Ar tikite istikimybe?

matai, kad daug atrodo kitaip!

Nežinau

nu ka, issisemem! belieka padaryti isvada, kad istikimu zmoniu nera! Cha cha

isvada padaryti galima kad tu neistikima nes net neturi supratimo kas tai yra - o istikimu zmoniu yra tikrai.

Jei tik taip geriau tau, daryk ir tokia isvada.
Tuo labiau, kad tokiose diskusijose niekas niekada nepakeicia savo nuomones - tik ja issako. Sikart irgi, kas norejo, tas issake ir toliau liko su savo poziuriu…kaip visad…

saunuolis, KIMARAI! Labas

jei kas nors man parodytu bent 20meti, kuris visa laika buvo istikimas, tai pakeisciau savo nuomone! Cha cha
Deja…

Nu kaip kam…

jei nezinai, tai nereiskia, kad taip nera.
jauciu, kad seju kazkokio nepasitikejimo sekla. ne to norejau.
vistiek teks nusiimti rozinius akinius! Laimingas

Nu blyn… gerai jums, jei turit pasonej zmogu, kuris jus tenkina visomis prasmemis. O jeigu yra kitaip, tai ka ? Reiskia is pagarbos kitam as turiu visa gyvenima buti nepatenkintas ??? Nu neee.

Nors as pati esu uz istikimybe, bet paziurekim i sia problema is kiek kitos -Adlerio-puses. Gal mergina negali nepatenkinus baziniu poreikiu saves pilnai gyvenime realizuoti. Seksas nera blogai…

O kas del istikimu asmenu. tai as keturis metus saviskiui istikima buvau…ir gyvaMirkt

o jei kas parodytu 20meti, kuris apskritai merginu bijo?Juokiasi

seklos neseji, tik gaila kad pati netiki istikimybe ir taip nedarai…bet cia jau kiekvieno asmeninis reikalas - as asmeniskai negaleciau draugaut su mergina, kuria netiki situo.

keturi metai- menkai, tiek ir as isbuvau! Cha cha

Va va! nors viena bendraminte! Kodel taip manai?

o kiek daug?Nekaltas

daug yra daugiau negu 4Šypsena Sunku pasakyt… as gal but sakyciau- 10, bet netikiu, kad tiek laiko imanoma buti istikimam! is esmes ir tema ne apie laika, o apie pacia istikimybe!

Taip

nu jei kalba apie 10 metu, tai dar is patirties sakyt negaliu Cha cha
nors siaip tai nebeda ir 50 metu…ai, nu apie ka cia mes? kiekvienam savaipLabas

¨¨Zinai, slidi, tavyje atpazinau save!¨¨
¨¨Pavargęs¨¨
¨¨Tu visiskai teisi…¨¨
¨¨Ir kodel taip yra-pati iki siol nesuprantu¨¨
¨¨NeBlogai¨¨
¨¨Sazine kartais marshus groja, bet istikima niekaip buti negaliu!¨¨
¨¨Pavargęs¨¨
¨¨Myliu savo vaikina, bet man nuolat reikia naujoviu, rizikos, nuotykiu…¨¨
¨¨Daznai esu ant raudonosios linijos, kartais net atrodo, kad tuoj sudegsiu, bet butent tai mane ir vezha¨¨
¨¨TaipGerai¨¨
¨¨Del saviskio esu rami, puikiai zinau, kad yra man istikimas, bet jei kartais ir nuslystu, tikrai nesupykciau-juk elgiuosiu lygiai taip pat…¨¨
¨¨Kartais pagalvoju-arba as nesuprantu kas yra meile, arba kitaip myleti tiesiog nemoku¨¨
¨¨Mirkt¨¨

Taip

Istikimu tikrai tikrai yra… bet manau ju kur kas maziau nei neistikimuju…