Ziemai

reno turint reikia sesiakampiu ir zvaigzduciu komplekto Veee

o pvz trisciotkes kelias turiu topex’o tai kai pasakiau tam seniui tai i sudu kruvas suvare ta topexa, nors pas mane jau gal kokius 3 metus veikia Gerai

190lt mokėjau už tokį, atsipirko Taip Pabrango iki dabar?

Force cia? Draugelis toki turi jau kelinti metai tai nesiskundzia, tik kad dezes uzsegimai ir parejo.

Nervina terkšlė didesnė, kad mažai dantukų turi, todėl didelis posūkio kampas kol sutraška vieną kart, ant mažos taip nenervina Taip

jo…tos didelio zingsnio terksles Žliumbia

mazdos prieki buvau paberes, tai realiai ko reikejo, tai keliu galvuciu, kryzminiu atsuktuvo ir… viskas Cha cha. nu aisku terksle ir keli prailgintojai, kad patogiau dirbt.

tai kiek kainuoja toks komplektas tame jusu aleksote *bliamba* ? pasakys kas ar ne ? Nekaltas Cha cha

suomi - pusantrosimtopenkiasdesimt

huntero - dėkui Alus Ufffp.s. o tai pesdavojasi visi …a kainos ner Juokiasi Cha chaedita: dizdziosios galvos 1/2 ?

Suomi - kaina is palubinsko zinyno Skaitau Cha cha

Piktas Cha cha

per metus toje kontoroje vietoj 190(su nuolaida) iki 306 pabrango(be nuolaidos) Cha cha

Pas francūzus dar būna žvaigždutė, o viduryje yra “štokas” - paprastų žvaigždučių neuždėsi, tas daikC trukdo…

dar zvaigduciu kompl is seniu uz 40lt ir galima pakonstruoti si bei ta Gerai

Ne čia parašyta buvo.

sitas kur foto visai gerai laiko Gerai ps. gal kam uz 500lt ar kiek ten kur dalyvis siule Juokiasi ebay.de/itm/MANNESMANN-215-TLG-WERKZEUGKOFFER-STECKSCHLUSSE LSATZ-NUSS-SET-/170928989894?pt=DE_Haushaltsger%C3%A4te_Kleinger%C3%A4 te_Haushalt&hash=item27cc2966c6#ht_2574wt_1139

Aleksote kiek pastebejau reikia pereit per visus prekeivius nes kainos labai skirias. Kai savo pirkau tokie force kabejo nuo 130 iki 160, pasiderejes pasiemiau stahlberg, uz 160, kiti prase nuo 180-200

guestas - panasu komplekta turejau, seniai seniai…kazkoki “tikra” vokiska, kainavo 600 markiu…dovana man buvo… palikau metaliniame garaze…ir … Ufff Piktas Liūdnasp.s. naturaliai verkiau Pavargęs

speju tas komplektas neblogas Ufff siaip 350lt ir namuose, galvoju gal pasiimt Nekaltas maciau dalyvis po 500lt stumde toki