Beveik agitacija

GeraiTaip Puikiai prisimenu kaip ziniatiekininkai dar pries anuos rinkimus eme interviu Kalvariju turguje Vilniuje. Jie rase, kad pakalbinta mėlynanosė tada padeklamavo: Cha cha

Pabučiuokit man į rūrą
Aš balsuosiu už Artūrą!

Komisija paprastai kazka raukia tame reikale, na o publikaAš nekaltas

Seip ar taip pas mus politikoje daromos komedijos kurios virsta tregedija Šerenas bent butu profsonakiu komiku

Kol vyksta diskusija noriu prisipazinti, kad nuo kandidatu reklaminiu plakatu ir rinkiminiu kalbu jau bloga darosi. Pereborscili…

Na na ,

gal turi alternatyva ,bo mums su Atomu U reiketu kai kokias pastraipas inesti i agitacinius sukius

Aš nekaltas

O as si karta busiu nesusipratusi piliete ir uz nieka nebalsuosiuNe, vat… Ajajai, kokia as ne patrioteŠypsena

Ne tu viena amila

[quote]Bohema rašė:
Kol vyksta diskusija noriu prisipazinti, kad nuo kandidatu reklaminiu plakatu ir rinkiminiu kalbu jau bloga darosi. Pereborscili…
[/quote]

ką ir besakyti… yra problemų Taip bet reikia džiaugtis, tuo, ką turi (problemomis) Cha cha

[quote]amila rašė:
O as si karta busiu nesusipratusi piliete ir uz nieka nebalsuosiuNe, vat… Ajajai, kokia as ne patrioteŠypsena
[/quote]

o aš kaip visada balsuosiu Taip tik balsuosiu ne kažką, o prieš kažką Aš nekaltas

Pacituosiu vieną kolegą:

"Jei lietuvis gyvena blogai - kalta valdžia.
Blogą valdžią išrenka kiti, todėl lietuvis net neina į rinkimus."

Jei as gyvensiu blogai, kalta busiu tik as, jei gerai-tai tik mano pacios nuopelnas

Šypsena

Čia kaip buvo per kažkuriuos rinkimus,tipo nėra už ką balsuot,tai balsuojam už Šustauską Baisu nu ir nubalsavo BlogaiKad dabar taip nesugalvotų liaudis Apakęs

Jo, Dianela, kai nera uz ka, tai tada balsuoja uz bet kaNustebęs

[quote]amila rašė:
Jo, Dianela, kai nera uz ka, tai tada balsuoja uz bet kaNustebęs
[/quote]

ne Ne ne Ne ne už bet ką, o prieš kažką Taip
aš balsuoju prieš Paulauską… Aš nekaltas taigi, renkuosi rimčiausią jo priešininką Šypsena
bet balsuoju Taip visada Taip

as tai uz kazimiera…nu nors viena moteris tarp tu supezusiu diedu

Tikiu, kad daugelis matė/skaitė interviu su vienu iš kandidatų į LR Prezidentus…
Tiesiog čia naudinga nuoroda…

http://www.balsas.lt/?main$77164_77870_78343$z_78419

… ir dar vienas
http://www.balsas.lt/?main$77164_77865_77162$z_78049

Kietas Va sia informacija as gavau siandien is LLS (Liberalu) bustines:

Reitingai :
Lapkričio 21 d.; 1011 žmonių, visa Lietuva;Spinter

  1. V.Adamkus - 34,2 (spalis 32,1)
  2. A.Paulauskas - 10,2 (10,7)
  3. R.Paksas - 8,5 (8,5)
  4. V.Šerėnas - 6,2 (4,4)
  5. K.Prunskienė - 5,5 (4,4)
  6. E.Gentvilas - 5,5 (5,2)
  7. K.Bobelis - 5,2 (8)
  8. V.Andriukaitis - 4 (5,5)
  9. J.Petraitis - 3,5 (2,6)
  10. V.Matulevičius - 3,3 (4,2)
  11. K.Glaveckas - 3 (2,1)
  12. A.Matulevičius - 2,2 (1,7)
    Neapsisprendę - 6,1 (7,3)

Taip. kad Arturo pozicijos, deja, gresmingos. Negi tokios aktyvios tos grozio istroskusios moterys Cha cha

Nieko pries Serena neturiu, bet … As balsuosiu ne uz ji Liežuvis. Pasilieku tai paslapyje.

Taip As jau seniai nutariau balsuoti uz Serena.