Ar tikrai pusė Lietuvos mėgsta Merlyn Menson?

man ziauriai patinka MMKietas o is siu zinuciu aisku, kad as atstovauju ne pusei Lietuvos, o mazdaug 90%Laimingas

[quote]kanapehappy rašė:
man ziauriai patinka MMKietas o is siu zinuciu aisku, kad as atstovauju ne pusei Lietuvos, o mazdaug 90%Laimingas
[/quote]

Nulį gali drąsiai nubraukti.Cha cha

[quote]DrCraZy sake:
karocia suda mala ir nesitasko tiek galiu pasakyt
[/quote]

zinai, kiti gali daugiau pasakyt, be jokiu taskymusi ir sudo malimu. jeigu tu taskaisiIgnoruoju, tai jau tavo reikalas, bet Marilyn Manson uzsiima daug geresne veikla

na ir kas, kad pusej Lietuvos patinka…tu manai, kad tai yra blogai?as kaip tik galvoju, kad lietuviukai po truputi issiverzia is popso gniauztu.tai saunu!!!M.M.gal ir nera grazuolis svajoniu princas,atvirai pasakius nenoreciau, kad jo plakatas kabetu virs mano lovos, bet jo muzika gera, o ne saldi ir idainuota kniaukianciu balsu.

vel man kaip ir jums visiems tenka kartotis… MARILYN MANSON yra BOMBA. Musu zemej dar ne visi zmones yra priprate pries pasikeitimu. Nesenai visa lietuva istikimai klause pop muzikos, bet laikas daro savo ir mus pakeicia… dabar dar nera zmones visiskai “susitaike” su tuo jog pas mus ,Lietuvoj, isigali rokas, metalas ir panasi sunki muzika… Vistiek, kaip sakiau, laikas yra laikas ir jis pades zmonem eiti Lietuvaj kartu su pasaulio vingiais. Zinoma tai ne pakeis visu zmoniu, kiti kaip ir klause klausys Britney Spears, Justino Timberleiko ir panasiai… o po MARILYNO koncerto Lietuvoj garbes zodis pasikeis daugelio lietuviu nuomone apie sunkia muzika. tai nereiskia kad jie taps super fanais (niu tokie kaip as pvzŠypsena) bet gal nors kiek propaguos ji. daugelis juo nesizavi vien del jo isvaizdos( nu suprantas makiazas, rubai ir t.t.t.t) tai jiems kelia baime, jie api MM sprendzia tik pagal jo isvaizda arba is spaudos jie turi susidare tooookia nuomone( ta spauda visokiu nesamoniu raso). na tiesa sakant as ji anksciau taip pat vertinau. Kai mano pussesere ziuredavo jo klipus ir sakydavo kox jis fainas as jos nesuprasdavauŠypsena o dabar pati taip darauŠypsena as apie ji sprendziau tik is isvaizdos, ir issisokimu apie kuriuos rase spauda… Bet kai paklausiau (per puskles vos ne prievarta) jo dainu supratau viena dalyka:"tai muzika ir atlikejas kuris man tikraj patinka…Šypsena Tikrai ir dar dauguma zmoniu supras jog jis yra nepakartojamasŠypsena Niu ir prirasiauŠypsena kaip uz pasaulyŠypsena

MES UZ MARILYN MANSON, MARILYN MANSON UZ MUSŠypsena

gerazz nezinojauŠypsena mes dziaugemes bitik jis cia, nes mes esam saunusŠypsena))))))))))))

Labas

Gal jau bilietus kas platina i MM koncerta???

nu man asmeniskai tai jis atrodo gejus…Taip rengesi durnai ir t.t nenoriu buti bangoj ultra blogiete Taip

jau yra pirkt tik po 40 ltTaip, bet tik iki balandzio 15Liūdnas

nu , kad iki balandzhio 13d. lygtais…o ne iki 15d. bilietai po 40lt…

man patinka, bet nesu didžiulė fanė

o…nu taij zjbz…idomu MuzikosBomba bilietuckais prekiauja?

galbut…bet tada as tikrai ne is tos puses… jis mania varo Veee Veee Veee fee bajdykle… Pavargęs

varo jis tai Gerai o aprangos stilius, linzes kaip kates ar dar ko ten nezinau , tai isvis Gerai Gerai Taip

merlyn menson gal nesityčiokim iš atlikėjo ?

O TU PABANDYK VAZIUOT ATOSTRADA 30KM/H GREICIU, KLAUSYTIS MM VISU GARSU, IR SEDEDAMAS DAR SU TRIM DRAUGAIS MASINOJ ARDYTIS, KIEK TIK PAJEGI…

Man patinka kelios jo dainos…bet tai viskas… Liežuvis

Man tai jis nei patinka, nei nepatinka. Paprasciausiai jo neklausau ir viskas. Tik nervina, kad kai kurie jo klausosi vien del to, kad klausosi kiti Piktas Tipo taip kietesni atrodo Nekaltas

xe…dar labaj geras yra “portrait of an american family”

Fuj… Veee Aš tai tikrai nemėgstu. Trauma iš viso Baisu