Zodiakas+šuo

VA!! FAKTAS!! Sauliams patinka terjerai, paukstsuniai ir siaip judrus, pakvaise sunys Mirkt

Si s horoskopas labai neobjektyvus, taciau leidzia suprasti bent pagal charakteri koks mazdaug suo, juk veisliu yra per 400!!! Visu nesurasysi, o man idomu. Mano mama jautis ir dievina visus pukuotus ir didelius sunis, kaip cia parasyta, pvz. niufai

Aš esu Ožiaragis, turiu afganų kurtą ir jorkšyro terjerą Taip O pagal tą straipsnį man tinka rotveileris ir ridžbekas Baisu Veee Nekaltas, nu greyhaundas tai Gerai Blogai

Hm Hm… aš 100% ožka, o mano auginami šunys - irgi ožiukai, tik juodi… Taip Laimingas

Juokiasi

faktas kaip blynas… shauliams patinka judrus, pasitikintys savimi shunys Laimingas gal del to kad ir patys tokie yra… Nekaltas

Ozkos Juokiasi Gerai

Mano tevqas jautis ale nei viena veisle is tu jam nepatinka NeZinau oziaragiu jiems ir sios veisles nea. Dvyniasm rigi netinka,Mergele viena tai svajoja apie Jorka Taip,Zuvyte mano myliu Auskiukus,Bedlingtono terjerus,Trumpapalaukius foksus,PRT Myliu,nu ir aisku Bulius(nes cia mano mama Cha chazuvyte) O as Vandenys DrovusMyliu visus terjerus(nu beveik)Tik Briaras man netinka Neir kiemsargis Drovus,mano brolis(dvinukas mano)dievina Rusu kurtus TūsasDar Greihaunus as myliu Myliuooooi istikruju dauga ka as myliu Cha chair beveik visi jei trumpaplaukiai(nuo ilgo plauko man gali buti alergija Pavargęs)

nu ir as toki dideli ishsirinkau, pasirodo irgi dar per mazhas Cha cha

As jautis, auginu anglu kokerspanieli Laimingas

Aš Dvynys, o mano šeimoj trys Ožiaragiai: turim tris taksus ir Podenco Ibicenco. Šiaip visi labiausiai mylim taksus.

as jautis ir turiu sava mylimiausia taksiuka.

Ozhiaragis + shnauceris ApkabinimasMano drauge shnauceriste Apkabinimas turinti labai daug cvergu ir ozhiaragis Nekaltas Ash gimusi 10 d., o ji 11 Nekaltas Cha cha Mirkt

ash jautis Nekaltas…turejau boksery…shiaip man patinka dideli shunys Šypsena

as vezys ir turiu amerikieciu kokerspanieli Šypsena. man patinka visokiai sunys Cha cha, bet levretes tai neypasc Nekaltaskaip skaiciau pradzioj veziams tinka levretes

Mano ženklas svarstyklės ir turiu dalmatiną Taip

va as irgi ta pati norejau rasyt Laimingaspatys sauliai tokie patys kaip tie sunys-judrus, pasitikintys savimi, pakale biski Girtas Laimingas

O mes skorpionas ir mergele, o sunis Niufas nors kazkaip pagal sarasa Netinka

ash jautis Šypsena shunys anglu kokerspanielis ir kurtsharas Cha cha

Liūtas: turiu anglų kokerspanielį ir Berno zenenhundą norėčiau dar japonų čino