Audi 100 (perechadniakas) / A6

butu audunes a6 su 4.2 varikliu iskart paimciauTaipGerai

ir dar diziliai tik tankams,traktorams,nu ir dzipamsCha cha

tai yra,kokios problemos…tik va paskui 2 iseitys:pardavimas arba dujosŠypsena

jo o austrijoj shiuo metu 71% parduodamu auto su dyzeliniais varikliaisCha chaCha cha
is gilaaauuusss kaimo edziune esiCha chaCha cha

quattre.
tai tu cia turbut apie naujasnius modelius,o kura man firma kolkas pila

village_n/
pats tu glusasCha cha as ne uzdirbu kaip austrai,o pas mus zadejo kad dizelis bus brangiau negu benza ir kaip pabrangs dujos neistatisiTaip

dujom nebera kur brangt akcizas beveik toks pat kaip es be to es propaguoja alternative fuelsCha chaCha cha

ne,kodel naujesni,apie senesniji,ant C4 platformos,tik ji vadinasi S6,ir rinkis,arba 2.2 20v arba 4.2 V8TaipGerai

jeigu edziune tokia paimtum tai apie dujas kalba kaip ir baigta butuCha cha
o aparatai tai GeraiMyliu

quattre.
pas mano dirika s6 su 2.2 turbo ir dar maciau2.4 turbo a apie 4.2 negirdejauApakęs

nu ka tu ten matei dar ne viskas: va tas 2.2 yra geresnis uz V6Taip, koks ten 2.4 tai nzn ir nenoru zinot-tokiu neraŠypsenao tu biski pasidomek ir suzinosi ir apie S6 4.2 bei S6 plusBaisuGerai

siandien quattre visai nenusishneki
amenCha cha

o kada buvo atvirksciai?Juokiasi

as viska atmenu kaip neblaivus forume visus gasdinaiCha chaCha chaCha cha

su turbo geriau,bet ne tem kurie varo po 10000km per menesi,mano shefas pastoviai ****si su turbina,taj tepala varo taj dar kazkaTaipbet palengtiniaut tai Gerai

Nenoriu as taves kompromituot,bet tu prasaisi…JuokiasiCha chao kas liecia sefo masina,tai jau gal pavargusi truputi,nes ir tie 10tkm turbiniui matarui tai…zodziu laiko ten viskas jei priziurima(kaip ir visur)Šypsena

tik nesakyk kad turbo mataras atlaiko tokia pacia rida kaip atmosferikas…

http://www.zr.ru
skaiciau apie KKK turbas i audikes montuojamas tai jos ramiai varikli pergyvena jei su tepimu viskas OK ir tepalus gerus piliCha cha

as ne apie pacia turbina sneku o apie visa motora ne is vieno girdejau kat turbo nualina motora

as ir neteigiu kad atlaiko tokia pacia rida,taciau protingai eksploatuojant tai yra visiskai imanoma…va kad ir pavyzdys- A8 Tdi uzsilenke po 440tkm ridosNekaltas