ar svarbu krutines dydis?

aga pritariu Cha cha o seip tai dabar merginos pasidalinkit ispudziais apie savasis kruutines mielai paskaitycew ;] manau kad ne tik ash mielqai paskaitycew ;] jei P.S. jei kuri nors supykot ar isizeidet priimkit tai kaip humora…P.S.2 vistik jei neisizeidete tai apsidalinkit ispudziais…

As irgiTaip

Cha cha

as asmeniskai visiskai patenkinta Mirkt

aga, lygiai taip pat svarbu kaip ir ju paciu… dydisLiežuvis ir nieko cia nepadarysi - atsikisusios formos traukia aki, taciau jei vien pagal tai renkamasi antra puse…Netaip daro nebent mazvaikiai ir nebrendylos, kurie dar negalvoja apie ateiti ir busima seimynini gyvenimaAš nekaltas

GeraiMirkt

Nors mano krutine nera didele,taciau ir nemazyte.Bet mano vaikinas man del jos nieko nera dar sakes!!!

Nu tai gerai kad patenkintaMirktGerai

na tai gal nori su visais pasidalint savo zhiniom?? Cha cha

niu manau,kad vaikinams tai svarbu…bet nezinau kodel…Mirktbet niekada ju nepakeisi ir tiek…o tavo draugas tai tikrai nebrendyla jei taip galvoja…keista…Mirkt

agha Šypsena

tokios tos mano zinios… Aš nekaltas zinau, kad daugumai svarbiau krutines forma, o ne dydis… svarbiausia, kad nekabetu iki bambos Cha cha Cha cha Cha cha

TaipTaipTaipNeturiu ką pridurti.

Niu, o man kazkaip px dydis, svarbu, kox tikrasis tos merginos "as"…
jei jau reiks dideles krutines, tai galima imest silikono Šypsena
Vat… ir man px, ka kiti apie mano nuomone mano Liežuvis

Man tai krutine visai nesvarbi. svarbu kad butu bent kazkokia ir viskas. Aisku jei visiskai nera, tada ne kas. Niu bet tikrai nereikai apimties 90 cm. Uzteks ir maziau.
Man patinka merginos normalia krutine. Taip

isimest silikono Cha cha vaj vaj… Cha cha

idomu kaip ten tie silikonaj… mergos, niekas nesididinot krutines??? Cha cha sakau, jei prireiks kada nors, tai gal nors patarimu turesiuCha cha

sakes, kaip siandien nusisneku…Aš nekaltas

niuz svarbiausia kad apskritai krutine butu Cha cha ir kad nebutu kajp spanielio ausys ir viskaz… Cha cha AlusAlusAlus

…iki keliuCha cha Cha cha Cha cha

man kaip tik dideles krutines ne is graziausiu.