Zuokas jau nebe vilniaus meras..

Zuokas jau nebe vilniaus meras…

ne tas zodisMirkt
bezobrazija labiau tiktu…

negerai…iii

Gaila, kad Zuoka nelaimejo: ir jaunas ir verzlus ir siekiu daug turejo. Bet matyt jauno zmogaus energingumas seniams ne prie sirdies. Komunistai grizta!!! Viskas prasides nuo pradziu… Ir is tiesu, kodel mero nerenka patys miestelenai, juk jie yra miesto sirdis, miesto protas ir pan.TaipTaipTaipTaipTaipTaipTaip

Pritariu!!!

TaipTaipTaipGerai

protelio mazai pas ta, kas uz zmogaus nuomone akis draskyt soka Mirkt

Blogai

bishki prie zodziu pasikabinesiuLiežuvis

1.Nepazistu as to Pavirzio, man giliai dzin, kas ji toks

nes tu nesidomi politika…
2.savo absurdais visai Europai tik juoka kelia

investiciniais projektais, statybos, turi pasaulio pripazinima, kaip geriausias jaunas politikas…tai kelia juoka?

3.Jeigu toki prezidentu padarys, tai pasvajos Lietuva apie ta Europos Sajunga

vat su lenocka galim netycia i europa nenueit…

4.Nu i ciort s nim

nu ir ciort snim kad protelio mazai…

Eilinis kaimiško pavydo persunktas komentaras…

Nepazistu as to Pavirzio, man giliai dzin, kas ji toks. Bet kad Zuokas su savo absurdais visai Europai tik juoka kelia, tai cia jau seniai aisku. Isartas Vilnius, oranziniai dviraciai, nepilnameciu mobilizacija… Man tai klaiku, asmeniskai. Jeigu toki prezidentu padarys, tai pasvajos Lietuva apie ta Europos Sajunga. Nu i ciort s nim.

bootentTaip ir per savivaldybes rinkimus ishrinkta zuoko koalicijaGerai o tas ozkutis trina cia visiems kad miesto palaikymas yra, kad jo zmones nori, degu pasiciulpia sauCha cha

Dabar Vilniui RAGAS!!!

pavirzis ir verzlumas du nesuderinami dalykai, klauno ishkamsha va kas jis…

Pavargęs

ale matai, tokius apkasus aplink merija zuokas iskase, a komunistai vistiek sturmu uzemePavargęs

eina nx. ta sena virejaKandaPiktas per interviu, jos paklause: "ka veiksite tapus vilniaus tarybos nare?" atsake: "nu domesiuosi ka veikia taryba, kokie darbai dirbami…" eina nx. brazausko kekšėBaisu

Cha chaCha chaCha cha

vienintelis vertas demesio komentaras…Gerai

nenustebciau jai Vilniaus mere greitai taptu ponia Kristina B., girdejau, kad ji bus mero pavaduotoja

Atejo pensininku valdymo metas JuokiasiJuokiasiJuokiasi Vienu zodziu kuo toliau tuo graziau…

Man asmeniskai gaila, kad jis jau nebe meras. O tas Pavirzis, kaip sake musu destytojas, koks jis meras, jei nesugebejo valdyti apskrities …

kazkokia nesamone Apakęs Vilniuj gedulo diena. Ir apskritai, manau, kad meras turetu buti renkamas tiesiogiai miesto gyventoju Taip o tai isrinko kazkoki sena komunista, kuri palaiko, kaip vakar girdejau, tik 6 proc. Vilniaus gyventoju Nežinau