Ar tikite istikimybe?

Ja ja,kai buvau durnesnis,teko…bet tai ****inas jausmas po to…kai supranti jog tas zmogus tau brangus,o tu isniekinai jo pasitikejima…ypac kai apie tai suzinojoLiūdnas

Net negalvok, kad po to puikiai jauciausi… Bet buna taip… Ir isvada, kad Froidas buvo teisus! Cha cha As tik stengiuos nedramaizuoti tokiu dalyku! Šypsena

as irgi kazkada taip maniau… Taip

Taip

[/quote]

Itariu, kad praeis kazkiek laiko, ir tavo paskutini teigini gales drasiai parasyti bent jau puse uz istikymybe pasisakanciu dalyviu…

Net negalvok, kad po to puikiai jauciausi… Bet buna taip… Ir isvada, kad Froidas buvo teisus! Cha cha As tik stengiuos nedramaizuoti tokiu dalyku! Šypsena

[/quote]

kazkada man tokios kaip tu patiko…vienam vakaruiNekaltas

ne netikiu Ne Juokiasi

Taip tikiu

Kietas

kazkada man tokios kaip tu patiko…vienam vakaruiNekaltas

[/quote]

Man nesvarbu ar vienam vakarui, jei as to noriu. nesu vieno vakaro mergina, nors mano toks poziuris i istikimybe. nors buvo ir vieno vakaro nuotykiu! Laimingas nepatikesi, bet tie vaikinai visai nelaiko manes kekse ir mes bendraujam, tik dabar jau prie kavos! Cha cha tu tiesiog manes nepazisti. sex’as nera to vertas, kad butu rodiklis apie zmogu. daug kas tai sureiksmina! Taip

Tikiu istikimybe ir jos nelauzauDrovus

Man nesvarbu ar vienam vakarui, jei as to noriu. nesu vieno vakaro mergina, nors mano toks poziuris i istikimybe. nors buvo ir vieno vakaro nuotykiu! Laimingas nepatikesi, bet tie vaikinai visai nelaiko manes kekse ir mes bendraujam, tik dabar jau prie kavos! Cha cha tu tiesiog manes nepazisti. sex’as nera to vertas, kad butu rodiklis apie zmogu. daug kas tai sureiksmina! Taip

[/quote]

Neturiu ka tau pasakytiBlogai…tavo gyvenimas

o ar pati esi istikima ???

Neturiu ka tau pasakytiBlogai…tavo gyvenimas

[/quote]

Ar buvai kada neistikimas?

as vis dar tebemanau - taigi arba dar per daug jaunas, arba tu per greit suaugai Cha chaCha chaCha cha

Ar buvai kada neistikimas?

[/quote]

Buvau.Ir dabar tuo nesididziuoju

Buvau.Ir dabar tuo nesididziuoju

[/quote]

bet buvai ir tema apie tai… tas zmogus, kuri isdavei, aisku, nieko nezino… nesididziuoji- puiku!
o ar nemanai, kad jei tu, toks puikus ir nepasileides, taip padarei, tai taip atsitinka visiems… ir tavo mylimai merginai…
toks gyvenimasTaip ir nereikia uz tai smerkti zmoniu

karta buwau iskaudinta ir supratau, kad tai nera pats paloniausias jausmas… Nekaltas
todel dabar elgiuosi tik taip, kaip norechiau, kad su manimi elgtusi… Šypsena
bunu gera mergaite Cha cha t.y. ishtikima Mirkt

Na na Froidui dar tektu savo teorija perziureti berods.Šypsena
Tu nesi neistikima - tu paprasciausiai sexo verge - o dar rasai kad nereikia jo sureiksminti - arba turi rimtu asmenybes sutrikimu, gal koki nepilnavertiskumo kompleksa. Bent jau man toks vaizdas susidare paskaicius ka rasai.
Kai suprasi kad vyrus traukia ne tik uzpakaliukai - pasikeisi.
Bet atrodo kad nesuprasi.
Siaip tai as taves nesmerkiu - tik gaila taves ir zmoniu kurie tau ka nors jaucia (jeigu tokiu yra).

puse gal, bet tikrai ne visi.
jei zmogus principingas, jam nesunku daryti tai ka nori daryti…

visada yra zmoniu, kurie myles…tikrai, nuosirdziai ir nesiekdami naudos, tik gaila, jei tokie zmones paskui buna iskaudinami…

as nerasau, kad juos traukia tik uzpakaliukai! Šypsena nukrypstama tikrai nebutinai del ju! Taip
ir nereikia vaidinti sventu, o manes smerkti!!!
turbut visa laika buvai istikimas? ar taip? ir mintimis, ir darbais? Juokiasi

Nu blyn… gerai jums, jei turit pasonej zmogu, kuris jus tenkina visomis prasmemis. O jeigu yra kitaip, tai ka ? Reiskia is pagarbos kitam as turiu visa gyvenima buti nepatenkintas ??? Nu neee.