Aprengti šuneliai...

Aprengti šuneliai…

Kokia jusu nuomone apie sunius su apsiausteliais???Man tai kazkoks pasityciojimas atrodo-nei tiem suneliam patogu,nei daug silciau…Ne

Priklauso kuom jie aprangti,bet siaip aisku silciau.

zmonems atrakcija cia ir viskas. is neturejimo ka veikti. tie sunys ne tokia jau slabakai, kad susaltu tik nosi laukan iskise. o be to, jiems tikrai nepatogu, mano manymuŠypsena nu nezinau, man tai cia nesamone, juk daznai sunis kai aprengia, jie patys tuos drabuzelius nusidrasko, tai juk siaip sau taip nedaro, vadinasi nepatinka jiem, o seimininkai ir toliau rengia… nu man tai nepatinka Ne

As savo suni rengiu kailinukais kai buna -8-10,jauciasi patogiai ir matosi kad silta nes tada ir namo neskubaCha cha

Kai apaugusi pudeli ar kita apugusi maza suneli aprengia megztukais tai mane ir juokas imaJuokiasi ten tai tikrai is neturejimo ka veikti,ir dazniausiai tai daro bobutes!!! O mano Taigai tai maciau kad salta nes verksele namo skuba iskart.Bet ne kai -5

Šiaip tai jau ta tema pridiskutavom nemažai-netingėk tik paieškotŠypsena

As tai savo suni rengiu kartais ne del to kad man patinka,o kad apsaugot plaukus:kad nesuslaptu,nenutriustuŠypsena

TingiuNekaltas Liežuvis

Niu tokiu atveju tada reikia rengti,pritariuTaip Mirkt

o taisykles skaityti irgi tingi???
įdomu kodėl rašyti bile rašyti netingiNekaltas

As rasau ne bile ka,o tai kas man idomu.Taisykles skaiciau ir sorry,kad kartoju tema,bet negi man dabar visas reik perskaityt…Taigi kas nenori,lai neraso ir viskas.

esu mates tikru urodu JuokiasiJuokiasi

Ka turi galvoj?

Okiz’a mamyte prie pavadelio pririsho ir grazhiai aprenge…beidrodeli pamate save tei ir kalba…Cha cha

Ash vakar machiau stafa aprengta Juokiasi oij kaip kvailai atrode… tuo labiau, kad jam uzhdetas normalus zmogishkas megztinis… nukares tox… Juokiasi
o shiap tai rubai Gerai ypach mazhiems (ir ne tik) veisliu shunims…

nu visų skaityti nereikNekaltas užtenka paieška pasinaudoti ir iškelti tau įdomią temąNekaltas gal ką nors naujo ir įdomaus rasiNekaltas

Ok,kita karta taip ir padarysiu TaipŠypsena

man jie su tais pasiausteliais atrodo graziai.manau kad jiems tikrai silciau su jais yra.

o mano taksiukui visai reiketu paltuko tik kad visi tingi siut Laimingas