Zole...

Zole…

Wat, norejau jaunimelio paklaust ar puciat? Ar daznai? Ir siaip ar megstat tokius dalykus kaip kaljanas ir pan.?

ne

1.simtoji tema Taip
2.nepropoguok tokiu nesamoniu Piktas
3.nebepuciuKietas

kartais GeraiGeraigeriau kasekas nei kaljenasTaipTaipKietasGeraiCha cha

Žolės nepučiu… nors ir bandžiau.Per kaljaną esu daug kartų rūkius tabaką… Žvaigždė tik tiek… o šiaip apie žolę daug temų buvo… Žvaigždė

Bandziau pora kartu visai nieko bet jau senokai kazkaip nebetrauk

Ne

pora sykiu bandziau,bet girtas,taj nieko nepamenu!bet siaip nepatinka man ta zole!

O tu tai matyt labai "krūta" esi ir puti ane?Juokiasitikim tikimTaip tad jei puti tai siulau mest, nes paskui nesugebėsi, vat aš laiku mečiauKietas

BandziauTaip Kazkur zujunuose miskeli Cha cha niu per kaljana gera zole rukem Juokiasi Kazkokie drauges pazystami narkomanaj atnese, A la daug sumokejomPavargęs niu o sejp daugiau nepuciu Cha cha nu bent kol kasLiežuvis

Kietas

aisq nea

Visai as nesakau, kad kroota esu… Tiesiog idomu pasidare, tai nusprendziau paklaust… Niu matau, kad dauguma nusistate pries… O prie zoles nepriprantama fiziskai… Psichologiskai taip, bet cia jau kitas reikalas…Taip


kol kas
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

tu narkuomani

Ne.

Veee

ar as? tikrai ne…Juokiasi

Kietas

Nea… Jokiu.Vienas man labai brangus zhmogutis sake mane savo rankom uzhmush jei pradesiu visa shita sh…Kad ir zhole…O ash gyvent noriu Cha cha

saunuole. narkotikai ne juokai, nereikia net pradet, nes gali but sunku issikapstyt