ar svarbu krutines dydis?

Gerai

aisq kad wisi Vyrai atkreipia Taip demesy i Moterys krutine …Tik nevisus iskart krutines dydis atgraso nuo tolimesniu santykiu…Pvz…vienas atkreipia demesy i krutines dydi, bet tai jam nesudaro jokiu dideliu problemu toliau su ja bendraut, jei jam ji patinka…kitas atkreipia demesy ir buna atvirksciai, kaip ir neshiukas sake…Šypsena Niuz bet jei Moterys patinka Vyrai tai nemanau kad vien del jos krutines apimties (jei pvz,.nedidele) paliktu ja…Aš nekaltas

Vat as ka jiems ir bandziau pasakyti Mirkt

daug kam tai pvz., ne dydis, o forma svarbesne… turiu daug draugu bernu, tai apsisvietusi Šypsena

Nesvarbiausia

Man dydis nesvarbu, bet wistiek reikia kad kas nors ten butu, kokia juk mergina kaip lenta…Aš nekaltas

…na,kaip chia pasakius…svrbu ,kad galvoj butu kas nors…

o ka su ja matematikos formules spresit? man tai irgi truputuka svarbu o

taj jau tikrja durnas Šypsena Siaip as manau kad daugiau ar maziau bet krutines dydis bachuram tikraj svarbus Šypsena

aga, ar vadinsi juos gyvuliais ar kitaip vistiek jiems bus tai svarbu… ir nieko cia nepakeisi…

Zinai visko gyvenime pasitaiko gal teks kada ir spresti Mirkt Tuomet is krutines jokios naudos o is smegenines nors efektas bus Cha cha

man atrodo 2 spygutes niekam neseksualu Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas
galite neigt kiek tik norite, bet tai nemoteriska Liežuvis

Nesvarbu, kai mergina turi krutine Mirkt
Bet kai mergina yra visiska lenta tada skirtumas, patikek manim, yra ir labai didelis…
Siaip mano manymu graziausia ne didziausia, o maloniausia, fainiausia, o kiekvienam cia jau pagal savo skoni Šypsena

tai jau tikrai, kad durnas Taip
as pvz: ziuriu i akis… Gerai [;

nu man krutine toli grazu ne esminis kriterijus

Bet vis tik kriterijusCha cha

Nu kaj gera krutine tai zjbz, bet pirmo dalyko draugystej tai tikrai nelemia.

Papai Gerai Lentos Blogai

na zinoma tas turi reiksmes. kaip ir grazios kojos, simpatiskas veidukas, grazi sypsena ir t.t bet pastebejau, kad kuo vyresni ir labiau subrende vaikinai tuo jiems tas krutines dydis yra maziau svarbus Šypsena

Siaip ar taip darom isvadas … Cha cha
Kiek cia nuomoniu girdejau ( ir pats issakiau ) supratau viena dalyka…
Yra daugybe skirtingu zmoniu ( o sako kiek zmoniu tiek ir nuomoniu ) ir todel yra neimanoma teigti kad visi vaikinai merginas vertina pagal krutines apimti … Siaip ar taip kiekvienas vaikinas ( jai sugeba blaiviai mastyti ) pagal skirtingus "kriterijus" vertina merginas, zinoma neneigiu kad yra ir tokiu kuriems svarbu tik kuo didesnes krutys ( nors kiek zinau jos veliau baisiai nukara ir atrodo tikrai nekaip) …
manau visi sutiksite kad kiek zmoniu tiek nuomoniu ir tiek vertinimo "kriteriju" Aš nekaltas