Ar jusu augintiniai geria alu?

Nu bet tu ir užsispyrus Cha cha negi visų mėgstančių Alus vardais vadinti, teko išsirinkti kažkokį vieną.

Dauguma sesku tikri alaus megejai, mano ceske taip pat neisimtis Cha chaBet jus butumet mate, kas daresi su seskais, kai per viena seskadieni ant grindu bokalas alaus issipyle Girtas Girtas Girtas

Jau ko ko-užsispyrimo man netrūksta MirktO aš savąją papūgą pirkau kaip patiną,ir pavadinau Rikiu-šacmatiniu vardu Taip Kietas O pasirodo,kad ten-patelė,tad tapo Rike-nei šis,nei tas Cha cha Ji irgi alų geria iš fužero,pasistiebusi Laimingas

Iš kur jūs čia visi tų šeškų prisigaudę? Apakęs Apakęs ApakęsTu rašei-šeškadienį ar turėjai omeny šeštadienį? Mirkt Cha cha Įtariu,kad visi supuolė siurbt nuo grindų tą alų Juokiasi

Tai tie seskai tokie sutverimai, kad jei isimyli, tai visam gyvenimui MyliuSeskadienis yra sesku ir ju seimininku tusas Tūsas Cha chaDraugiski seimininkai su savo augintiniais pasidalina Alus

Jau sugundei… TaipIr aš užsimaniau šeško… Nežinau DrovusDalinčiausi alumi Mielu noru,jei turėčiau Taip Laimingas TūsasO jie nekanda? Nekaltas Laksto palaidi? Apakęs Šypsena

Dažniausiai nekanda ir laksto palaidi Taipferret.lt viską sužinosi.

Ir svarbiausia, kad Alus ir Tūsas megsta Cha cha

Vilka, o tu su tuo nekanda tai pralinksminai Juokiasitaip ir matau Markuti Kanda Cha cha

Labai keista,kad palaidi laksto-juk yra laukiniai !!! NekaltasAha,žiūrėjau,ir dar pabalsavau Taip Laimingas Kietas Šiandien buvau vienoje zoo parduotuvėje,tai zyziau,kad man šešką parodytų-bet jo NEBUVO Nežinau Paukštukai,triušiukas,dar kažkokios gezos ar guzos-neatsimenu,-keistas,negirdėtas pavadinimas,o šeško-ne NeO čia pamačiau snukutį Myliu Laimingas

a as tai noriu iguanos ir noeiu kad ji su manim laui gertu Taip

Myliu visus gyvūnus Myliu Na,bet negraži ta Tavo iguana-kaip akis varto Apakęs Man norisi grožio,Švelnumo MyliuO ne roplių MirktBeje,gyvatės irgi švelnios FlirtasKaip pavasariniai sliekai… Cha chaMan tie sliekai nekrenta iš galvos Drovus

tai augink sliekus Cha cha

Netoki ir dideli, bet zmogu suvalgytu girtas Juokiasi

Tu ką? Apakęs Nori,kad papūga juos sugriaužtų? JuokiasiGeras žodis-“sugriaužtų” Cha cha Na,užkapotų Apakęs O jos snapas,oi,koks tvirtas KandaKanda iki kraujo Taip Drovus

Niu,papasakok,kokios veislės šuniuką turi? Nekaltas Manasis kai jau nebegeria,tai ir nevalgytų Cha cha Mirkt

girti sliekai pikti Taip