Zole...

Narkotiku problema didzhiausia tame kad nuo ju galima priklausomybe o chia kas labiau kenkia ar alkoholis ar narkotikai chia irgi diskutuotinas klausimas…

puciam;] ir kaljana turim, viska turim;]]

sutinku, kad priklausomybe didesne nei nuo alkoholio ir stipresne. o organizmui labiau kenkia narkotikai.

va kad kenkia narkotikai labiau tai tikrai nesutinku nes visu pirma viskas priklauso nuo kiekio ir nuo narkotiku, esu skaites ne viena straipsni kad alkoholio dideles dozes padaro daug daugiau zhalos nei sakykim lengvi narkotikai, kai kurie narkotikai nedidelemis dozemis papraschiausia stimuliuoja naturalius procesus o ne nuodija organizma, nepasizhymi neurotoxishkomis savybemis…
Priesh pora savaichiu teko zhiureti nebloga dokumentika per discovery, Hitleris pasirodo buvo narkomanas pradzhioj ryjo paskui i vena varydavo amfetamina…

nu ir sulyginai: narkotikai mazom dozelem, o snapsas kibirais. lygink kad pirminis poveikis butu bent panasus t.y. ir nuo to, ir nuo to guletu po stalu. juk vyno taure tai irgi nekenkia, o tik gerina kraujo apytaka.
o del amfos as tau paskysiu, tai tox sh ir taip nervu sistema eda, kad ojojoi. infarktas gali istikt, o jei dar i vena, tai reikia, labai jau atitaikyt dozniaka, nes prisizaisti galima. neretai amfisati sizofrenija suserga. ir kai nebeistveria atxodu, tai ant heros uzseda. pats rasei, kad is pradziu tik gerdavo, o po to jau saudavosi amfa. vadinasi didejo dozniakas.

ne Ne

Žvaigždė

ne ir sheip tokiu dalyku nelabai propoguoju, nors esu bandzhiusi Taip…pazhystu tokiu zhmoniu ir draugu tame tarpe, kurie pradejo nuo zholes, ratu veliau amfos,hero,lzd…dabar jiems gyvenimas tikrai nebemielas…Nežinau

Nu siaip jo… Bet nemanau, kad tokios temos isvis reikalingos, tuo labiau tokiais kiekiais… Nekaltas

Kazkaip dabar visai nebepuciu ir pasidariau labai nusistacius aplamai pries visas narkotines medziagas… Net alkoholio nebegeriu… Siaip ismokau dziaugtis gyvenimu be svaigalu ir esu tuo labai patenkinta… Va… Šypsena shypt…

Nebandžiau, bet gal… NekaltasLaimingas

/me tausoja sawo swejkata ir siawo plauchiookus… TaipLaimingas nieko nieko nerooko ir nepuchia Liežuvis wat wat… Apkabinimas… bookit swejki!!! PavargęsLaimingas

Širdis

nebandziauBlogaiNe

nepuciuNebet nieko pries tai neturiuNekaltasCha cha

joJuokiasio purvina tai vienuole kzkoke ar kaCha chanes gal davai nerukykim cigareciu o kaljano tai tuo labiau(neduok dieve)nes baixim sus.iktam konteinery su svirkstu rankoje.ApakęsApakęstikrai tikrai!Juokiasi

jo.

nu bl.yn neblogai ce pasakyta, "nesvarbu ar zole ar heroinas"…as tai bl.yn kaip drebeciau jei kisenej tureciau ne pakely zoles o heroino.nors nei to nei to nesinesioju, bet ragavau tik zoles.bet jau meciau pust.manau mazai kas pradeda nuo heroino.juo daznaiausiai jau baigia…nu ka padarysi, jei zmogus taip nusistates tai…jei jai heroinas ir zole yra TAS PATS…mmm jo…

AI AS TAI ISVIS ESU PRIES VISUS DIRBTINIUS NARK-.EXTAZY IR PAN., AS TIK UZ ZHOLEDrovusTaip

Ne

puciauKietas,meciau visam gyvenimuiNekaltas
propoguot nepropoguojuPiktas nes prisizayst su tokeis galima labai lengvaiPiktas

shajp nepuciu