Audi 100 (perechadniakas) / A6

Audi 100 (perechadniakas) / A6

Audi 100 (perechadniakas) / A6

Vat planuoju atnaujint savo masinu parka.
Vat planuoju imti tokia audine. tikmastau su kokiu varikliuku imti 2.3i ar 2.8i. (benzinas)
Domina kuro suvartojimas ivairiais eksplotavimo momentais.
Gal galit pasidalinti patirtim.
Kas ir kaip.

nejau niekas su tokiom nesivazinejat?

Nea Cha cha

Tai kad cia pensininko masina, o cia renkasi jaunimas Šypsena

Pats tu pensininkas Cha cha

Ne as jaunasLaimingas

tu tuo tikras? pasedetum… ypac kvatrinet su 2.8i tada tyletum…

Galiu pasakyti, kad vaziuokle gerai laiko. Ir pigios detales. Per 1.5m nieko tokio keisti nereikejo (tik 4 ratu guolius). Del benzininiu varikliu nezinau nieko, nes per many dyzelis Cha cha

butent. pasedetum. kox skirtumas kur sedet? o jei sedet patogu, tai tik dar vienas irodymas jog tai "pensininku" masina. viena is tu patogiu/patikimu/nuobodziu masinu. keikvienam savo.

geraij pasileidzia ant duju Cha cha)Labas

As nesiginciju kad tai bloga masina, o ypac kvatrine su 2.8i, bet tai juk solidi masina ir vairuotojas turi atitikti auto. Ar ne? Juk juokingai ziurisi kai atvaziuoja pagyvenes stambus vyras su Ford Fiesta ar moteryte su 7 BMW.

čia kur juokinga? kaune gal? Šypsena

tai kur tada pats sedi? matosi jog nesi bandes…
o gal su kibiru pats varineji?

siaip siulyciau imti 2.8 nes 2.3 irgi paims benza normaliai
taigi kad tas 2.8 kaskiek biski daugiau pims benza bet nors vaziuos normaliai o jei quatro tai is vsi gerai

bet man labiau patiktu B4 2.8
b4 dar lengvesne nei C4
dėl to dar geriau eitų biski mažiau kuro
ir man asmeniškai B4 gržiau atrodo
ankščiau poriš pora metų C4 patiko bet paskui kažkaip tas patikimas išnyko

siaip yra S klase (S6 ir pan.). Siaip man reikia seskes. benzo negaila. reikalinga sunki, stabili masina. uzmiescio keliams.

su tada tikrai pats tas
bet del S6 tai nezinau ar rasi
gal bet jau gana sudetinga

tai imk koki dzipuka tada…
o audine tada 2.8 - pilnai geras variantas. Kuro sanaudos nuo 2.3 skirsis pora litru… quatro ieskok Gerai

zinau kad retas dalykas. tad uzteks A, B ar C. S kitam sykiui. Gal paskui imsim A8 virs 4litriuku. bandziau sena, patiko…

Tai kaip del techniniu charakterisku? lyginant su MB, BMW ir kt.