Ar jusu augintiniai geria alu?

…Mano abi papūgos gėrė Alus su pasimėgavimu Niam niamUžlipa ant fužero krašto ir geria,pasipurto ir vėl geria LaimingasNesvarbu,kad savo vandens turi-vistik aliukas skaniau Mirkt

Mano prancuzu buldogas jopstwailiok kai megsta aluti Juokiasi Juokiasi kaip ir jo seimininkas Mirkt

o tavo kokio dydzio?

Tai juk šunys panašūs į savo šeimininkus,ar nežinojai? MirktBeje,gal jis dar mažiukas? Drovus

Nematavom ties ketera,bet tikrai didesnis,nes buvo pirmas šuniukas vadoj-galiūnas Laimingas Myliu

Nemegsta Ne, nusisuka.

O mažai ar davei,Kęstuli? Mirkt Alus

Siuliau, bet nusisuka iskart Šypsena

Reiškia,nemokėjai įsiūlyt Cha cha Kol jie maži-nori viską išragaut,ką ir šeimininkai valgo/geria LaimingasManasis net kopūstus griauždavo Juokiasi

tavo suo zoledis Cha cha

Norėtum Cha cha Tada viską griauždavo paeiliui,alumi užsigerdamas Juokiasi Ir palanges,ir taburetes,ir linoleumus Apakęs Cha cha Dabar jau išrankus Niam niam Taip Tūsas

batus irgi?

Jooooooooooo,batai,visa avalynė pirmoj vietoj Apakęs PavargęsMan kaip keista,kai kolegos sakė-“reikėjo iš namų tokį parazitą išvaryt” Baisu Tai štai,koks požiūris pas žmones Nežinau LiūdnasSakau-"nu,ir kas,kas čia jau nutiko,kad neatleistum,kad kažkiek apsitvarkytum?"Tai manęs nesupranta…Kažkokie galvažudžiai Nustebęs

smagus suniukas reiskias buvo jaunas Cha cha Taip

mano papugele geria tik ji greitai apsvaigsta Juokiasi

O iš kur žinai,kad ji apsvaigsta? MirktNebepaskrenda ir guli ant šono? Cha cha

mano saulute, labai net megsta Laimingas matyt visas i teti ir mama Cha cha net kai is parduotuves budavo gryzti, pribega ir uostineja ar jam alaus parnesem Laimingas ir labai pykdavo jei neparnesdavom, ar neduokdie parsinese gerdavom ir jam neduodavom Juokiasibet kiek zinau tai negalima sunims alkoholio nes kepenims jiems labai kenkia Pavargęs as savo aksiuka pernelyg mylliu Apkabinimas kad kenkciau jo sveikatai Ne

Nu,čia tai jau cirkai,kad šuniukas alaus reikalautų Tūsas Juokiasi TūsasPrajuokinai Juokiasi Bučkis Manasis neparodys jokio pykčio-tik nusiminęs guli kur ir skersas žiūri Pavargęs Juokiasi Visada pamaloninu,žinoma,tik ne su alum MirktDėl inkstų-manau,kad šunys patys jaučia,kada jiems galima gert ar ką daryt Mirkt Dėl to nepergyvenk Apkabinimas Ir jei tikrai nori-duok Alus,jam bus didesnė trauma,jei neduosi… Nežinau

Ar megsta nezinau,reix pabandyti Jusru kiaulyte pripratinti,arba bent ispandyti ar jai tai patix,jai jo tai not problem… Alusziursiu kaip ji svaigsta ir linguoja… Girtas

Gal Tu kokia mokslininkė,eksperimentuojanti su jūrų kiaulytėmis? Apakęs Cha cha “Žiūrėsiu,kaip ji svaigsta ir linguoja” JuokiasiPalauk,palauk,o gal joms išvis negalima alaus-pirmiau susižinok-šiaip sau nenuodyk Ne Drovus