Beveik agitacija

NeNeNe

[quote]Arron rašė:
Nebijok_ Paulauska tvora nutemps i dugna Cha chaCha chaCha cha
[/quote]

oi, niekada negali žinot Aš nekaltas
nors ir bukas jis (ne tik iš išvaizdos Cha cha) bet turi daug gerbėjų Moterys Aš nekaltas
o va mes taip ir prisižaist galim su balsavimais už Šerėną Taip nu ir pasibučiuokim Bučkis Cha cha

O cia jau mintis ne šiaip sau. Cha cha Cia vot tokia Gerai mintis.

siaip Cha cha as dabar tave buciuoju BučkisKietas

hehe… kodel gi ne. jau geriau uz serena balsuosiu, nei gadinsiu biuleteni balsavimoTaipTaip

Nu plee Mirkt o aš net nežinau kas ten tame sąraše Apakęs gavau lapelį,bet tai ir viskas.O jūs čia žiūriu apsišvietę Cha cha

[quote]Suagitavai savoBučkis nebalsuoju uz serena ir tau BučkisBučkisBučkis
šiaip rašė:

[quote]Arron rašė:
Nebijok_ Paulauska tvora nutemps i dugna Cha chaCha chaCha cha
[/quote]

oi, niekada negali žinot Aš nekaltas
nors ir bukas jis (ne tik iš išvaizdos Cha cha) bet turi daug gerbėjų Moterys Aš nekaltas
o va mes taip ir prisižaist galim su balsavimais už Šerėną Taip nu ir pasibučiuokim Bučkis Cha cha

[/quote]

Esu jau kazkur rases: Paksas ir tik Paksas. Gerai Taip
Paulūša tik per autobuso langa Lietuva su visom jos bedom apziurineja, Serenas nuo scenos visai mazai ka mato, Andriukaitis net su savo socdemais nesusitvarko, verst ji jau nori.
O Paksas is virsaus viska geriausiai mato Cha cha. Na jei jau ne tai sekancius po Pakso rikiuociau taip
2] V.Matulevicius - bebaimis kovotojas su aferistais ir korupcininkais,
3] Adamkus - vien ko vertas Vagnoriaus nuvertimas - Gerai Seime dominuojant koncervams,
4] Petraitis - uzsienio gymis visgi yra pliusas,
5] A.Matulevicius - maziausiai tikiu jo pajegumu, bet siek tiek asmeniskai pazystu, zinau, kad neaferistas.

Na o ka Paksas moka?

addidas ,Paksas mums nemoka ,bet TaipApakęs

Lengviau butu gal atsakyti ko nemoka. Nors Piktas, ne, net nezinau ko jis nemoka. Patirtis + sazine + pasitikejimas juo bent jau vilnieciu tarpe +…

tai gal tada ipila?

i provokacinius klausimus ,addidai ,priklauso atsakineti Klaudijai Cha cha

Politika yra slidi tema Gerai.Net gimines bepolitikuodami suvisam susipyksta Blogai.
Nematau aš tinkamu kandidatu,tai tiks ir Šerenas Cha cha.
Adamkus su Bobeliu dar nieko,nu bet kad ryškiai jau per seni Ne.

Bet is kitos puses, jis juokiasi is valdzios
daromu kvailysciu, reik manyti jas PASTEBI.
Tai gal pats ju nedarytu?

gali ir neatsakineti, svarbu kad ipiltuTaip

Manau Adamkus laimes dar viena kadencijaŠypsena , o po jo ateis ZuokasŠypsenaŠypsena Idomu kam Serenas kaupia ir atiduos savo balsus?

Nu geras - smagu suzinoti, kiek Serenas turi gerbeju. Politikai isgriutu, jei jis i antra tura patektu Cha cha

Jeigu ziurint rimciau tai as rikiuociau taip:
1.Adamkus
2.Paksas
3.V. Matulevicius
4. Petraitis Taip Labas

Broliai Matuleviciai valdzioj?!Nekoks variantas Cha cha