Zodiakas+šuo

taip Tūsas Girtas

nu va matai kaip buna Cha cha as esu zuvis, vyras liutas, o musu suo dobermanas Cha cha

Mums, šauliui ir liūtui prilipo levretės…

o mums sauliui+ 2liutams visgi shizikai terjerai Juokiasi ner teisybes…

o tai kas tada zuvims tarkim? gal girdejote? Cha cha

vat susiradau ta straipsni : Jautis-niufaundlendas,mastifas,basetas,ciau ciau Saulys-vokieciu aviganis,erdelterjeras Vandenis-briaras,kiemsargis,samojedu laika,rusu ilgaplaukis kurtas Avinas-laika,buldogai,bulterjerai Skorpionas-slugis,dobermana s pinceris Vezys-levrete Oziaragis-mancesterio toiterjeras,rotveileris,rodezijos ridzbekas,greihaundas Dvyniai-pulis,spicas,kolis,bokseris Mergele-bo lone,jorksyro terjeras,mopsas Liutas-dogas,pudelis Zuvys-senbernaras Mirkt

Ne neteko girdeti Nemes tik statistiskai netycia suvedem kad 60% PRT-JRT savininku sauliai ar liutai Mirkt

E~eee…Matau, kad vienintelė išeitis - statistika. Visa tiesa apie mus ir mūsų šunis Juokiasi

nesamonius man vokieciai netgi nepatynka… Nekaltas nu erdeliai nieko bet irgi nenoreciau tokio Nekaltas

nu faktas - sauliams judrus ir dideli sunys Mirkt tik va gyvenimo salygoms pasirinkau dideli suni mazoje pakuoteje Juokiasi. Erdeliai man Gerai terjeras Myliuo kodel tiek mazai veisliu aplamai?

cia shitiems dalykams dar turbut turi itakos ir metai kuriais gime zmogus…

sito tu jau manes neklausk Ne as tik nurasiau kas buvo parasyta Mirkt

o as viena dalimi atitikau horoskopa - kurtas, tik ne ilgaplaukis Liežuvis

Aš greičiau namo parsineščiau dvarniuką, nei vokiečių aviganį Ne

OHO Apakęs, tai as biski per maza issirinkau Cha chaAs esu zhuvys, o turiu Westa

Aš esu Jautis, bet mano mylimiausi šunys yra kurtai Tūsas ŠypsenaSakyčiau visiškai atvirkštinis variantas Cha cha

As pati irgi netikiu sitokiu horoskopu Ne nes pazystu keleta zmoniu su tokiais pat horoskopo zenklais,taciau vienas dievina vokieciu aviganius Myliu o kitas net negali paziureti Veeezmones yra skirtingi Nežinau

as irgi saule Labas Cha chair turiu Skotu steri Mirkt

esu dvyne ir svajoju apie rotveileri arba auksini retriveri.ot Mirkt

LabasMano numeris 13 as Šypsena As esu grynaveisle svarstykle, o mano suo - kilminga bordo doge Tūsas