Beveik agitacija

Beveik agitacija

Politikos, kiek supratau, nemegstate.Siaip ir as esu apolitiska piliete, bet vakar neiskentusi emiau ir apsisprendziau rinkimuose balsuoti uz V.Serena. Ar butu man pritarianciu?

idomiau butu suzinot kodel?

beabejo ,bet tik pataikyk i 10 Cha cha

Ko gero aš pritarčiau Šereno kandidaturai GeraiMirkt.
O kodel ne? Žmogus mokytas,laipsni turi… Nei kiek neblogesnis už kitus. Netgi,pranašesnis Šypsena.

Geriau jau tada isvis nebalsuot… Šypsena Cirkai kazkokie ir sumastyk tu man Šypsena

Todel, kad jis

  1. ekonomikos mokslu daktaras Aš nekaltas
  2. vakar graziai dainavo Cha cha
  3. valstybei, kur daug kas daroma ant juoko, reikia vadovo - humoristo Taip

Nejuokinkit LietuvosCha chaCha cha Anekdotas.Cha cha

todel ,kad valstybes pamatus stato valdzios VyraiKietas

Zinai, Piano, pries daug daug metu nutariau nebegerti kokius metus laiko. Nei laso Aš nekaltas!!! Na bet i knaipes su chebra tai norejosi. Tai ir eidavau Mirkt Jie geria, o as, kad suprasciau ju lygi - isijausdavau i ju girtuma ir pats tokiu tapdavau (be C2H5OH)!!! O po to, kai reikdavo su kuom normaliai pakalbeti, tai turedavau puse valandos "blaivytis" Cha cha, kol galedavau rimtai kalbeti.
Tad Serenui, kol ims blaiviai Kietas kalbeti - reiks puse kadencijos pralaukti Cha cha Cha cha Cha cha
Ex, Gladija, jei tavo kandidatas laimes, pailsesim bent be politikos Cha cha.

Nori Šerėnui gyvenimą aprūpinti iki gyvenimo galo???Apakęs
Dirbti moka ir taip,gal kitus,biednesnius,reiktų rinkti???Cha cha
Juk naudos iš to tai tik tas VIENINTELIS turės???
O gal tikite,kad ir jus sušelpsCha cha

[quote]Ka gali zinot gal humoristas bus rimtesnis uz dabartinius
juokdariusCha chaCha chaCha chaLabas
Gladija raše:

Todel, kad jis

  1. ekonomikos mokslu daktaras Aš nekaltas
  2. vakar graziai dainavo Cha cha
  3. valstybei, kur daug kas daroma ant juoko, reikia vadovo - humoristo Taip

[/quote]

  1. paskutinius 10m. jis specializvosi ne visai toje srityjeMirkt
  2. argumentas priimamas
  3. citata is "dviracio ziniu" kaip argumentas nepriimama

taciau Rookui pritariu : Piano be Cinzano ne 1 kadencijos Cha cha

as irgi 1 ture balsuosiu uz SERENA Taip

aš nemanau, kad verta taip švaistytis savo balsais Aš nekaltas
tikrai nieko prieš Šerėną neturiu, bet jei aš už jį savo balsą atiduosiu ir op - Paulauskas laimi vienu balsu Cha cha niekada sau to neatleisčiau Ne

Man tai jis labiau patinka “Dviračio žiniose”. Neįsivaizduoju jo prezidentu.Šypsena

Mes gi jo net nepazystam. Pasislepes po savo dviraciu ir tiek.Lai ir toliau skaito zinias-jam tinkaTaipMirkt

[quote] Nebijok_ Paulauska tvora nutemps i dugna Cha chaCha chaCha cha
šiaip rašė:
aš nemanau, kad verta taip švaistytis savo balsais Aš nekaltas
tikrai nieko prieš Šerėną neturiu, bet jei aš už jį savo balsą atiduosiu ir op - Paulauskas laimi vienu balsu Cha cha niekada sau to neatleisčiau Ne

[/quote]

Serenas turi daugiau privalumu,nei kiti.Jaunas ekonomistas su jumoro jausmu.Tai ner pats blogiausias kandidatas mano subjektyviu poziuriu.Beda tame,kad nors kandidatu nemazai,kazkaip nera to "savo".Kaip jus manote?