Žvilgsniai

Žvilgsniai

Ar kuomet pagalvojote kodel mes suprantame kada zmogus i mus ziuri-kai ziuri i akis. Kasi akis vos i sona mes zinome kad ziuri ne i akis, bet kokiu budu tai suprantame? Juk nesamoningai. Be to kai zvilgsnis sutinka zvilgsni tarsi jaciama kazkokia energija. Nezinau, gal man vaidenas, bet esu ta energija (nezinau kaip kitaip pavadint) pajutusi.ApakęsApakęsApakęs

aha, man irgi keista kartais pasidaro, kaip galima pajusti, ar žmogus žiūri tau į akis, ar visai šalia jų Apakęs
ir išvis…akys žiauriai daug pasako…gal tai ne sielos veidrodis…na, ia priklauso nuo to, ką vadintumėm ta siela…bet esmė ta, kad iš akių galima ne tik emocijas sužinoti, bet ne ir fizinius dalykus (nuovargį, skauską etc).
o kartais galima net "užmušti" žvilgsniu…man dar to neteko patirti (kad kas mane užmuštų), bet sako, kad aš moku tai daryti…Apakęs
va kad paižiūriu, tai iškart atsiknisa nepageidautini žmonės Juokiasi
dar girdėjau skant "pražiūrėsi skylę"…ech, čia visą moxlinį darbą galima parašyti apie tas akis Cha cha

Per akis išspinduliuojama apie 50 procentų energijos. Pavyzdžiui darant sunkius fizinius pratimus geriau užsimerkti - bus lengviau (daugelis žmonių užsimerkia instinktyviai). O ilgai žiūrint į kitą žmogų, vyksta energijos apsikeitimas ir galima į tą žmogų "įeiti" (nemoku tiksliau išsireikšti). Todėl daugelis vengia ilgai žiūrėti į akis; žvilgteli, ir nusuka žvilgsnį. Geriausia pokalbio metu žiūrėti į "trečiają akį" (taškas tarp akių). Na gal užteks čia info iš mano pusės Cha cha

geras… tikrai sportuodama uzsimerkiu… tik iki siol niekaip nesupratau kodel tuomet buna lengviau Apakęs. o siaip… nemalonus dalykas yra pvz viesajam transporte susidurti zvilgsniu su kitu zmogumi… nesmagiai pasijuntu kai taip nutinka. o kalbantis su kuo nors daug labiau pasitiki zmogumi kai jis tau ziuri i akis. daug akys pasako, tikrai Šypsena

viskam,yra moksliski paaiskinimai,tai priklauso nuo akiu blisgesio ir leliukiu issipletimo,zinant kuri pozicija ka reiksia,labai lengva skaityti zmogaus mintis,kartais zmogus neverbaliniais judesiais gali ismokt meluot,bet akimis niekadŠypsena

Zvilgsnis i akis labai labai…
Daznai malonus, kartais baugina
Kodel kai kurie zmones bijo zvilgsnio? Suka akis i sona ir pan. ?

Ash pavyzdziui negaliu ilgai ziureti i akis… Arba paima zhvengas arba pasidaro nejauku Nekaltas Gal but taip nesamoningai bandoma apsisaugoti nuo kito zhmogaus siunciamos energijos… Net nzn

Vieniems zmonems i akis galiu ziureti istisas valdas, o su kitais vos zvilgsniams susitikus suku akis i sona…Taip
tik dabar susimasciau, kazi kodel taip???Nekaltas

be visu tu akivaizdziu minetu daug sykiu dalyku apie energija, atsiverima, sielos pamatyma butent is akiu, prisiminiau is etiologijos - gyvunai ziuredami viens kitam i akis - kviecia i kova. Tai vienas is didziausiu issukiu - atlaikyti zvilgsni, nes jis skvarbus (suprask, sverbiasi, atakuoja), ir tuo, tam tikra prasme, agresyvus.

Aš sugebu ilgai žiūrėti kitam žmogui į akis.Dažnai klasėje per pamokas kaip ir "žaidžiame" kas ilgiau nenuleis žvilgsnio;] Tai labai veikia;]

Pasakorius cia turboot tixliausiai ishsireijshke…Taip

mh…tiksliai
Taip

esu tai pajutusi n kartu. kai pats esi energetiskai stiprus arba sutinki toki pat, neisvengiamai pagauni tu energiju susikirtima. ir pirmiausia per zvilgsni. akys- sielos veidrodis ir talpiausia energijos saugykla. todel viska apie zmogu gali pasakyti is akiu.

Nesuprantu, kas darosi, bet man labai patinka ziureti i kitu zmoniu akis, as specialiai gaudau zvilgsnius, kad ir autobuse, net pati nemaloniai pasijuntu, kai mane pagauna, kad as spoksau i akis…
Rimtai, gal kas pagalvoja, kad as isimylejau ar dar kas, bet kazkaip nevalingai mano zvilgsnis, iesko kito zmogaus akiu… Kazkaip keista…Nekaltas

Manau gali bijoti žiūrėti į akis dėl to kad kažkada gavo daug neigiamos energijos pykčio ar agresijos. Taigi nežiūrėjimas į akis būna kaip ir apsisaugojimas nuo neigiamos energijos, tik dėja tokie žmonės apsisaugo ir nuo teigiamos šiltos energijos. Ar ne?

man irgi sitaip gaunasi viesajame transporte…Galvoju gal susikaupimo stoka,o gal tiesiog sunku buti vienam,nesaugumo jausmas ir ieskai kokio akiu kontakto?..man tai labai nepatinka…nes tapo lyg kox paranoiskas jausmas.ziauriai nemalonu.
Žliumbia

as pvz.Negaliu ziuret i akis ,pasidaro labai nemalonu pradedu jaudintis iir t.t bet cia tik su kai kuriais zmonem,su gerai pazystamais ar draugais viskas kitaip galiu ziuret ir ziuretMirkt
keistas dalykas tas zvilgsnisNekaltasMirkt

Net susimąsčiau ar aš žiūriu į akis ar bendrai į veidą pašnekovui. Man atrodo, kad į veidą. Niekada nepasebiu ar žiūri man į akis kitas.

Tačiau visada pajuntu jei kas žiūri į mane būdamas man nugaros. 100 procentų pajuntu kažkaip.

UHHH !!! "Tas zvilgsnis"…Ahh tos akis…

Laimingas