Aprengti šuneliai...

Na nezinau,mano suo tai tokiu bajeriu,kaip apsiauistai nepripazistaNeManau,kad sunys patys naturaliai apsisaugo nuo salcio,juk vis delto jie gyvunai.

bet kai -20,tai,manau,taksiukui salta
Nekaltas

o as rengiu savo sarpeju, kadangi jam tikrai salta, ir sarpejai neatsparus salciai, jo plaukuciai trumpi trumpi ir dar nusiseres (:
Nupirkau specialius rubus ir su jais jisai jauciasi labai gerai Šypsena

Ash dar nerengiu, nes mano pudeliukas, jam neshalta, nes namo tikrai neskuba, bet tiems mazhiems stirniukams, tai tikrai reikia, nes shalta

niu maniskis turi nuosavus- laaabai kokybiskus kailinius Liežuvis

Mirkt

negrazhu, bet normalu.
trumpaplaukiam juk shilciau.

kazkada rode laida kaip nuprotejus boba rengia savo vilkshuni ir katina vaikishkais drabuzhiais… ir pampersus vaikishkus deda…
va cia tai vaizdelis vertas demesio. pashiurpau…Baisu
vilkshunis ‘pateeeeenkintas’ toks… nusglaudes ausytes pabrukta uodega nukankintas visas eina shikt vaizdelis.

Shiaip jau kai kuriu veisliu shinis vedant ilgam pasivaikshciojimui esant zemai temperaturai butina aprengti. Tai rasho knygose. Del argumentu, kad jie gyvunai ir patys naturaliai turi apsisaugoti, manau, kad nelogishka. Nes daug veisliu yra ishvesta o ne atsirado naturaliai.

mačiau šį sekmadienį per "Mūsų gyvūnus"
tas vokietis su trusikais Baisu tikrai ne kaip atrodė…o ir reikalo nelabai matau, kodel suo turetu po namus toks vaikscioti???

tai ten is vis moterishkei pas gydytojsu reiktu nueit…
vokieciui su savo kailiu ir taip shilta bute turi but. o ji dar vaikishkais shortais ir maikem rengia…
matyt vaiku labai nori. baisu… Pavargęs

Tingiu skaityti visas zinutes siuo metu. Bet maciau per musu gyvunai si sekmadieni laida, kur kazkokia boba savo suni Vokieciu avciarka rengia zmogaus rubais, kaip beje ir katina. !!!
Buvau pakraupusi. Nu blyn ir dar sako: Jiems tai labai patogu ir labai patinka. Katinas net pats !!! prasosi aprengiamas.
Laimingas

As irgi to reportazo gala maciau.
Jei trusikus uzdeta, kai kale rujoja, kad po namus nepritaskytu, tai dar suprantama, nu bet jei del savo durnumo…
Nu sorry, taip tyciotis is gyvunu negalima. Turetu laida gaut daug pasipiktinusiu ziurovu laisku del nukvakusiu bobu tyciojimosi is gyvunu.

tai ruja kas kitaNekaltas bet kad tas vokietis tai dar ir su maike namuoseBaisuJuokiasiJuokiasi

aš saviškį kai jaunesnis buvo rengdavau kailiniu apsiaustėliu kai šalta, nes kitaip sloguodavo, kosėdavo… Nekaltas

Na maniskiui, kaip ir daugumai kurtu ziema rubelio tikrai reik… Nes jo plonytis kailiukas tokiu oru (arba kai dar salciau) tikrai nesildo, plius jis dar yra maziukas, tai kieme 5min ir lekia namo…NežinauNekaltas

Tai puiku TaipŠypsena

TaipTaipTaipPasityciojimas is suns

Tai va,baisu,kad dauguma vienisu zmoniu savo augintinius bando suzmogintiBaisu

Kai kate suzmogina dar puse velnio,bet vokieti… Nekaltas

ghm…na ir as ankschiau gal vodavau, kad pasitychiojimas…Mirkttachiau kai mano suo pradejo drebet kiekviena karta isvedamas i lauka tai mane privrte susimastytiNekaltaska reiktu daryti kad jis nesusirgtu…Nekaltasnes jo kailis labai jau trumpas, gyvena bute ir kiap sakoma yra lovinis suoGirtastai va as jam dedu kiekviena kart einant pasivaikschiot{zinoma kai buna saltaCha cha]paltukaDrovusir nematau daugiau jokio pasitychiojimoNekaltasjuk ir jam salta…Taipir jis visai nesipriesina, kaip tik noriai dedasiTaipCha cha

rubeliu shunims nedetu, jei jiems nebootu shalta…ar tu noretum widury ziemos nuoga y lauka ishwaryta boot? ash taj nelabaj… Baisu Labas Šypsena