Ar jusu augintiniai geria alu?

Ar jusu augintiniai geria alu?

tai vat tokis klausimas iskilo bo bendradarbe atsinese i darba savo maza bokseriuka, tas horn`a is bokalo pradejo lakt Apakęsfoto cia: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/705 975-=(1412441993](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/705975-=(1412441993) a kaip jusu augintiniai? ar megsta? gal foto turit kokiu?

Niu,nenervink,Laukiniau Alus Juokiasi Tik ten parašiau,ir randu temą Apakęs Cha cha Ne,nuotraukų,jo begeriant,neturiu Ne Drovus Čia Tavo šunytis? Myliu Laimingas

nia bendradarbes Cha chastengsiuos daugiau nenervuot Taip

Niu,tegul geria,kol maži-gal jiems to reikia? DrovusŽiūrėk,-net l.maži vaikai geria pasigardžiuodami Niam niamPaskui jau pasidaro kartus,neskanus Nekaltas Kas čia žino-gal padeda augimo procesui? Mirkt Laimingas

a velnias zino is tikro Nekaltas

Niu,o dabar dėstyk,kokia čia ta veislė,to alasiurbiaus Cha cha Tūsas Mažiukai jie visi panašūs TaipJuk žinai,-kas kas,bet šuniukai mane domina Myliu Laimingas

bokseris - mano megstamiausia sunu veisle Taip

Čia toks mažytis bokseris??? Apakęs Myliu Myliu MyliuGražutis mažas MyliuManasis buvo l.negražus DrovusKai sakiau,kad bus rotveilerio dydžio-netikėjo,pirštais badė Blogai NustebęsNiu,tik pradėjo Draugas girdyt Alus-užaugo kaip ant mielių Juokiasi Juokiasi Juokiasi TūsasJei ne alus,-gal ir būtų nepranokęs rotveilerių? Mirkt O dabar-galingas šuo Myliu Laimingas

jo mazuciuckas bokseriukas. o suns dydis is tirko priklauso kaip auginis seri sportuoji su juo, aisku ir nuo genu Taip

Bokseriai daug mažesni už manąjį (nepyk,nesigiriu,-o rytoj net galiu jų cm sutikrint “Atlass sobak”,jei netiki) LaimingasNors dabar galvoju-gal bokseris-netoli šito milžino? Mirkt Manau,kad genai,ir tik genai TaipNes manasis buvo pirmagimis vadoje,kaip vėliau sužinojau-stipriausias,veržlus kaip vėjas,visur pirmas-galvas pereina,kad ir apkandžiotas-jis-lyderis turi būt Taip NekaltasKuo šeri-nepriklauso NeJuk aš neklausiau,kaip jo šeimyna laikosi Maskvoje Nekaltas Užaugo su savo charakteriu,gal dėl to pastovaus alaus gėrimo vaikystėje? Cha chaĮtariu,kad reikia prašyt Moderų,kad paliktų šią temą? DrovusEinu,paprašysiu… Flirtas

Mano - ne. Nekaltas

koks keistas augintinis Cha chasejp mano kate irgi ne Žliumbia

Jei prades mano augintiniai alu lakti,kai man nieko nebeliks… Juokiasi

tereikia daugiau nusipirkt Cha chadaug augintiniu turi?

Juokiasi Juokiasi JuokiasiRado,ką lygint-katę su šuniuku Juokiasi Tūsas Mirkt

Daug, ar visus tarakonus skaiciuot? Nekaltas Nekaltas

Mano suo kol mazas buvo alu lakdavo, o dabar jau Ne

nu kad maniškė negeria alaus berods Nekaltas Juokiasi

Niu,va,pažiūrėjau į Atlasą TaipAukščiausi bokseriai siekia 63cm,o ryzenai patinai 70cm Taip LaimingasĮtariu,kad dar miegi,Laukiniau Žvaigždė Cha cha Oi,naktį pasikalbėjom… JuokiasiAš jau buvau pamiršusi,kur ką prižadėjau Cha cha