ar svarbu krutines dydis?

ar svarbu krutines dydis?

vajkinai, ar jums labai didele reiksme turi pnu krutines dydis? pazistu vien toki, kuris is pradziu ziuri i dydi, o tik po to svarsto tolesniu santykiu galimybe Aš nekaltas durnas koks… Cha cha

Tai ash irgi tada durnas Cha cha tolew nekomentuosiu patys suprantat Šypsena

o man asmeniskai skirtumo jokio kokia krutine, svarbu kokia smegenine Cha cha

na turi buti didesne apimtis nei 75 cm!!!

Nu, jei jam svarbiausia merginoje krutines dydis, tai jis truputi trenktas…bet…as irgi nedraugauciau su lentaAš nekaltas

nu tai man atrodo kad maziau 80 net ir nelabai buna

Nebrendyla tas tavo pazystamasBlogai

tai jau tikrai supratom Cha cha

Vaikinai negi mes tikrai tokie parsai ?! Piktas Kad ziurime tik i apimtis ir daugiau i nieka…
Kuo toliau tuo labiau slyksciuosi "gyvuliskais" instinktais
Nustebęs

pati zinauCha cha

o as tavimi didziuojuosi!Cha cha

Blt., man atrodo, kad tu kalbi ne tai ka galvoji, o kas kitiem(siuo atveju merginom) patinka, blt., nekenciu tokiu, kurie lenda kitiems i Ignore, tureciau saskaitoj babkiu-tikrai i gedos stulpa imesciauPiktas

svarbi krutines forma…

Ziani kaip sako kiekvienas pagal save sprendzia Liežuvis aisq cia tik diskusija bet vistiek bukime tolerantiski vienas kito nuomonei …
man pvz atrodo kad krutines apimtis nera pagrindas rimtai draugystei tau atrodo kitaip ir viskas … kam cia reik deti vienas ant kito ?! Piktas

Na, tai tada sorry, tik as visada sakau tai ka galvojuMirkt

kaip jau kazkada minejau, panos myli ausimisLiežuvis o gal rimtai jis taip galvoja… ir jis ne vienintelis toks! Liežuvis Liežuvis Liežuvis

taika ?! Šypsena

GeraiGeraiGerai

saunuolis esi,jei taip manai Mirkt

Taip