Čia - šilta ir prestižinė valdiška vietelė. Ir iš viso - prezidentas yra gi tik dėl grožio, kaip ir vėliava, herbas, himnas Cha cha

na tai tada reikai ziureti kienodantys sveikiausi ir balciausiCha cha

tada reikia surengti visuotinius mis ir misterio rinkimus Taip Liežuvis
reikalavimai, aišku, turi būti metams, pilietybei… bla bla… Liežuvis nu tai va tokie tada reikalingi rinkimai Aš nekaltas

Atrodo Marijos žemėje ryškiai prie to ir einama… Gerai
O ir kas galėtų paneigti, kad LR Prezidento rinkimai nėra panašūs į Ms/Mrs ar Mr rinkimus… (che, che, che…)
Miss su Mysium renka komisija (tipo žiūri), publikai lieka paguodos balsavimas (tipo Ms/Mrs Publika).
LR Prez’ą renka (tipo) visa liaudis, t.y. rinkėjai, bet pagrindinį prizą pasiima tie, kas geriausiai liaudį ir … "padarė". Kietas