Ar tikrai pusė Lietuvos mėgsta Merlyn Menson?

puse megsta puse nekencia,koks skirtumas…man tai jis nelabai…

Respectas Mm Šypsena Taij tas pirmasis atlikejas kuris antvede na ant siek tike sunkesnes muzikos kelio… Nekaltas

nu nežinojau, jeigu taip, tada labai džiaugiuosi Gerai.

abejoju Nekaltas Žvaigždė

nekenciu jo Kanda bl visiska komercija…tiesiog man jokio ispudzio nepadaro jo issidirbinejimai ir ivaizdis…

pirmiausia tai ne “Merlyn Menson” o Marilyn Manson… Nekaltasman siaip seniau patiko,bet dabar nustojau klausytis;>

Tikra nesamone na bent jau as,tai negaliu pakesti!!!

as taj nemegstu

As tai ziauriai jo nekenciu Veee Veee Veee Kanda Ignoruoju Blogai

marlynas…kaip cia ishsireikshti,nekreipiu i ji demesio…

Pirma karta girdziu,kad ji liabaj megsta… Nekaltas LiežuvisBent jau man jis atrodo sliksciai Veee PavargęsJus tik paziurekit,mano manymu jis yra nesweikas zmogus Kietas Skaiciau apie ji knyga,patikekit nieko gero BlogaiKa jis isdarinejo pauglystej BaisuBajsu!Jo dainos taip pat sukelia siurpa MirktNeisiwaizduoju,kaip jis atrodys kai pasens… Šypsena

asmeniskai man sitas daininikas visiskai nepatinka Nekaltas

Manau, tiem, kuriem svarbu sudaryti ispudi apie save toki, kad tas asmuo yra asmenybe turi daryti kazka ryskesnio. Dar - tai mm lyg ir gotu stiliaus 'daininkas… nors manau kad tai pavirsutiniska muzika dabar. Gal pats mm i r nenorejo tapti tokiu… koks jis dabar yra… t.y. daug kieno linksniuojamas… jis man pigus dabar atrodo. pripazystu kad.mm muzika turi kazkokios vertes… bet ne ypac. whatever. bet dar ta puise, kuri klauso jo galima dalinti i dvi dalis. viena ju klauso mm nes tiesiog patinka, kita dalis - nes taip reikia Šypsena

Nebesvaik

apie ka jus cia iz vyz Pavargęs

be ryshio nx

nieko nesupratau,bet prisiminiau,kaip ryte norejau parukyt Juokiasi Juokiasi Juokiasiir dabar uzsimaniau Niam niam Kietas

Cha cha

Nekaltas

pana norinti rukyti Cha cha