Zmogaus stiliai!(apie forsus, skinus, pankus, gotus, ir reperius)

jun1or rase:
as viska zinau bet as cia turiu omeny tik rubu stiliu as zinau kad pankai kajp ir merlin mansonas nekencia jezaus

niu ce taj jaw nusisnekejaj…Ne prie ko ce kad pankai nekencia jezaws?Cha chaDDDDD
o shejp taj kajp nori tejp rengias…man netrukdo iki tol kol nepradeda kabinetis o tokiu buna daug ir dazniausiai forsai…Šypsena

[/quote]

mansonas ka ne pusiau pankas?o paziurek jis kaip nekencia jezau

adele ir turi Cha cha
mes traukini kaj varem i dajnu svente duris rakinom su ja Juokiasi

mansonas ka ne pusiau pankas?o paziurek jis kaip nekencia jezau

[/quote]

****ec isvis nediskutuok ko neismanai

ojojojjjj…taigi i nea i apranga ziuri…visi tie stiliai…ajaj…

Mane tai jau pradeda knisti temos apie stilius. Negi ju dar mazai? Ir tas pats per ta pati. Jau kelinta karta…

pritariu Nežinau

pritariu

man taj gotaj,nes dar kartajs be rengimosi juodaj visokiu leliu pakartu nesiojas su savim Veee Veee Veee

Cha cha

Ish tavo aprashytu toleruoju tik hoperius ir forsus LiežuvisLiežuvisLiežuvis
Na, bet shiaip nejaugi sportishkai, normaliai, neishshaukianciai apsirenges vaikinas yra forsas?Jeigu taip, tai visi mano draugai tokie Juokiasi

Man netiek juokingi kiek keist,nes šiaip esu įpratus matyt apsirengus paprastai

skinai nesivelia i mustynes?taip jie patys visu ****ina…be to…kaip zinia issivyste is punk…ir nesuprantu kodel tau gotai juokingai atrodo…jie bent jau turi kultura (punk ir hip-hop irgi kultura)o apie forsus ir skinus leiskit man patyleti, nes varyt cia nenoriu… bet keikvienam savas stilius…beje forsu mergos yra fyfos…kaip gaila, kad sio "stiliaus" nepaminejai

man tai visi ciki isskyrus forsus ir skinus!

Yra stiliu, kuriais ash zhaviuosi arba shlykshchiuosi, bet tikrai nesistebiu ar juokiuosi…

Aha ziuriu visiem forsai nepatinak jie istikruju dixai yra!

skinai valdo, suskiai jus, o grandine nesiesi,kad kada linksmai kokiam balnglui kuris sakojasi gali per kupra uzrauktLiežuvis O siaip tai man px at tu visu …

taj as teisus kad skinaj kartais nesiojasi grandines?

hip Hop’as tai ne tik rubai, tai gyvenimas… Todel tik su rubais ji lyginti neimanoma. siap toleruoju visus stilius, nors ir forsu nlb megstu, bet kol jie patys neprisikabina, man jie netrugdo. Nemegau ankschiau ir skinhead’u, bet kai susipazinau su vienu tokiu, tiesiog supratau jog jie taip pat zmones tik masto ir gyvenima kitaip. Kol jis nepersa savu ideju, man taip pat netrugdo. Liežuvis

Is didelio neismanymo klystat vaikinai ir paneles,visi sie isvardinti dalykai visu pirma yra ne stiliai o gyvenimo budas,tam tikros subkulturos.
Del skinu,skaiciau kad mes esam is panku?tai reiskias tada pirmieji skinai buvo pankai???ne nu jus ir juokdariai,gal jus daugiau apsisvieskit pries skaitydami,skinu judejimas kilo anglijoj del zemiausios klases darbo atstovu nepasitenkinimu pigia darbo jega is tokiu saliu kaip kinija.visu antra,skinai nebutinai nesiojas grandines,nes cia yra ne kaip jus sakot stiliaus reikalas,o apsisaugojimo,puolimo irankis(pats turiu metro ilgio gan neplona,bet tikrai ne karvems pririst grandine)ne visi skinai nesioja grandines,yra ir kastetai ir saunamieji ginklai ir kumsciai kas be ko.
apie hip hoperius mano nuomone:tiesiog vaikai apsimetantys kazka ir negerbiantys savo kulturos,‡Tevynes‡ ir paprociu,tai yra gi amerikos nigeriu kulturos propogavimas
dar vienas dalykas,skinu paneles nenesioja aptemptus rubus,is kur cia taip istrauket?gal kai kurios kartais ir uzsideda,bet cia tikrai nera rubu stilius
dar noreciau pridurt
Skinai:tai judejimas ginantis savo ‡Tevyne‡ ir visa kas jai priklauso,ty paprociai,kalba,kultura ir tt.skinai rengiasi:kerzai su baltais batraisciais(juos reikia uzsitarnauti),paraitoti dazniausiai isbluke sviesios spalvos dzinsai,petnesos(gali buti ivairiu spalvu)bomberis(JAV karinio oro pajegu lakuno striuke,labai megstama apsauginiu musu tarpe)su nashyvonais(ty: ivairus prisiunami zenklai,simbolikos)skusta galva(todel ir vadinasi Skinhead:lietuviskai reiskia skustagalviai)cia yra standartine skinu apranga,laikui begant atsiranda kazkas naujo.Skinu yra ne viena rusis(BoneHeads:rasistiskai nusiteike skinheadai),beje is tikruju skinheadai nera rasistai,jie tik gina savo darbo klase(neleidzia uzimti ju darbo vietos)tai cia buvo patys pirmieji skinai,paskui Oi! skinheads,skinheads SKA,nazi skin ir begale kitu skinheads pogrupiu.
Del gotu:man jie visai idomus,kelia domejimasi jais,gotes yra grazios(bent jau man) bet vaikinai gotai,tai kaip *****ai rengias(cia kazkuri ju rusis,nes gotu rusiu begales)su sijonais dazo nagus ir kt sudus daro.Man jie neutralus bet kai isgeriu gali ir uzkliuti(tik gotai,ne gotes)
pankai:pispankiai ir tiek
na o apie forsus tai forsai yra kaimieciai,atsilike,nera priimantys kitaip apsirengusius zmones nei treningas ir tt,nu vienzo kaimieciai.
aciu demesi,jei pamatysiu kad vel kazkas grybauja tai stengsiuos istaisyti ju klaidas(tik apie skinheads subkultura) ir kitas jei kazkiek leis mano issilavinimas sia tema
Alus

man visai patinka banglai tiesa sakant Gerai Nekaltas
nors pati tikrai nesu Šypsena
gotai yra labai ydomus ir faijni Mirkt
forsai… BlogaiNekaltas
wat… Liežuvis