Ar tikrai pusė Lietuvos mėgsta Merlyn Menson?

Ash priklausau tai Lietuvos pusei, kuri prijauchia MMTaip

MM - Gerai Nuo 1997 metu klausau ir patinka. Uztat nekenciu lietuviskos ir rusiskos popsos Veee

TIKRAI NE

Nekenciu sitos grupes bei daugybe zmoniu irgi pazistu kuriems nepatinka sis atlikejas

Siaip tai nemegstu, bet patinka su Eminemu irasytas gabalas "I Am" Taip

eminem’as Veee

jis yra nesveikas

marilyn manson yra pats paciausias bei fainiausias. Manu to fainuolio klauso didele dauguma. Daug kas mane vadina nesveika kazkokia kad as klausau M.M. bet as jauciuosi net labai sveika ,nes klausau tai kas man patinka o ne kaip visa banda paneles sventenybes PYRSt, tfu Spears. marilyn yra marilyn ir jis yra jega. o tie kurie jo nebegsta arba nera jo klause(tik paveiksleli zurnale mate) arba nepataisomi popsistai. Zinoma kiekvienas is musu turi savas teises ka klausyt, bet bukit malonus nenervinkit tu kurie jo klauso. kaip mes (MM)gerbejai nededam ant jusu popsistu taip jus bukit malonus patylet. taip bus geriau ir jum ir mum. arba suburkit kluba kuris nekencia musu muzikanto pacio fainiausio ir dekit ant jo su savais popsininkais. o mes turim savo nuomone ir jus musu vistiek nenugincysit, galit net nemegint. Pirmiau paklausykit jo muzikos, nes daznas sprendzia pagal jo isore kad jis kox bjaurybe arba pagal spaudos ispustus burbulus. taigi isvadas darykim patys…

nesutikchiau. nors seniau visai neblogai M.M. pavarydavo Šypsena

na tai as busiu prie tos lietuvos puses kuriai mensonas nepatinka Šypsena

nusisnekejai ir nepajutai …

nesuprantu ka ten galima dievint, slyksti ta jo muzika, o jis pats pasibjauretinas, fuii, vemsiu…veeeee

atsirado mat gulbe is pieno plaukus… tu pati tokiu atveju pasibjauretina!!!!!!!!!

o ca tu klysti…yra atlikejai kuriu niekas nezinojo kai jie atrode normaliai ir iskart isgarsejo kai pakeite ivaizdi…tai - slipknot.
o mansonas isgarsejo po albumo "antichrist superstar".aisq ivaizdis irgi nemazos reiksmes turejo…
bet kad puse lietuvos klausosi jo tai nesutinku.dauguma zmoniu kuriu apie ji paklausiu tokio nezino apskritai arba yra tiktais kazka miglotai girdeje Ne

as galiu pasakyti kad as MM LABAI GERBIU !
ir kai man pasako "kaip tau gali ta zerva taip patikti ?" labai susinervinu …
kiekvienam patinka sava muzika ir tiek…
seip pati negaliu pakesti BIBI SPYRS bet nieko neparinsiu apie ja nes yra tokiu kuriems ji patinka …
ir kai pasako "reikia zmones atpratint nuo Mansono/B.Spears" ar pan.
tai man atrodo , jie labai susiparina … nes kiekvienas turi savo skoni !
wat ! kokia as filosofe Juokiasi
niu ir visvien … kam patinka sunkesne muzika - Apkabinimas Labas Flirtas
=]

tikrai sun tavim sutinku. mane taip pat nervina tokie dalykai. ir taip pat as manau kad jis yra nuostabus zmogusŠypsena taigi apie ji labaj geraj abra niekoŠypsena anius?

taip
jis alternatyva visiems popsovams gaidziams

man tai Merlyn Manson jega,vaje Laimingas tiek jo muzika(kokie prasmingi zodziai),prie kurios gali atsipalaiduoti Šypsena,tiek visa jo filosofija,na,aisku,negerai kai jau kultai kuriami,bet man px…man jis ,jo muzika patinka ir viskas,taigis tikrai nemazai neabejingi JAM. Mirkt

asmeniskai man labiau patinka kitokio stiliaus muzika

karocia suda mala ir nesitasko tiek galiu pasakyt