Zmogaus stiliai!(apie forsus, skinus, pankus, gotus, ir reperius)

BlogaiVisi jūs nusišnekat

iš tikrųjų nieko nemanau,kiekvienas rengiasi taip,kaip jam patinkaMirktŠypsenaTaip

aj man tj kotaj pfff tie stilei (nu tik treninhu negaliu pernest ypac tu gariuniniu…)seip swarbeuse kox zhmogus…o ne kokx jo stile ir pan…;DDLabasLaimingas

O as pankas, tai man tik skinai nepatinka… O ant kitu nusispjaut. Nei silta nei salta. Gywent netrugdo, o jei trugdo galwon reik duot, nes wisokie pergere morozai-forsai tikrai dauguma nerwina. O cia zodis stilius netinka. Tai subkulturos. Na taip, kiekwiena ju turi sawo pozymius.

Apranga, atributika… Ne tai swarbiausia. Swarbu kultura, mastymas ir pasaulezyra.
anarchija…

forsai - pazystu 1a normalu, o del kitu tai palaikau akcija "musk forsa, laimek treningus"

skinai - Gerai

pankai - tikru nepazystu :confused:

gotai - pazystu labai nedaug, bet pastarieji yra visai malonus zmones :>

reperiai - Blogaileva muzika, bent man kvailai atrodanti apranga ir narkotikai Ne

ta aisku,
kam reikia patriotisku skinu, kai yra mobiliakus vagiantys, banglus musantys, ratus rijantys ir pesciuosius nutrenkinejantys forsai Gerai

Pirma tokius kaip tu reik ****int, poto forsus.

anarchija Juokiasi

paziureciau kaip tu su ja gyventum

kai po 5 menesiu baigtusi visi koncervai
alu reiketu paciam "uzsiaugint"
drabuzius paciam plaut

as uz Do It Yourself ideja
bet tikrai ne uz anarchija

pankas Cha cha

true pankai neturi interneto
ka kalbet apie elektra

kaip dar galima vadinti true panka be merginos ?

benamiu

Na tai ka manot apie siuos stilius?

Aij kazkaip nekreipiu demesio i tuos stilius, todel negaliu pasakyti, kur man juokingiausias…Cha cha

tu biski maishai kai kuriuos stilius… isviso kada musu tauta supras kad hip hopas ar pankizmas nera vien aprangos stilius. tai kultura, gyvenimo budas! visos ju kulturos yra gan idomios ir savitos… nepropaguoju nei vienos bet ir nesmerkiu. nekenchiu ir smerkiu Piktas visus melkus kurie uzsideda plachias kelnes, per didele xxxxl maikona is gariunu ir vaidina krootus. tipo mes reperiai, hip - hoperiai… taip pat ir su gotais, pankais ir t.t… juokingai atrodo kaip melkai savaite pabuna reperiais o kita savaite jau gotais. Kanda ex…

Shejp man labiausiai patinka bernaj reperiai Drovus tiesiog jie shauniai atrodo ir shejp fajni Cha cha ir banglaj patinka jie ypach draugishki zhmones Laimingas labaj nemegstu forsu nes jie bajsiai atrodo su savo trenigais ir skustom galvom ir shejp dazhniausiai labaj kietus vaidina tipo mafija Piktas nemegstu tokiu zhmoniu kurie keliasi Nežinau apie skinus ir gotus neturiu nuomones nes mano pazhystamu tarpe tokiu nera Mirkt na o merginu stiliai patinka ivajrus tik nemegstu kai fyfos kabinejasi prie bangliu, reperiu ir t.t.Nekaltas

na, o kuo skirias banglas nuo repeerio? Cha cha

Hoperej - cirkas kokio reta
Skinai - vienodai rodo.seip normalej
Pankai - liuks
Gotai - pasaka ( bet vel kas per daug tas nesveika)
Forsai - AHA!debilai!(cia jau ne vien pagal apranga)

pff

Man tai tos apsmukusios kelnes asocijuojas su nesirupinimu sawimi, nesvarumu, belen kokiu apsirengimu…Juk kai eina gatve sluoja gatves ir pan…As kai pamatau tai man siurpuliukai nubega Laimingas Bet gyvent netrugdo, svarbu jiems geraij Taip

as viska zinau bet as cia turiu omeny tik rubu stiliu as zinau kad pankai kajp ir merlin mansonas nekencia jezaus

kazkaip neatkreipiu demesio