Ziemai


Ziemai

Paimtas kitajobiskas konplektas is aleksoto turgaus… Sake senis laikys Gerai Ziuresim ar istikruju

o vasarai ka turi?

Juokiasika remontOsi? ar garbingai bagaznyke veziotis ir karta i pusmeti isstraukt, kai kurios galvutes prireikia? Cha cha

bytwa Juokiasi Gerai

Bagazinej nesiveziosiu, papildomas svoris. Bet naudojamas tai taip ir bus, karts nuo karto pasukiot varztus Cha cha Nu va savaitgali reiks drauguj golfo prieki keist visa, tai isbandysim.

Turiu toki rinkinuka, kol kas laiko su mano sukinejimu pora kartu per metus Cha cha Gerai

tris stukes kali, o perki kitajoba is Aleksoto ?

Pas mane pavasario komplektas jau susinešiojo, reiks paieškot naujo.

lkjashdlas necIpk pavidOli, kaip Kiaulė uzkalnis pasakytu

Kaip bura pasakytų - nebent baldams surinkinėt Kanda

O nakum man pirkt brangu? Siule proxxona, geriau uz tuos pinigus i koki trasali trakuose nuvaziuosiu Mirkt

cebureku?

nusipirkau pries kokius 4 metus naudoju i metus 1 karta Cha chapo 1 panaudojimo atsipirko isleisti pinigai Gerai

siaip realiai ko uztenka megejiskam remontavimui,tai trisciotkes,perejimu keliu…10-12-13-16-17 galvuciu,kelis atsuktuvus,peili,reples…visa kita i metalo skupke Gerai

Pries 4 metus gal ir kokybe kita buvo Cha chadr pamirsai plaktuka ir lauztuva Cha chaO siaip pirkau toki nes viskas vietoj, atsivertei ir viskas kruvoj, o ne kaip dabar pas mane, didziule deze ir ten primesta ivairiausio briedo, kokio tik nori, ir kuistis turi pastoviai.

dr kalba kaip bmw turėtojas. O vat jei Reno turi, tai dar ir 11, 14, 18 ir 19 galvučių reik

labai geras dalykas Šypsena

inproof, pasigerek dabar. po kurio laiko komplektas ims tirpti Cha cha nx issimeto tos atstuktuvu galvutes ir pan… Šypsena

Vudis>na jei apie bmw,tai neprosal du sesiakampiai ir tu svaigzduciu rinkinukas…bet retai kada jie naudojami. o siaip turiu ta rusiska rinkinuka,paauglys kai buva ir sovietu kariuomene kai kraustesi,tai nemazai paplesikavau per ju sandelius Cha cha Gerai Cha cha