Ar tikite istikimybe?

Zinot ka? Šypsena Tas vaikiskas kakutis-jusu naivumas, kad is to isaugama!!! Liežuvis

Tu tikrai ne vienintele Juokiasi As netikiu, nes pats neistikimas. O ir tos, su kuriomis as buvau neistikimas, irgi buvo neistikimos. Istikimybe yra atvirksciai proporcinga kartu nugyventam laikui.

Pagaliau!!! Cha cha

Dar tokiu nebuvau sutikus!

slidi as senai viska zinau ir is naujo man nieko suzinot nereikia,tai va ,nieko gero

O tau blaivytis reiktu,chroniauIgnoruoju

Gal tu sesiolikmete prostitute?Piktas
Kai suaugsi,rasyk…paziuresiu kai busi(jei)istekejusi…oi dziaugsies kai vyras dulkins kiekviena kita moteriske,ane?

niu niu, be istikimybes negalima - juk to zmogaus iskeisti nors akimirkai negali su niekuo kitu…

Na tu čia gerai pavarei Juokiasi Gerai

Gali tiket, gali netiket, bet yra kurie draugauja 5,6 metus ir yra istikimi. Taip tiesiog yra. tik aisku nelabai daznas variantas

O man taip geriau, neimu i galva del savo neistikimybes
Cha cha

Nesinervink!!! Cha cha Man jau senai ne 16! Liežuvis Be to, tai neraiskia, kad kai tik bunu be vaikino, puolu pas kitus! Ir tik nemeluok, kad bent jau apie tai nepagalvoji! Cha cha

na bet pasileidus tai normaliai sakyčiau esi… LiežuvisFlirtasDrovusGėlė

GeraiGerai Itariu, kad negalvoja Cha cha Tiesiog neturi kam buti neistikimas Cha cha

[quote]slidi rašė:
Zinot ka? Šypsena Tas vaikiskas kakutis-jusu naivumas, kad is to isaugama!!! Liežuvis
[/quote]

Pavasaris parodys, kas kur prišiko.NekaltasCha cha

Atsakant į klausimą: tikiu.Gerai Bet ištikimybę suprantu šiek tiek kitaip, nei įkišimą/leidimą kam nors įkišti.Taip

MyliuApkabinimas


Rammstein - Heirate mich

as nesu pasileidus! toks gyvenimas! ir jei neatitinku kazkokiu stereotipu, tai nereiskia, kad as bloga! Cha cha Rimtai!

Pavasaris parodys, kas kur prišiko.NekaltasCha cha

Atsakant į klausimą: tikiu.Gerai Bet ištikimybę suprantu šiek tiek kitaip, nei įkišimą/leidimą kam nors įkišti.Taip

MyliuApkabinimas


Rammstein - Heirate mich

[/quote]

O kaip, jei ne paslaptis?

as irgi kazkada taip maniau… Taip

Taip

Kad galvoj tik alko,kas ten dar gali list?Nekaltas

Kentesi bangojDrovus