Žvilgsniai

visalaik stengiuosi ieskoti pasnekovo akiu. Tie , kurie kalba nuleide akis, nelabai man prie sirdies, atrodo lyg nenoretu su manim kalbeti, arba kazka slepia.
o kas kvailausia, nors pati noriu matyti akis, vienam zmogui i jas ilga laika negaledavau paziureti.

o tas jutimas, kad tave stebi. Matau, visi tai pajuto. Ir kazkodel tiksliai zinai is kur i tave ziuri.

nzn kodel, bet yra zmoniu, kurie bijo pikto mano zvilgsnio. esu net 2 gavus uz savo zvilgsni i mokytoja.

man irgi taip yra. visada kai ziuriu zmogui i akis, jauciu ka tas zmogus apie mane galvoja, ar palankiai ar ne pries mane nusiteikes. dazniausiai apie zmones sprendziu is ju zvilgsniu, juk akyse kaip knygoje viskas parasyta, reikia tik moketi skaityti Mirkt

Bet rimtai, kai su kaikuriais zmonemis snekiesi atrodo lyg ir viskas gerai, bet su kitais tai tiesiog negali normaliai i akis paziureti. Atrodo prasmegsi skradziai zeme. BRRR

O as stengiuosi visada ziureti i akis kai kalbu ir kartais net nepastebiu, kaip israustu kada pasnekovas ziuri i mane gluminanciu zvilgsniu. Nemoku apsiginti nuo toNustebęs

jo, buna… na , bet tai energetiniai vampirai… Taip

Ieiti ?
JuokiasiJuokiasi brolyti per daug erotiniu filmu prisiziurejai…Juokiasi

Ir apskritai baisiausia buna, kai zmogus zvairas i tave ziuri, labai nemalonus jausmas.

tai kad cia labai grazi mergyte
MirktDrovus

aha, čia tai tikrai nemalonus dalykas Veee

[quote]o man patinka ziooreti ilgai i kito zmogaus akis… t.y. i zmogaus kuris man patinka Drovus ir visada jauciu kai kitas i mane zioori… o kaip pajauciu - neisivaizduoju… pati galva pasisuka i ta puse is kurios sklinda zvilgzni… mistika???

Ne, niekas čia ne mistika Ne, viskas tikra Taip.o kad iš akių gali skaityt kaip iš knygos-100 procentų Nekaltas

Taip

as jauciu kad kazkas lyg ir traukia,lyg ir ziuri(nemoku pasakyti)…jausmu neimanoma paaiskint zodziais

man irgi panašiai…

Kazkada toks zmogus,ziurejo man ilgai i akis…Tokiu zvilgsniu…
Ir paskuj pasake dabarti mano,ir biski ateities…
Bet jis teisybe pasake!!! Apakęs
Ar cia tik sutapimas? Ar jis turi kazkokia jega kad mato per akis kiaurai?
Ar mano akyse parasytas visas mano gyvenimas… Nekaltas

Megstu savo zvilgsniu ismusti is veziu kita zmoguPavargęs, uz kuri jauciuosi virsesnis, taip sakant- padeties seimininkas, bet pats nuleidziu akis kai "valdzia" pasirodoAngelas.

akys - Gerai
kai i mane ziuri - pajuntu…tai lyg koks instinktas Nekaltas
seip bendraujant manau yra geriuasia ziureti i akis ( arba kaip kazkas jau minejo i treciaja aki, nes tada neatiduosi/ar neleisi kad ishsiurbtu tawo energija Mirkt )
o seip man patinka ziureti zmonems i akytes… Šypsena

nebutinaj ta energija galima atimti, paprasciausias budas apsiginti, pastatyti priesh save isivaizduojama siena, tik ne stikloŠypsena nes stiklas visdelto persimato.
Pavargęs
aj va dar, manes tik uzknisa kaj kas nors tokiu kvailu zvilgsniu spokso, nebutinaj i mane

Taip esu ir as pastebejes, kad jeigu i mane ziuri, tada kazkaip tai visvien pajuntu…nezinau is kur sis jausmas…
Pats kai kalbuosi su zmogum ziuriu i akis…
Susipazistant as visu pirma ziuriu i akis, man jos daug ka pasako…