Aprengti šuneliai...

Aprengti suneliai Juokiasi geras… siaip tai as nieko pries, nes yra suneliu trumpaplaukiu ir rubelis jiems ziema tikrai pravercia Taip

man tai atrodo,kad kankyne jiems kazkokia;E

man visai graziai atrodo Nekaltas Ir jiems tikrai turetu buti patogu Liežuvis

aaha baisi kankyne kai isheina i lauka ir be rubu dreba , o po to snargliojasi ir kosti NekaltasTikra kankyne tie rubeliai, nes su jais shilta Baisuir nesushlampa Cha chauzhas koks tai Apakęs

JEga tie drabuzheliai Flirtas uzsienyje yra parduotuves gyvunu drabuziu Laimingas kadangi mano dobermane yra trumpakaile jai ziema visada salta tad apranga nepakenkia Nekaltas turiu stilinga shuni kurio drabuziai spec. uzsakymu is uzsienio Girtas Girtas Flirtas Flirtas Laimingas Juokiasi Juokiasi

nu man asmeniskai tai kelia juoka…nes irgi manau kad jiems nelabai silta…dar net sunys su batais buna Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kazkokia nesamone!.. Jau gyvunus kaip kokius zmones rengia ir dar buna, kad net kasas risa… Veee

na pagal viska man savo suni irgi reiktu rengti…bet as niekada nespeju apvilkt suniuko pries einant i lauka… Cha cha nes ji vargsele trypia kojytem kaip nori… Drovus o ir reng del 5min neverta Ne tie nykstukiniai suniukai greit padaro savo reikalus ir namo… Mirkt bet silciau su tais rubeliais jiems tai tikrai tiesa Taip

pritariu

as manu kad taj tik sunu kankinimas… vargsaj …

Beje siandien parke maciau dvi seimininkes su dviem aprengtais suneliais. Vienas ryskiai raudonos, kitas- melynos spalvos drabuziais, be to abu su skrybelaitem Cha cha Manau, kad buvo pakankamai silta, todel sikarta tai tikrai issidirbinejimas. Ir mes su drauge nusprendem, kad tos ponios tik demesio norejo Nekaltas Beje tik i sunis ir buvo idomu ziuret Nekaltas

Teko ir man issidirbineti su rengimu. Turejau grazia balta su raudonu liemene prancuzei savo. O jinai buvo susizeidus peti, paskui isdraske, blogai gijo ir t.t. o pas ja mazi suniukai. Tai kad zmonems nebutu blogu asociaciju, kai tik atvaziuoja kas suniuku ziuret as jai ta liemene ir sedi visa laiminga. Kai liko vienas suniukas, tai po skiepu ir pasivaikscio eidavo siltu oru su liemene. Tai del to, kad zmoniu nekraupintu tvarsciai apmuturiuotas suo Taip