Zmogaus stiliai!(apie forsus, skinus, pankus, gotus, ir reperius)

idomi nuomone pankaj liuks jie kazkokie idomus man

forsai,pankai,gotai,reperiai Blogai skinaiGerai

mielas jun1or> Laimingas Laimingas ir panku kultura neapsiriboja tuom kad jie nekenchia jezaus… bozha moj… Laimingas

tai turbut pats skins esi

nx wisus tuos stilius… ishvis ko jus i tuos stilius wisi zhiurit? as viena diena uzhsimaunu plachias kelnes pawajkshchioju su draugajs hop`eriais,kita diena uzhsimaunu forsishkus trningus,kedus ir wiskas,ka ash pakejchiau sawo tapatybe? ishvis stilius yra kwajlas dajktas…jej jo nebutu wisi gyventu laimingiau…wsio…ir man px kokia chia tema…

Visi išaugs iš to amžiaus ir pataps normaliais žmonėm Juokiasi

as tai juos visus banglais vadinu

aha, aš irgi Mirkt

ishskyrus forsus

kokia dar grandine pas skinus?! Apakęs

man shlykshchiausiai ir juokingiausiai atrodo forsai su savo turginiais treningais… Nekaltas visus kitus toleruoju …arba jais zhaviuosi …Niam niam

taj gal wel apie forsus pradesit waryt?..Piktas

Skino neesi mates istoli ne pas kiekviena skina bet pas ju vada tokia grandine kajp karves

bliamba o tu kiekviena diena pavaiksiok su treningajs taj tada teks SU PIZAMA ligoniej paguleti

tikekimes

Cha cha ok, tuoj atsivesiu skina i sita tema, paklausim apie tas grandines…

hmz…sipa ma tai prie sirdies hip-hop’as…tai as uz ji ir viskas kas yra su juo(breikas,graffiti, repas)

na o sipa kiti stiliai ir yra Gerai
tik ko ko bet forsu tai nevirskinuBlogaiBlogaiBlogai

laukiu

Hip-Hop - grazu jai stilingai pvz.: Eminem, P.Diddy ir t.t.t
Pankai - grazu bet neperdaug pribumbasu…
Gotai - stilius ir tiek …
Forsai - hmmm jaigu nevaidintu tokiu kietu tai nieko blogo
Skinai - nekenciu…

[/quote]
jun1or rase:
as viska zinau bet as cia turiu omeny tik rubu stiliu as zinau kad pankai kajp ir merlin mansonas nekencia jezaus

niu ce taj jaw nusisnekejaj…Ne prie ko ce kad pankai nekencia jezaws?Cha chaDDDDD
o shejp taj kajp nori tejp rengias…man netrukdo iki tol kol nepradeda kabinetis o tokiu buna daug ir dazniausiai forsai…Šypsena