Zodiakas+šuo

vienas geras draugas yra Vėžys. sako norėčiau tokio mažo liekno dailaus šunelio. Suradau, kad tai kas jam patinka vadinasi levretė. Nebuvau nieko apie šią veislę girdėjusi, taigi padariau paiešką per googlą. Koks buvo nustebimas kai vienoje iš nuorodų radau tiesiog faktą, kad Vėžiams tinka levretės. Draugas irgi buvo suglumęs Laimingas o apie Rodezijos ridžbekus išgirdau pirmą kartą taip pat bangoje. “Kokie mieli, noriu tokio” pagalvojau pavarčiusi daugiau puslapių apie šiuos šunis. Ir akurat - man kaip Ožiaragio ženklui puikiai jie tinka. Kodėl dar man be Rodezijos ridžbeku patinka ir Parson Jack Russell terjerai? ogi todėl, kad esu gimusi ant ribos su Šauliais Mirkt taigi faktas pasitvirtina. Dabar kur esminė klaida tų, kurie sako esą jie tokios ar tokio ženklo atstovai. Nereikia pamiršti labai svarbaus fakto. Kad tie, kad yra gimę netoli kito ženklo jau turi to šalia esančio ženklo savybių ir turi skaityti abu horoskopus. Ta RIBA yra 7 dienos į abi puses nuo užrašytu periodo datų. Tarkime aš gimiau gruodžio 29 dieną. Atrodytų esu Ožiaragė ir viskas. Bet 29-7yra22 - tai riba kuri mano charakterį daro panašų į Šaulio. Štai todėl man tinka ir Šauliams priskirtinos savybės ir esu šių dviejų ženklų mišinys. Taigi žiūrėkit iš naujo tiek į savo, tiek į artimųjų ženklus ir lyginkit ar nėra tiesios Mirktbeto prisiminkite kaip buvo su šuniuko įsigijimu. Jeigu rinkotės patys, ai ok, bet jeigu Jums kas noras padovanojo, ar tiesiog nusižiūrėjote nuo draugo ar kaimyno, nes neturėjot tuo metu savo nuomonės ir nežinojot apie kitas galimas veisles, tai ir yra atsakymas, kodėl laikote nesuderinamą veislę Liežuvis

pavyzdys:

iš tiesų sakoma, kad gyvenime realiai labai gražiai sutaria mergelės su skorpionais. bet mergelės labai gerai sutaria ir su jaučiais. o kas visiška priešingybė reikalinga skorpionui dėl atsvaros? -taigi jautis. O koks šuo tinkamas jaučiui? taigi Niufas! Va todėl Jums puikia tinka Niufas! Liežuvis Laimingas

To fireu…—> tavo argumentai GeraiDaug kas netiki horoskopais, as irgi neneriu stacia galva, bet apie charakteri bei pomegius daug pasako, tiesiog skirtingu paziuru, auklejimo, issilavinimo ir pan. zmones, juk vienodu nera.

manau, tuos horoskopus siek tiek ne taip suprantat…as jautis, ir tas niufas man priskirtas lygiai taip pat kaip: medis-riesutmedis (nejau dabar jauciai turi valgyt ar augint tik graikiskus riesutus?), zuvis-raude (gal valgyt ar gaudyt tik raudes?), vabalas-grambuolys (o ka su jais daryt?), kate-kazkokia panasi i siamo, arba rusu melyna(jei tokia yra, nemegstu kaciu tai ir neisidemejau). ka manot?

Cha chao kaip shnauceris + shaulys?

To barzdotis—> SUPER! Man irgi jie nieko, tai aktyvus, dau demesio ir darbo reikalaujantis suo. Mirkt

Cha chanu tikiuosi, nes nesuprantu kodel ash i juos tokia isimylejusi, nors prisipazhinsiu labradas ir doberis ir azijatas labai netgi patinka Cha cha

va mano draugas yra vezys ir jam nepatinka levretes (sako kokia cia gamtos ishdaiga Baisu sorry tu kurie jas laiko, del shitu zodziu) jis gimes 25d. taigi turi ytakos ir ish dvyniu, bet ir ish ten nei vienas parashytas jam nepatynka Ne va jam patynka vokietukai, kuriu ash shaulys nemegstu Nekaltas

na ash shaulys gimus 13d. bet man nepatynka nei vokietukai, nei erdeliai Nekaltas ir tikraij ju nepikrciau… turiu savo terjeriuka stafuka apie kury svajojau jau gerus 5 metus… Nekaltas

o mama mano irgi shaulys ale nupirko anglu koker spaniely Pavargęs Nekaltas visai ne i tema… na gal ji turi daugiau itakos ish oziaragio taciau ish ten esanciu irgi nera tu kurie jai patiktu Ne Nekaltas

nu gerai, galim ir taip paziureti Cha cha gimiau liepos 30 taigi esu liutas, nu bet tarkim ant ribos su veziu Nekaltas ale man nei lavrates, nei dogai, nei pudeliai ne mano veisles Cha cha netgi sakyciau labai toli nuo manosios Apkabinimas

Mergelė su prancūzų buldogais ir prie dūšios visi molosiniai šunys MirktMano vyras lygiai toks pat mergelius JuokiasiAle sakyčiau truputį į temą auginu šunis Cha cha

amerikoj snauceriai berods prie terjeru priskirti Cha cha (bent cvergai tikrai) Cha cha ugnies zenklams - judrus ir energingi sunys TaipAisku 100% taisykliu cia nesukursim Mirkt

Bet tendencijos ryškėja Juokiasi Pakvaišusiems šeimininkams - pakvaišę šuniukai Cha cha

Gerai mes - adamsu seimynele Tūsas Tūsas Tūsas

Kokie mes adamsai…Mes - šauliai Juokiasi Ženklas su karma Juokiasi

Juokiasivot eto tochna Cha cha

siaip nepastebejote kad shaulius ir liutus dazniausiai supranta tik tu paciu zenklu atstovai Juokiasinezinau ka galima pasakyti apie kitu zodiako zenklu atstovus Bet - 1. sie 2 zenklai arba stengiasi issirinkti originalios (retesnes) veisles gyvuna 2. arba renkasi pakankama “crazy” veisles - kurios juda, sokineja ir nenori sedeti be darbo Mirkto siaip…VISI mes renkames gyvunus panasius i mus paciusKietas

Aš taipogi nemačiau šaulio, kuris galėtų nusėdėti vietoje. Tai žmonės, su “dagiu subinėje”… JuokiasiNa, o su kuo daugiau gali sutarti, jei ne su tokiais pačiais skystatrydžiais , kaip pats arba liūtais ir avinais Juokiasi

Jau susidare sauliu grupele, mes truputi tikrai kaip ant adatos (turiu omeny labai judrus Cha cha ) ir norim neeiliniu sunu. As kazkaip girdejau, kad kaip tik sauliai su sauliais nelabai, nes mes linke dominuoti, o kai tokie du, tai… Cia tikriausiai priklauso nuo situacijos, nes as kiek pazistu sauliu, tai musu santykiai Gerai ir nuomones visad sutinka. Sauliai, Mirkt Juokiasi

Gerai Gerai Gerai dabar jau viskas aisku Cha cha nors va kiek esu skaicius visur raso kad skorpionams mergeles labai i poras tinka, bet mergelems skorpionai jokiu budu Juokiasi

Aš šauliukė, auginu vokiečių aviganį. Esame beveik vienodo charakterio Taip Apkabinimas Nors šiaip seniau buvau ramesnė. Kai įsigijom šunį, aš į jį supanašėjau Taip