Audi 100 (perechadniakas) / A6

gal cia tiek ryja pakol nepravazineta.
nors siaip lietuvoj benzinas nekoks ir daugiau ryja…

Aha reiskia pas juos meluoja.
Paskutinis 2.3variklis buvo pas C4 94m.
A6 nebuvo su 2.3.

na siaip rusai gerai apie tas masinas ismano. gal koks perechodnikas ar isskirtine serija buvo isleista.

Bet klaidu visur buna.

tada cia meluoja:
http://www.catalog.auto.ru/audi/a6/

[/quote]
Aha reiskia pas juos meluoja.
Paskutinis 2.3variklis buvo pas C4 94m.
A6 nebuvo su 2.3.

[/quote]

na siaip rusai gerai apie tas masinas ismano. gal koks perechodnikas ar isskirtine serija buvo isleista.

[/quote]
Bet klaidu visur buna.

[/quote]

Na pasidomejau ir asCha chaKadangi A6 pradejo leisti tik nuo 94/06 datos, tai 2.3 variklis i jas negalejo buti montuojamas.Remiantis http://www.typc4.de tinklapio duomenimis(kurie patikimesni nei rusu),tai 2.3 variklis i C4 kebula ejo tik iki 94/05,tai reiskia i A6 jau nebuvo dedamas.NekaltasTaip
Pataisykit jei ka

apie kokias ce klases kliedi… jei yra audi S4 , tai nereiskai kad cia yra s klases mashina Gerai
S Klases masinos:
bmw 7
audi a8
mersas w140 w220
ir t.t.

galit mane akmenim uzmetyt, bet galvoju jog pamineti automobiliai papuola i F klase.

gal dar i F-1??Juokiasi

koks skirtumas S4 ar S6. svarbu Sx.

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.1
04903.1…-=(437896335

Skanuota is knygutes A6. Knygute spausdinta 95.07.

na 2.3 varikliuko lyg ir nerasta…
o kaip su volvo negali buti pajeriu. po nutrauktos gamybos, isleidziamos papildomos serijos.

ar tokiu isskirtiniu seriju nebuvo?

o veliau nieko nebuvo? jokiu isimciu?

yra dar vienas toks bajeris kad 2.5tdi varikliui pareina skyvas toks nezinau tiksliai kieno bet zinau kad tevas keite tai maciau du garaze metosi ten toks metalas presuotas su guma tai ta guma suplysta ir atleidziant gaza toks keistas garsas buna. O kaina jo tai kiek pamenu ~1000lt ir dar norint pakeisti reikia prieki nuardyti

Auto aišku gera, bet:

  1. Lietuvoje oooo kainos labai užkeltos. Panašių metų volvo ar saabą gali paimti už 1/2 kainos.
  2. Vagia.
  3. Jei norėsi draustis casco - draudimas gali visai atsisakyti drausti nuo vagystės.
  4. Jei vis tik nuo vagystės draus, reikalaus berods IIo lygio signalizacijos (bet koks gaidys už 200Lt nepraeis) ir vagystės atveju dengs tik dalį nuostolių.

Jūsų teisė rinktis Nekaltas

na taip o detaliu kainos lyginant su Volvo guoliai v850 400lt c4 60-100lt ir pan,tai pasiulyk man analoga didele kita c4 modeliui masina tai gal ir parduociau quattre savo

pres pusmeti nupirkau audi a6,96metu Liežuvis ofiget aparatasTaip,o del variklio taj ko didesnis to geriasnis tokioi masynojTaip,mano dede nusipirko audi 100 93metu 2.0litru tai nihrena nevaro ir rija 13/100 o pas man 2.6 ir kol kas ima 10/100 ,tik va gazdina jeigu suges elektronika taj tada ris benzos arba ant remonta su babkem papulsiu, Laimingasbet jeigu su takiu aparatu vazinet nereikia bijot tu remontuGerai.
ps.geriausi varikliai v formos 2.6 arba 2.8Laimingas

20v geresniŠypsena

oho!!
KAIP CIA DRASIAI TUOS ATGYVENAS PAGYREI!!!

P.S.
Didesnio bullshit senai negirdejauKietas

100%
ir nera ka cia ir kalbet.