Zuokas jau nebe vilniaus meras..

savivaldybeje prie zuoko bent jau diktatura buvo- zmonems pasakyta dirbt ir jie dirba…Mirkt nes kitaip prasideda beleberda ir anarchijaNekaltas gi tokie laikai- kad zmones dirbt nenori, o ozkutis pavirzis, kuriam pjuvenos ish shiknos byra yra tik marionete, o siulelius tampys visai kiti zmones…Baisu

nemanau, kad pavirzis bus didesnis zulikas uz zuoka
o del puikaus tvarkymo - ye, savo reikalus zuokas tvarke puikiaiIgnoruoju

nia paxas … "juodieji kardinolai", juk musu prezidentas - tik tasoma pliusine lele, todel pastaruoju metu Lietuvelej bezpredelai ir skandalai … Cha cha Nors aisku Zuokas pinigus labai nemazom sumeles dare ir nelabai saziningai, taciau anyway …
Respect tikrajam Vilnaius merui …Gerai … Arturui Zuokui

nu net nežinau kaip nusikeikti, tik nuo to geriau vistiek nepasidarys. Duok die greičiau visi seniai pirdolininkai valdininkai, kurie nieko nedaro (na vienas kitas gal ir nuveikia dar ką naudingo), galus atiduotų.
ir iškask tu man tokį sudžiūvusį netikusį diedą Veee

Isrinko ta, kuriam jau pelenai is siknos byra…Veee Ot puiku!!! Jauciu ilgai zoles nebemins ir greitai saukstus pades.Taip

Nu tikrai is kur tokiu lopu atsiranda ??? Veee

Gajla…tikrai gajla…
Tox savas chiuvakas Liūdnas

Po visų šios dienos įvykių man darosi rimtai gėda gyventi Lietuvoje…Blogai Liko dar vienas išbandymas gegužės mėnesį.Nekaltas

Gerai

lux pastebejimas! tau Alus

Nu eina nx!!! Koks cia dar suskis ateina???!!! Ir is kur juos visus traukia???Žliumbia

Taip

Aj kadangi as is kauno tai man kaip ir jokio skirtumo kas ten bus vilniaus meruCha cha

gaidziai…Apakęs

ko tau gaila ???
nera cia ko gailetis, toks gyvenimas Liežuvis

labai nuosirdziai gaila Nežinau

visa Lietuva - didelis kaimo cirkas Girtas

Jau blee Kaunas (nors aš jį labiausiai myliu) stebuklų provincija ApakęsApakęsApakęs
Jums ir 40 metų nepakaks su Šustauskais, Daktarais ir pan.

IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

pas jus dar geresnisCha cha

Nesinervinkit, tiktai nesinervinkit - Kaunas jumi pasistengs per tuos ketverius metus pasivyt… Cha chaJuokiasi

ps: O šiaip - ne kitokį ožį turim … PavargęsCha cha