Aprengti šuneliai...

Nebutinai suni aprengti del to, kad is jo pasitycioti. Ne Galima aprengti ir del to, kad suneliui butu silciau, o ne del to, kad jis bus grazesnis. As nieko pries, kad sunys buna aprengti, kad nesusaltu… Laimingas

man grazu,kai shuniukai buna aprengti Gerai~

niu šiaip bokseriui tarkim kai -15 jau šalta… todėl manau labai reikia aprengti. juk yra veislių kurios greit peršala ir pan…

Manau, kad kai kuriems šunims tikrai reikalingas koks šiltas drabužėlis, kai šalta. Pvz, pažįstamos toiterjeras ne tik kad dreba beprotiškai, bet po trumpo laiko ir taip sušala, jog jam sunku eit pasidaro. O ir maniškis lauke drebėdavo ir lėkdavo namo, kol drabužėlių nenupirkom. Dabar laimingas laksto ir laukan su noru eina. Ir tikrai ne visi drabužiai šunims yra nepatogūs. Reikia tik gerai pritaikyti. O žiūrint iš nepatogumo pusės, tai ir pavadėlis nėra patogumo rodiklis.

nu pvz.jei eina i lauka ir su rubeliu ziema,tai as visiskai suprantu,ir gyvunam silciau,o ir seimininkams gal ramiau…bet pvz.jei suniukas su tuo rubeliu po namus laksto tai jau man nesuprantama,nes juk nepatogu,biski tave varzo,beto silta… Nekaltas Baisu

Nu negirdėjau dar, kad namie šunys aprengti lakstytų… Gal šildymas ne kaip veikia Šypsena

Jei namie nepakankamai šildymas, o šuo - meksikos plikasis - teks ne tik aprengti, bet ir apauti…

na man grazu,na ka ten gali zinoti silciau jiems ten ar ne Šypsenava mano sunekui tai reiketu…o tai dreba kaip lapelis Drovus Šypsena

Tikrai šilčiau Mirkt Kol vedžiojau be drabužėlių, tai net gaila būdavo žiūrėt kaip dreba. O dabar tikrai geriau lauke jaučiasi. Beje, dar dėl to nepatogumo. Juk pripranta šunys prie drabužio, kaip ir prie antkaklio, ir nėra jokio nepatogumo. Tik, aišku, reik atitaikyt drabužį, kad neveržtų ar nebūtų didokas.

nesityciok Piktas ash savo stafika irgi rengiu kai buna apie -10, tik megstinis pas jy spec. jam padarytas Nekaltas

kas kaip gali tas taip rengia. vis geriau nei sergantis suo

pritariu Taip sheip ash jau verciau aprengsiu shuny, nei paskui teks moket $$ veterinarams Nekaltas

šiaip man nepatinka kai gyvuliukai būna aprengti, tačiau visada yra tačiau… kartais taip reikia. rengčiau ir aš jeigu turėčiau augintinį kuriam to reikėtų. Nors man ir nepatinka. bet jeigu reikia, tai reikia. taigi aš už.

Nerengdavau savo bulterjeres net ir prie -20. Tiesiog jai nesalta. Bet vasario pradzioj, kai atsivede suniukus ir atsalo orai. Pradejau rengti, kad nepersaltu pieno liauku. JUk maitinanciai kalei labai nedaug reikia, kad mastitu susirgtu, o tada ****ec… Suniukams ir kalei negerai labai. Ir rujojancias kales reikia pasaugoti - labai saltu oru ilgai nevedzioti ir neleisti nardyti po pusnis Ne O tuos plikucius sunucius reikia rengti Gerai

Viskas labai gerai…sunims irgi salta Laimingasjus iseikit nuogi i kiema(cia tiem,kam atrodo pasityciojimas Liežuvis Cha cha),patogiai jauciasi ir viskas gerai Mirkt Taip

O man tai visai idomiai atrodo jie su tais apsiausteliais JuokiasiTik vat, ar jiems patogu, tai jau cia kita kalba Nekaltas

Mano senasis spanielis, tai be apsiausto negali isseiti i lauka rudeni ir ziema Nekaltas Man tai nejuokinga kai sunys aprengti Nekaltas

O negalvuojai, gal namuose shuo visai del kitu priezhaschiu su rubais vaikshto Nekaltas

juokinga! bet man ju tiesiog gaila… Flirtas

man tai tiesa pasakius grazu Mirktna jie juk pripranta,o kitiem suniukam tikrai salta buna… bet vat viename zurnale maciau visiska ispindejima.reklamavo sunim nagu laka… !!! cia tai jau virsune… dar visokius Gucci pavadelius ir Versace dubenelius galiu suprasti bet nagu lakas… ??? !!!