Ar jusu augintiniai geria alu?

mes su augintiniu abu geriam as turiu vokieciu avigani tai jam tenka ipilt siek tiek tai jis su mielu noru geria, jei neipili tai jis taip ikyriai cyps kad busi priverstas bet kuriuo atveju ipilt

Tai Tu jam gali nepilt-duok iš bokalo ar butelio atsigert Taip MirktTai lengva išmokint,ypač,jei šuo taip nori ŠypsenaManasis gamtoje visada atsigeria vandens iš bambalio,kurį jau įsidedam iš namų Mirkt

aga ir dar kaip gerdawo… Laimingasdabar irgi geria bet maziau Liūdnaspaseno katyte mano… Žliumbia

mano pinceriukai tai geria Girtas

gal gert žmogus norėjo Pavargęs

laukinis o ne zmogus Cha cha

Taigi laukinis žmogus iš laukinio miško Mirkt Cha chaJau išlekiu… Labas

mano tai ne, bet vat puskes ziuske tai alu laka kaip turi but Šypsenanu bet ir netik alu dar ir sampana, vyna… Šypsena

Mano suo irgi laka alu Cha cha bet neleidziu prisigert Cha cha paskui dar prades zmones est, prisigeres Cha cha

Mano sheshkas nuo mazu dienu pasimaishes del alaus, visus butelius ishvarto kad tik koks lashas ishbegtu, del to ir varda gavo Marko. Cha cha

Cha cha

Tai didelį šunį,turbūt,turi,jei bijai,kad žmones griauš? Apakęs Cha cha Manasis užaugęs pats purtosi Alus,užuodžia,kad nuodai Juokiasi

Šešką turi??? Apakęs Kaip įdomu !!!Ir dar matai,kokį alkoholiką Cha cha O kaip susiję su Marko? Nekaltas

Tai negi nematei Utenos alaus reklamos su estu Markooo. Nekaltas

O prie ko čia estas ir šeškas? Juokiasi TūsasNe,aš beveik nematau TV Ne

Prie to kad abu mėgsta alų. Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasiten tai geras, o mano katinas tai tik pauosto ir bega sleptis Cha cha

Tai kad daug kas mėgsta alų Cha cha Kodėl būtinai šis estas? Nekaltas

Įdomios priežastys to slapstymosi Nekaltas Gal kada per prievartą jam Alus girdėt? Apakęs Juokiasi