Ar tikrai pusė Lietuvos mėgsta Merlyn Menson?

Ar tikrai pusė Lietuvos mėgsta Merlyn Menson?

aha o kita puse taip nekencia, kad ta kuri nekencia "padaro" tuos kuriems rulina Cha cha

Neisikertu kaip tokia muzika, tokie textai, tokie show (nors pats ir nemates, taciau pasakojo tie kas mate), tokios mintys spaudoje gali nepatikti. Jau trys metai kai ju klausausi daugiausia, t.y. kai yra mano pasirinkimo laisve groja beveik isskirtinai jis. Kas keisciauisa, NEATSIBOSTA!

Su pagarba ***šnosparnis

Jei MM groja gotika tai cicinas metala.
Seip manau dabr MM tikrai ant glemroko pasinese.

cami… jo muzika yra super todel tu geriau tylek! tylek kaip zeme…

o justia kogero ne daug ka macius gyvenime esi…kad toki miela padara pamacius pridedi i kelnes : P~

Marilyn Manson - cool!!!Labai gera grupe! Gerai Kietas Bučkis Gėlės Cha cha

marilyn manroe rašė:

Marilyn Manson - cool!!!Labai gera grupe! Gerai Kietas Bučkis Gėlės Cha cha

niu jo visi jie ten neblogi…ypac twiggy su marilynu Gerai

Marilyn Manson!!! Marilyn Manson!!! Marilyl Manson!!!
pats geriausias, tik kai kuriems jo muzika nepatinka vien tik todel, kad gyvenime jo nera klausesi, o sneka, kad jis kazkoks nesveikas…
patarciau is pirmo paklausyti, o tada galima ir ivertinti!..Mirkt

as asmeniskai jo nemegstu…nors dar labiau nemegstu tu,kurie ji kopijuoja ir vadina save gotais Cha cha nieko bendro ten su gotika nera…

aš turbūt priklausau kitai pusei lietuvos - tai, kuriai nepatinka Cha cha

feeee…Blogai

Man atrodo, kad daugiau yra tokiu kuriems patinka. Na aisku jis gali nepatikti TIK tiems kas klauso POP’so… O siaip tai, MM groja ne pirmus ir tikrai ne antrus metus… MM rulezzzzz ir visada rulyzzzzzzzzCha cha puiki grupe! Ir, kai po keliu, o gal ir daugiau metu visokios Britney Spears bus nepopuliarios, o MM bus dar populeresnis, negu dabar, jus kalbesit taip pat, kaip mes dabar…

nu man tai patinka…tikrai geriau uz popsa Taip

daug esu maciusi… ir as nededu i kelnes ji pamacius, nes i ji visai neziuriu…

bl man tai Mansonas axuenas duxas,bet dajnos tai nemirtingos Liežuvis The Nobodies ir Sweet Dreams zjbs.Bet ir kitos neblogos.Tik Tainted Love niekaip nelimpa.

Mano pana del jo labai svaigsta…O seip tai jis man nei silta baisiai nei salta, bent jau nejauciu antipatijos.Bet dieniti ar verkti del jo kaip del kokio kito atlikejo as nesiruosiu.

Na jo stilius tai gal siek tiek per ziaurus, bet muzika rulez
sweet dreams & suicide is painless Šypsena

o man labai patinka mm faina jo muzika daug geriau negu tie kurie klauso ta *****a popsa ir panasiai

jo iwaizdis tai tikrai topinis…nezhinau daugiau nei wieno atlikejo kuri taip ishgarsintu ishwaizda…
na jo muzika irgi neatsilieka nuo jo pachio, bet kazhkaip nera jis mano megstamiausias atlikejas…