Ar tikite istikimybe?

Ar tikite istikimybe?

Man labai idomu ar yra dar istikimu zmoniu!Cha cha As tai netikiu! Kad ir kaip myleciau vaikina, vistiek negaliu buti tik jo!Cha cha Zinau, kad negerai! Bet su kuo atvirai pasneku, visi prisipazysta nuklydimais! Ir paciai butu skaudu, jei jis taip padarytu, bet as linkus apie tai nezinoti!TaipMirkt

Kaip dabar??? Cha cha

norechiau tiketi, labiausiai bijau tos akimirkos kai suzhinosiu, kad mano vaikis paikis man neishtikimas Liūdnas - lyg shiolei dar neabejoju Flirtas

jei taip darai reiškiasi į santykius rimtai dar nežiūri ir esi neiškakojusi vaikiško kakučio…Liežuvis

labai rimtai galima ziuret ir daryt vistiek!

Liežuvis

raz jau darai, tai tikrai nerimtai žiūri… beje, lazda turi du galus…Liežuvis

Aisku, kad neisivaizduoju seimos or smth! Liežuvis Bet tai todel dar ir neisteku! Netikiu, kad ankstyvoj jaunystej galima draugaut po kelis metus ir but istikimiems! Juokiasi

Jei negali but istikimas savo morales isitikinimams,nenuostabu,kad netiki istikimybe…

GeraiCha chaCha chaCha cha

As istikima savo morales normoms, tik jos pas mane kitokios!!! LiežuvisCha cha

sakyčiau kiek iškrypusios…Liežuvis

Zinoma, kad tikiu. Kai turiu drauga, net noras nekyla but neistikimai. Darau tai, ko noriu sulaukti ir is kito Mirkt

Gal ir iskrypusios, bet ir jums taip bus, Sventieji!Cha chaCha chaCha cha
Jei dar nebuvo! Cha cha
Grauzia ir sazine, aisku, bet tai kita tema! Liežuvis

TikiuLabas

Netikiu, nes absoliucios tikimybes pasaulyje nera ir nebus, taip jau mes sukurti , kad mums reikia vis kitu ir kitu…

dabar niekuo netikiuNekaltas

OHOHOHO… Ne kas! Susirupinsiu savo poziuriu! :o
Negi niekas taip nedaro tik as???
Melagiai… ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Suzinojai?

Cha cha as ir noreciau kad mano mergina butu man istikimaMyliu bet pats to nesugebuNe

Gerai Cha cha