Zole...

kaip gerai, jog tamsta jauciate ta riba ir zinote kada narkotikai tik linksmai laikui praleisti, o kada jau problema tampa. gal nueik i narkologini ir pasiklausyk zmoniu, kurie su tuo susidure, kurie pradejo nuo pasilinksminimo, o dabar nezino kaip toliau gyvet. alkoholis taip pat narkotikas. NA susirinkimuose tai labai stipriai pabreziama. bet skirtumas tas, kad alkoholis yra legalu ir kiekvienas pacukas ji vartoja, o narkotikai, kad ir zole, nera legalu. vat dazniausiai zmones nenori perzengti tos legalumo ribos del baimes, o kai jau perzengia tai nebesvarbu ar zole, ar hera, vistiek as padariau kazka neleistino.

jau ko neapkenciu, tai narkomanu.

Kartajs pasitajko…KietasGirtasBet nelabaj dazhnaj…LiežuvisO kaljana taj anxchew pas drauga labaj dazhnaj rukydawom…ŠypsenaEch libanietishkas tabakas…Niam niamNiam niamMyliuKAjp norechiau dabar…KietasGirtas

jagj

ta legalumo riba nebutinai sietina su narkotiku vartojimu, dazhnai ja perzhengiame vieni daugiau kiti mazhiau bet nereishkia kad mes butinai lixtame i extremumus, pagal ta pati principa butu pavogei parduoduvei bulkute tai jau eini link zhmogzhudystes ar dar kokio sunkaus nusikaltimo…
Sutinku kad narkotikai labai slidus reikalas bet ash manau kad problema yra ne pachiuose narkotikuose o zhmonese ju supratime apie gyvenima, pozhiuri i susidariusias problemas ir galimus ju sprendimo budus. Kai kuriose kulturose narkotikai vartojami jau ne viena tukstanti metu tao pagal musu skleidzhiama informacija jie jau visi butu senai ishmire venas susibade ir senai pasmerkti…
Drausdami narkotikus ir garsiai rekdami kad jie blogai ir pavartoje jum bus ragai tikrai nieko nepasieksite juk uzhdraustas vaisius visada saldesnis Mirkt .
Kashkodel vartodami alkoholi ne visi tampame alkoholikais o pagal musu spaudos ir kitu isntituciju skleidzhiama informacija pavartoje bet kokius narkotikus galu gale tampame narkomanais kurie varo i vena…

pasedek ant adatos metelius ir suprasi apie ka kalbu. nenoriu gincytis, nes mano tiesa man yra vienintele siuo klausimu, nepakeisiu savo nuomones, nes maciau tai, ko niekas nemate is cia esanciu (tikiuosiu).

nebandzhiau…bet maybe norechiau…Nekaltas

perskaityk komentarus virsuj

Gal pasirodysiu labai “neįdomi” ir “nešiuolaikiška” ir pan,bet nepripažįstu nei alkoholio,nei rūkalų,nei juo labiau narkotikų Ne

ne senamadiska, o protinga

Viena karta pabandziau ir uztEnka.NARKOTIKAMS-NE!!

tai man dabar kad tavo tiesas suprasti reikia metelius ant adatos pasedeti, tai gal pati sedejai kad visa tai supratai nes man atrodo shneki daugiau ka kiti chiulba pati net nesuprasdama kas tai ish tikruju yra…
Ash nebandau irodyti kad narkotikai yra gerai ar kashka tik man labai labai nepatinka tokie extremalus pasisakymai narkotikai=ragais ishkarto , zhole=heroinas i vena, pagal statistika 49% amerikonu dar nebaige mokyklos bande vienokiu ar kitkiu narkotiku tai pagal jusu principa zhole=heroinas amerikoj butu oi kiek milijonu nakomanu ne viena ir ne dvi lietuvos Šypsena) , pachiam yra teke pabuvot shtatuose tai koncertuose zholytes rukymas masinis reishkinys ahs pats kai pamachiau buvau apshales, zholes stiprus kvapas per visa koncerta buv jauchiamas o laiudis buvo panashiai visi apie 30+, jaunimo mazhokai… Taip kad mazhiau pasaku sekit…

Tokiu dalyku ir pan.kaip zole nesu bandzius. Bet nesakau,kad nebandysiu,nes visko gi gali su manim but Cha cha

Ne!!!

zinoma traumavo, nes anxciau masciau kaip tu, ir prisiviriau koses. ui kokia ji neskaniVeee

nuskambejo taip, tarsi narkotikai yra koks nors prekybos agentas, pardavinejantis kazkoki slamsta ir as is jo nusipirkau koki tais nereikalinga daikta o po to kaltinu. narkotikai - tai medziaga, kuri nera nei kalta, nei nekalta.
as ir nesakau, kad nekaltinu saves, as kaltinu save labiausiai, bet patikek, nenoriu, kad nors vienam zmogui siam pasaulyje tektu patirt tai, ka as patyriau. ir jei paputes zoles nors 1 is 100 uzsikabins ir ant stipresniu, tai geriau jau tegu nebando ir like 99.

Tai kad dauguma kaltina narkotikus o ne save, ne patys narkotikai yra blogai o vartotojai kurie neturi valios jiems atsispirti o gal ir nenori nes zhmogus toks padaras kuris ieshko alonumu kuriu kaina dazhnai buna labai aukshta…

Lygiai ta pati galima pasakyti ir apie alkoholi ne visi pabande tampa alkoholikais tas pats ir su narkotikais, kashkodel ant narkotiku visi rekia kad tai labai blogai o alkoholis vos ne propoguojamas tai man pasakykit kur logika ? shiaip gyvenime alkohliku machiau daug daugiau nei narkomanu ir tie ne ka geriau uzh narkomanus atrodo…

anoniminiu narkomanu susirinkimuose alkoholis ir marichuana yra traktuojami kaip narkotikai.
o skirtumas yra tox, kad nuo stipriausio alkoholinio gerimo priklausomybe issivysto labai negreit, o nuo stipriausio narkotiko - jau po keliu kartu.

Teisybe Gerai, bet su narkotkais yra tas dalykas kad dauguma iki stipriausio nedaeina… bet kadangi yra shioks toks procentas kurie daeina tai ir padaro narkotikus tokiu pavojingu ir visuomenes labai smerktinu dalyku

na zinai anxciau buciau galejus pasakyti, kodel narkotikai yra geriau nei alkoholis, koki 10 punktu. dabar supratau, kad klaidingai galvojau, nes jie daug blogiau ir taskas.