ar svarbu krutines dydis?

Tai gal tau lentos patinka? Dar nuobliuotos, kad jokio issikisimo nebutuAš nekaltas

na…idealu kai buna truputi didesnes,nei gali paimt i delna…ir stangrios,kuo nelabai gali pasigirti retai nesiojancios liemeneles… Cha cha
aisku,tai butu idealu…bet dar nereiskia,kad tai BUTINA Šypsena

jis apie normalias klba, o ne milzinishkas!!!Liežuvis

Radau senokas tema Laimingas
Norejau tokia kurt bet radau per musu dievishkaja paieshka Laimingas

Mano pachios nuomone… Kai pati esu mazhute taj tikrai nelabai kaip atrodychiau su diiiiiiidelia krootinia Nekaltas
Vis delto kazkur yra ribos… Kazkur turi but ir proporcija Laimingas

O sheip shita tema kalbejau su vaikinais.
tai ishgirdau sakiny " chia tik jums mergoms atrodo kad mums roopi vient tik dideles krootines ir sexas…"
Drovus

pasirodo dar yra ir taip galvojanchiu.
teisingai Šypsena Gerai Taip

Mes nesubrandeliia kuriems tik du galvojeCha cha Taip rupi Cha cha

na kad ant tiek svarbus tai ne Cha cha
bet jei lenta - tai kokia ten pana?Cha cha
bet ir per dideli blogai Mirkt

man asmenishkai px, ar ten papai super didingi ar mazi ar dar ten kokiu buna…
svarbu pati mergina ir tiek…

90-60-90 Gerai ka cia bepridursi…Laimingas

Man svarb kad zhogus mielas butu o ten krutine didele ar mazha nelabai groja esu daug sutikes ir su didelem krutinem ir grazhios bet kai protelio nera kai negali normalei pabendrauti tai visas mintis apie jos krutine ar dar ka man bent jau dingsta. Jai jau pradejom apie krutines tai be abejo nori nenori krutines dydis kashkiek atkreipia demesi bet jai ta krutine didele bet nukarus vos ne iki bambos Cha cha tai man ispudzhio tikrai nepalieka, be abejo forma svarbi GeraiGerai, ash bent jau labiau atkreipiu demesi i kojas ir i uzhpakaliuka negu i krutine Laimingas Bet man jaigu mergina nera labai stambi arba distrofishkai kuda ir moka bendrauti ir turi apie ka pasishneketi yra Gerai Gerai Gerai o ta krutine tai vistiek bus vienaip ar kitaip uzh mano didesne Cha cha Laimingas

turi bet tai nesvarbiauiaŠypsena

asiq jei ten yduba, tai negeraj Liežuvis

na tai kad manau siek tiek svarbu Taip na butent ir man Cha cha

Cha cha

kul

wo teisingai Gerai, nebesikartosiu Taip

aaaaaaa…cia manau irgi kiekvienam skirtingaj…manau svarbu,kad zmogus mylimas Šypsena mano krutines dydis pasikejte nuo to lajko kaj pradejau draugaut su savo bakuriuku…Bet ir tada ir dabar sako,kad jam mano krutine pati graziausia Liežuvis

Cha cha Cha cha Cha cha

blyn jau pabodo, aki vaikinas spokso i krutine, o weliau apswarsto ar draugauti ar ne . . . nu, vaikinia, jus proto turit???

asmeniskai man krutines dydis nera svarbus,svarbiausia pats zmogusTaip

Niu, as tokio amziaus kad man krutine nesvarbi… ir siaip abejoju ar kada bus svarbi…
Jeigu bachurui taip rupi krutine, tai reiskia jis draugauja ne su mergina o su krutine Šypsena ne del merginos vidaus bendrauja bet del krutines!